AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

noak, cajsa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cajsa Noak
Hufflepuff
Hufflepuff

RÜTBE : VI. SINIF
Görevi : Okul gazetesi yazarı
Özel Yeteneği : Görücü
Uyruk : ewok
Gerçek İsim : zeynep

MesajKonu: noak, cajsa   Çarş. Ocak 15, 2014 4:25 pm

x.Cajsa Noak.
x.17.
x.Bulanık.
x.Hafıl, VII.
x.Neşeli, emin fakat kendini pek ciddiye almayan bir tavrı var Cajsa'nın. Dünyaya insanlara yardım etmek ve hayatlarını yaşanabilir kılmak adına tanrımsı sevimli bir yaratık tarafından gönderildiğini düşünüyor. Adaleti, özellikle de kadın ve Muggle haklarını savunuyor, kötü müzikten nefret ediyor ve zamanının çoğunu kafasının içinde ve aynanın karşısında farklı karakterlere bürünerek geçiriyor. Amcası Fredrik, Cajsa henüz on iki yaşındayken ona yüzünde bir gülümsemeyle çoklu karakter bozukluğu teşhisi koymuştu. Büyüdüğü süreç içerisinde hiçbir kısıtlamaya maruz kalmadığından, özgür ruhlu biri Cajsa. Bu özgürlük merakı cinsel tercihlerine de yansıyor; henüz keşfetme aşamasında olsa da her iki cinse de ilgi duyuyor; en büyük hayali, ileride Courtney Love denen Muggle ile aynı evde yaşayıp kafaları iyiyken küçük evlerinin bahçesinde lolipop ağaçları yetiştirmek. Muggle bilimlerini araştırmayı, şiirler okuyup yazmayı seviyor. Gizemli, mistik -ve gotik- şeyler onu cezbediyor. Fazlasıyla açıksözlü, ciddiyetini nerede koruyacağının farkında. Bunların yanında kişisel ilişkilerde kendini hemen koyveren, zorluğa gelemeyen ve kendini kandırmaya meyilli biri Cajsa.
http://innoctem.forum.st/t651-debora-joaninha

____________________________________________________________________________________________________

sunshine, daisies, butter mellow:

Marauder
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Gerçek İsim : Tolgaki

MesajKonu: Geri: noak, cajsa   Çarş. Ocak 15, 2014 4:31 pm

VII.SINIF HUFFLEPUFF
In Noctem'e yeniden hoşgeldiniz efendim.

____________________________________________________________________________________________________

noak, cajsa
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası