AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

|| Öneriler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Soñador
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: || Öneriler   C.tesi Ocak 11, 2014 7:38 pm

Site görünüşü, kurallar ya da işleyişle ilgili görüşlerinizi dinlemeye hazırız! Buna göre kendimizi yenileyebilir ve daha kullanışlı bir site haline gelebiliriz.

____________________________________________________________________________________________________
Alexei Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : ESRAR DAİRESİ BAŞKANI & KURTADAM
Patronus : Kızıl Kuyruklu Şahin
Gerçek İsim : Senem.

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Paz Ocak 12, 2014 6:25 pm

Ya acaba bakanlık şeysi pembe olmasa mı ya. Hani bakanlık ya, hani biraz daha ağır başlılık şey eder gibi. Pembe çok uçuk geldi bana. Çok sevimli duruyo. Bakanlık sevimli değil bencesi asdfgh. Daha ağır başlı bi renk olsa çok süper olmaz mı ?

____________________________________________________________________________________________________

Spoiler:

Venomous
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Gerçek İsim : Tolgabi.

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Paz Ocak 12, 2014 6:40 pm

Aslında pembe değil ya, verilen renk şu avukat vs. insanların da günümüzde kullandıkları cübbede kullanılan renk, sanırım bu noktada biraz kişisel bakış açıları da etkin. Çünkü ben, mesela, bu rengi gayet havalı ve resmi bi renk olarak buluyorum. Esasen profil bilgilerinde rütbe renginin açık tonlarının kullanılması biraz daha işi pembeye yaklaştırmış olabilir. Bilemedim. Rütbeler konusunda tekrar bir düzenlemeye gideceğiz gibi görünüyor yine de, bu durumda bu önerinizi kesinlikle dikkate alacağız. Belki tamamen başka bir renk olamayabilir, çünkü bir sürü rütbe var farklı renkler tonlar bulmakta zorlandığımızı hatırlıyorum ama ton üzerinde elimizden geldiğince düzenlemeye gideceğiz ^^ teşekkkürler. Neden bu kadar soğuk itici bi mesaj oldu bu asdaf.

Floja Feodora
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VI.SINIF
Özel Yeteneği : Animagus - Kurt
Patronus : Kara Kurt
Karakter Yaşı : On sekiz.
Gerçek İsim : Senem.
Lakap : Kötü Kurt.

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Paz Ocak 12, 2014 9:54 pm

Saygı duydum şu an çok ciddili oldu bu. asdfghj. Durun cıvımıcam. Teşekkürler ^^.

Spoiler:

Venomous
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Ptsi Ocak 13, 2014 12:38 am

Evet ya fark ettim bi fazla ciddi oldu jkadbjkaf BİZE DE Mİ demen gerekiyordu bu noktada. Yeni üyelere böyle resmi olmalıydık, olmadı yar.

Léah Schultz
Kurtkadın
 Kurtkadın

RÜTBE : KURUKAFA | BARMAID
Patronus : Kuzgun
Karakter Yaşı : 19
Gerçek İsim : S.

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Salı Ocak 14, 2014 11:57 am

Şey dicem, kurtadamları anlattığınız başlıkta bazı yerler tekrar edilmiş. Bi gözden geçirilmeli kanımca. Vampirleri okumadım onun için yorum yapamayacağım.

Here is not Wonderland, dear
Cloud C. Caelvious
Hufflepuff
Hufflepuff

RÜTBE : VII. SINIF
Özel Yeteneği : Görücü.
Gerçek İsim : Tolga1.

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Salı Ocak 14, 2014 1:12 pm

Evet onlar tekrar düzenlenecek, bunu ben de sonradan ama siz demeden önce fark ettim. Açıklamalarda düzenlemeye gidilmişti ancak siteyi açmamız biraz aceleye gelince tekrar kontrol etme şansımız olmamıştı. Bazı hatalar olmuş. Bunu en kısa zamanda çözüp bir ilan açacağız. Teşekkürler ^^

Mirja Partanen
Gryffindor
Gryffindor

RÜTBE : V. SINIF
Görevi : okul gazetesi editörü.
Patronus : uçan sincap.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Cuma Tem. 04, 2014 10:59 pm

Vampirler kurtadam zehrine bağışıktırlar.

Şu maddeyle yıldızımız barışamadı. Bağışık olmasalar, ölümcül olmamak şartıyla etkilenseler daha güzel olmaz mı? Düşman iki ırktan bahsediyoruz, vampirlere en tatlı kan kurt kanı, kurtadam zehrine bağışıklar, o zaman vampir ırkı çok üstün olacaktır, kurtlar biraz savunmasız kalıyor sanki, vampirler daha güçlü olsalar bile kurtlara zehir gibi bir avantaj verilse güzel olur gibi. Sevgiler efem.

Rolan Majov
Kurtadam
 Kurtadam

RÜTBE :
Uyruk : Rus.

MesajKonu: Geri: || Öneriler   Cuma Tem. 11, 2014 10:15 pm

Sana katılıyorum baya miray, bu maddede ben de bi sıkıntı görüyorum. Bu konuyu tartışmaya açıcam, teşekkür ettik Very Happy

hüf:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: || Öneriler   

|| Öneriler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası