AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

méline

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Méline Géroux
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : V. SINIF
Patronus : serval.
Karakter Yaşı : on beş.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: méline   Perş. Şub. 20, 2014 7:25 pm

Karakter Adı: Méline Géroux
Karakter Yaşı: On yedi.
Kan Durumu: Safkan.
İstenilen Sınıf: VII Sınıf.
Karakter Özeti*: Fransa'nın Marsilya kentinde dünyaya gelmiş, Fransız bir ailenin tek çocuğu. Mutsuz bir çocukluğun kırıntılarıyla süslenmiş bir hayatı var. En son ne zaman bir şeye güldüğünü bile hatırlamıyor- yüz kasları gülümsemeyi unutmuş. Anne ve babası Méline altı yaşındayken ayrılmış, babasıyla birlikte Londra'ya yerleşmiş. Anne ve babasının ayrılması aralarındaki tartışmaları dindirmemiş, aksine birbirlerini her görüşlerinde havada uğursuzluk büyüleri uçuşmuş. Tüm bunlar arasında büyüyen Méline, insanları asla içeri almayacağı bir duvar örmüş etrafına. Hayatınızda görebileceğiniz en soğuk, karamsar insana dönüşmüş. Yalnızlığı ilke edinmiş. Boş zamanını okul bahçesinde gördüğü böceklere çeşitli büyüler yaparak geçiriyor, onlara eziyet etmek hoşuna gidiyor. Méline'in yanına yaklaşmaya çalışan insanlar, ya fiziksel bir zarara uğramış ya da duydukları küfürlere inanamayıp ağızları beş karış açık görülmüş. İnsanların hayatlarıyla uğraşmayı seviyor. O aptal suratlarındaki salak gülümsemenin söndüğünü görmek en büyük eğlencesi. Onlar da mutlu olmasın, banane. Bir de zamanla psikolojik sorunları oluşmuş, hastalıkları daha belirlemedim ama psikolojisi bozuk yani.
Örnek Rol Oyunu: Eskilerden bunu buldum efem.
Venomous
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Gerçek İsim : Tolgabi.

MesajKonu: Geri: méline   Perş. Şub. 20, 2014 7:34 pm

VII. SINIF SLYTHERIN!
Keyifli rol oyunları dilerim.

____________________________________________________________________________________________________

méline
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası