AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Seyir Defteri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22
YazarMesaj
Marauder
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Gerçek İsim : Tolgaki

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Paz Tem. 13, 2014 9:43 pm

Lorens Jørgen demiş ki:
KURTKADIN OLDUUUM KURTKADINDFKJ YIŞISIN
190lık fln kurtarmıyor tebi bazen
0023

Ya yeminle arada kaldım adını arattım hep kadın çıktı kurtkadını bastım geçtim ben de sdkabsdasdjads çok pardon.
00.43

____________________________________________________________________________________________________
Rolan Majov
Kurtadam
 Kurtadam

RÜTBE :
Uyruk : Rus.
Gerçek İsim : Tolgabi.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Paz Tem. 13, 2014 9:44 pm

YA SEN NE TATLI BİR REZİLSİN BOŞVRSNE ASŞDMALFŞ
al man ya
temayı alman bayrağı renkleri ile yeniliyorum bi sn
aksdmaşf
0044
rolan yazamıyorum çünkü cloud olacak biliyorum ve sıkıldım tüm karakterlerim cloud aq hedeon bile cloud olacak utanmasam
bi sen varsın dwayne farklı olabilecek Sad ah dwayne

____________________________________________________________________________________________________

hüf:

Freyja Jørgen
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII.SINIF
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : 17
Uyruk : İsveç
Gerçek İsim : nelif
Lakap : Alien Doll

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Paz Tem. 13, 2014 11:01 pm

Lorens Jørgen demiş ki:
Freyja Jørgen demiş ki:
hit me baya ince espiri gerektiren bişiydi tamam mı sdkjfdshfgs rütbe alırken allaşkına hitman yaz- çay demledim inş geçici bi haldir bendeki ya :/
yani ama kurt çarls....
oh god bi kez genç çarlsım olsun istedim saçı üç nömra falan ama sakala kıyamadım.
fantastik vamp filmlerinde var ya, efendimizin megali ideası tüm insanlığı vampir edip baya aç kalmak. nys frida da biraz idealist bi kurt olabilir.
ki bunlar en çok vampirlere yarar-
herkesin kraliçe annesi olabilirsin frida ve sarışınsın khaalesi eteğini öpsün.
00.00
evt evt anladım..... ama bu güldüğüm anlamına gelmez oKAY belki biraz güldüm de ama İSTEYEREK DEĞİL
ay dimi onu da aççaktım ya hiç hatırlatmıyon nys hayırlısı bugün jorgennere katkı yaptığım gün olarak kalsın
kıyamıycağını biliyodum sakal dünyanın en önemli şeyi sakalsız çarls çarls mıdır, belki biraz çarlstır ama bildiğimiz çarls değildir
...ndn ama öyle bi film izlemedim glb NDN DKFLFG çarls biç bi vampir skib bırakmış vampir de fridaya knk adamı kurtlat da slaveim yapıcam demiş frida da k gimme a week demiş
işte o vampirin adı da loki laufeysondı
BB
tam olarak nikotinsizliğin kafa yaptığı andayım ben de glb hyrlısı
0023

sfdkjshfjsdsfsd kurtkadın......
BİR ABLAM OLABİLİRDİ-
ama yok illa 190 insanların arasında kalıcam :<
ya çarlsın sakallarına 3 saniyeliğine kıyabildim bence bu bi başarıdır tmm mı takdir et köylü Sad
AAA AÇICAN MI CİDDEN LAN AMA LEE ALAMIYOM GLB NAPCAM PMLE İNSANLARA YAMIŞMA MI TMM BEN BAYA TECRÜBELİYİM
hsktr loki u sick fuck- rly ne desem bilmiyorum.
bi de partiye gel de bi düello atalım tırnaklarımı yeni biledim ^^
0201

The world is changed because you are made of ivory and gold. The curves of your lips rewrite history.:

You will always be fond of me. I represent to you all the sins you never had the courage to commit:

Adalicia Bérnard
Şifacı
Şifacı

RÜTBE : HOGWARTS
Patronus : deniz atı.
Karakter Yaşı : otuz altı.
Uyruk : fransız.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 6:19 am

iki gecedir gece yatıp sabah kalkıyorum hiç bana göre değil
nerde o eski sabahlamalarım??
bir şeyler yiyip tolga gelmeden mirja yazmalı
0919

Velvet Routen
Gryffindor
Gryffindor

Who sent me here?

RÜTBE : VI. SINIF
Karakter Yaşı : On yedi.
Uyruk : İngiliz.
Gerçek İsim : Yeşim.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 7:48 am

Ceren ile bütün karakterleri toplayıp geleceğiz yine.
10.48

you wasted your chance:

Rolan Majov
Kurtadam
 Kurtadam

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 8:08 am

ya yeş de gelmiş ağlamam an meselesi tutmayın
1108

hüf:

Lyudmila Matveev
Kurtkadın
 Kurtkadın

Patronus : rus kurdu.
Uyruk : rus.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 8:09 am

majov aile kurgusu genişledikçe seviniyorum
çok güzel oldular ama tolganın önünden klavyeyi almazsak beş nesil önceye kadar anlatcak.......
1108

Lorens Jørgen
Kurtadam
 Kurtadam

Karakter Yaşı : 27
Gerçek İsim : gazanfer

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 8:32 am

Marauder demiş ki:
Lorens Jørgen demiş ki:
0023

Ya yeminle arada kaldım adını arattım hep kadın çıktı kurtkadını bastım geçtim ben de sdkabsdasdjads çok pardon.
00.43
YA SKJDSFL MÖHİM DEYİL lorens hani, laurenceın iskandinavcası gibi bişiymişdfk ama bi daha kurtum olursa belirtçem söz
gerçekten de dişiler çıkıyo aratınca şuvan lorense olan güvenim gitti......
neil bile 190lığıyla kimleri düşürdü ama y not ((:
Freyja Jørgen demiş ki:
sfdkjshfjsdsfsd kurtkadın......
BİR ABLAM OLABİLİRDİ-
ama yok illa 190 insanların arasında kalıcam :<
ya çarlsın sakallarına 3 saniyeliğine kıyabildim bence bu bi başarıdır tmm mı takdir et köylü Sad
AAA AÇICAN MI CİDDEN LAN AMA LEE ALAMIYOM GLB NAPCAM PMLE İNSANLARA YAMIŞMA MI TMM BEN BAYA TECRÜBELİYİM
hsktr loki u sick fuck- rly ne desem bilmiyorum.
bi de partiye gel de bi düello atalım tırnaklarımı yeni biledim ^^
0201
AMA OLAMADI onun yerine cücük ttlı platin sarısı bi kuzenin var istemes misin freyja (:
kdjflskf loki olaydı kıyardı. En sevdiği ikinci şey sakal biliosun he could keep it
NEBLİM AÇİM DEDİM AMA... ALAMIYON MU. En kötü ssacnin dedektif şubesine sokardım ya illa hardcore hitman olmasına gerek yok mattle vikinin bakıp en azından biz bu kadar kafayı sıyırmadık diyebilceği ibretlik bi insan olurdu
SLDŞSF VAMPİR LOKİ ÇOKZEL Bİ DÜNYA. ELİF SU ÇOKZEL GELSENE VALLA ÇOKZEL
omg dimi ilk başlığa başvuru yapim mi ki lzm mı?? nys nolur noolmaz yapıyım
1132

LORENS, CATCH!:

Rolan Majov
Kurtadam
 Kurtadam

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 8:37 am

Lyudmila Matveev demiş ki:
majov aile kurgusu genişledikçe seviniyorum
çok güzel oldular ama tolganın önünden klavyeyi almazsak beş nesil önceye kadar anlatcak.......
1108

skypea gel büyük büyük dedemin efso hikayesini anlatıcam meğersem SİHİR BAKANI ANNEMİN KUZENİYMİŞ dur geliyom
1136

hüf:

Velvet Routen
Gryffindor
Gryffindor

Who sent me here?

Karakter Yaşı : On yedi.
Uyruk : İngiliz.
Gerçek İsim : Yeşim.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 9:44 am

Hikmicem biz de Voltz dedesi isteriz.
12.44
Hazırlanmam lazım da üşendim.

you wasted your chance:

Pavel Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : SİHİRLİ OYUNLAR VE SPORLAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Patronus : çita.
Karakter Yaşı : yirmi bir
Gerçek İsim : miray

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 3:04 pm

mirja rpsi yazarken pavel geldi aklıma
rütbesiz kalmasına kıyamadım
bu sitede açtığım ikinci karakterdi taa zamanında Sad
sonra mirja rpsi yarım kaldı tabii
tolga beni kesicek
1804

Viktor Lerwick
Muggle
Muggle

RÜTBE : DEDEKTİF
Karakter Yaşı : otsiki

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 3:30 pm

Lorens Jørgen demiş ki:
Onun yerine cücük ttlı platin sarısı bi kuzenin var istemes misin freyja (:
kdjflskf loki olaydı kıyardı. En sevdiği ikinci şey sakal biliosun he could keep it
NEBLİM AÇİM DEDİM AMA... ALAMIYON MU. En kötü ssacnin dedektif şubesine sokardım ya illa hardcore hitman olmasına gerek yok mattle vikinin bakıp en azından biz bu kadar kafayı sıyırmadık diyebilceği ibretlik bi insan olurdu
SLDŞSF VAMPİR LOKİ ÇOKZEL Bİ DÜNYA. ELİF SU ÇOKZEL GELSENE VALLA ÇOKZEL
omg dimi ilk başlığa başvuru yapim mi ki lzm mı?? nys nolur noolmaz yapıyım
1132

ben daha bişi diyemiyorum........
ve freyjanın bir değil, iki değil, üç değil, tam dört abisi var- bari lorensdan tırsıyo olsun bi çeşni olur araya sdkfjhsd
loki ve çarls mı?? (: u sure honey?
ARTIK AÇAMAZSIN HAHA SAY GB TO UR SHIPS
hayır vampir loki deme bana ilk defa viktorun damarlarında akan asil ergeg kanı beni üzdü keşke akmasaydı da ona buna yem olmasaydı dedim............
insan zamanında seviştiği kardeşine bunu yapmaz loki lütfen :')
1830

VL Resimli Anlatım:

Lorens Jørgen
Kurtadam
 Kurtadam

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 3:52 pm

....ljfsladkfjlLJLFKF SESLİ GÜLDÜM tmm daha fazla jorgen briefingine gerek kalmadı her sorumun cevabı için bu gife bakabilirim
well fridanın da üç tane var glb idk flinti sayıyos mu?? ya bak freyja bi gün lorense elizabethlik yapmış olsun (that came out so wrong but omg) lorens de otobusun merdiveninde bağcık bağlayan liseliye şoforun verdiği tepkiye yakın bi tepki versin o günden beri korkuyo olabilir evt...
THAT SPOILER IS FOR U AMCA KIZI
dude vampir loki ya en kötü noolabilir ki Sad yani şurda zamanında LENIYLE ŞAAPMIŞ İNSANIM LOKİ Mİ OLMICAK HAH
bir lvl atlama aracı olarak çarls
our ships* pls. ship olayı ortak bi olay bak. BAK. NEIL YİNE SAP KALDI ADAMIN KADERİNDKEJLSDKF OF
buna roa vikisine ya da kurt vikiye sorsana delikanlı
SORSANA
1852

LORENS, CATCH!:

Lyudmila Matveev
Kurtkadın
 Kurtkadın

Patronus : rus kurdu.
Uyruk : rus.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 3:56 pm

^ tüm gün dün dediği şarkıyı dinledim
adalicia ile yazasım var aşka geldim, teşekkürler efem şarkı için
1856

Viktor Lerwick
Muggle
Muggle

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 4:09 pm

aqlıyorum fsdjhsdgds.....
frid ve flint var başka kim vardı- evt flinti saymayalım pls onu kimse adamdan saymıyo çünkühühü ve freyjanın amcaoğullarına olan öfkesi her geçen gün artıyo flint ve fridayı birbirine bağlayıp ateşe vericek.
oh...... şey- freyja no, lorenz no dskfjhsdd anlamadım ama Bİ SN FREYJA NAPMIŞ DEDİN- dkfjshfshds ya o çocuğun kısacık neşesi ama neden freyjayı hep eziyosunuz??
çarls bambaşka bi evrenin açılımı tamam mı sdkjfhsd berserk moda geçmek isteyenlere promosyon olarak veriyoruz. ÇUCUKLARINA BUNU YAPMA-
genoya gidip açıcam mutlu olurum ve hatta eve sızan yabancı kedileri toplayıp banner yapıcam neilin şerefine..... o parayı verene dek lavabondan çıkmıyorum bb
roa vikisi baya haklıydı tmm mı fuk u 1908

VL Resimli Anlatım:

Lorens Jørgen
Kurtadam
 Kurtadam

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 4:51 pm

ha yok dimi. tmm. ama frida niye ailenin eğlenmeyen tarafında ya i came out to have a good time and im honestly feeling so attacked rn
YA BOOKER CATCH OLAYI İŞTE ELİF STAHPSIDFJL gerisi de böyle Çünkü korksun dedin ve elizabeth olmaya en uygun o (: gdi ksdjflgjdlfg
şey leni geçmiyodu ama ndn çünkü.... istese de biçleşemiyo tam tipi el vermiyo dfkl VE LOKİYE GÜVENİYOM YA VAMP OLUNCA TŞKLANIYO YIVRIM
niye usulca ısrar ediyorum ben de bilmiyom bi ara viki piç olsun da dediydim dimi whY AM I DOING THIS TO MY OWN CHILDREN
...omg kid gtfo ksdf ZTN HAYATTAN SOĞUMUŞ ADAMA BUNNARLA GELMEYİN
Lyudmila Matveev demiş ki:
^ tüm gün dün dediği şarkıyı dinledim
adalicia ile yazasım var aşka geldim, teşekkürler efem şarkı için
1856
omg yaşasın yararlı olmuşum kdjfl the national büyüsü tebi önemli değil
1951

LORENS, CATCH!:

Viktor Lerwick
Muggle
Muggle

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 4:58 pm

yoo eğlenirler aslında ama şuvan o kısım offline konumda dskjdsd ve ayarsız eylence freyja var ssh-
haa..... evt bu açıklama baya iyi oldu- oh god gherden tırsarken bi de lorenz fln nys ikisini birbirine düşürürdük olmadı ehehe evt abi harika kameraya bak şimdi
Bİ SN NASIL-
bence tam1pirinsis biçi olabilir ya. tırmık yedikten sonra biçleşmeyen bi insanın var mı? yok sssh
sonra neden kurt viki böyle- al işte ònó
EHEHEHE EVT BAYA ISRAR ETMİŞTİN TAMAMEN SENİN SUÇUN YOKSA VIKI ŞEKER GİBİ ADAMDI.
1958

VL Resimli Anlatım:

Lorens Jørgen
Kurtadam
 Kurtadam

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 5:13 pm

oh dimi jdfhfg böyle küçük adrenalin patlamaları küçük tırnaklayışlar fln evt
ya lorensden tırsılır mı aslında ya tipe bak tavşan gibi bişi :3 gülüşü falan var ya bilemedim of kdfl
...dimi. ufkum açılıyo bi dk askdjfl SONRA AVATARA BAKIYOM VE BİÇ Mİ?? NSL DFLS
hyr kurt vikiye bişi demedim bi kere KURT VİKİ RESMEN ÜRETİM HATASI LÜTFİN ONU FABRİKAYA GERİ GÖNDER VE Bİ DAHA ÇIKARMA en azından vampir loki olmadıkca hAH
tabi......viki.......şeker gibi adam ahahah ilahi
2013

LORENS, CATCH!:

Freyja Jørgen
Ravenclaw
Ravenclaw

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 5:26 pm

ve frida prankleri falan da var.... ki freyja takdir etmeyi başarır bence güveniyoruz sana freyja- tabii ki kurda dönüştükten sonra fridanın giysilerini saklamış olmam lazım ilk ve cıbıl cıbıl kaldığında- ehehe neyseki çıplaklık jorgenleri asla rahatsız etmedi. let it go frida (:
di mi aslında evt neden tırsıyo ki- BUNU RPDE GÖRÜCEZ Bİ SN. belki epik lannister elitliği freyjayı korkutuyodur. belki bu beni öldürüp arka bahçeye gömer korkusu taşıyodur. bu korkuyu gidermem lazım bi dk q.q
DÜŞMAN KABİLE ESİRİYDİN AMA TMM MI BEN NAPAM- VİKİ NAPSIN adamın lakabı vikiş ben ne diyem daha??
evt şeker kelimesi baya... nys bunu da seyir defterine taşımicam FKSFJDSLDKDSJ
2026

The world is changed because you are made of ivory and gold. The curves of your lips rewrite history.:

You will always be fond of me. I represent to you all the sins you never had the courage to commit:

Lorens Jørgen
Kurtadam
 Kurtadam

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 5:35 pm

YA ONLAR MALAK ZARARSIZ ŞEYLER AMA- MOSTLY SDKF
omg why arkdşlr okula gircez çok şeapmasak- arkdşlr pls. Fridayı da mı raadsız etmemeli şimdi gdi elle masumiyeti gittikçe kayıp gidiyordlfkşglf
belki alfa olmak için bütün abilerimi komplolu entrikalı şekilde aradan çıkarır bu diyodur içindeki ferhundeliğini görüyodur??
tmm artık öyle değil anca vamp falan olur (: ya da yaratık avcısı ama malak kurt viki- omg dfkşfg
[INSERT OLLA GIFLERİ HERE]
VAMPİR LOKİ ÖYLE DOLAŞÇAKTI BAK...BAK......
2034

LORENS, CATCH!:

Freyja Jørgen
Ravenclaw
Ravenclaw

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 5:45 pm

BİLEMEYİZ- flint de baya zararsız bi ibneydi güya.....
sdkjfhsdf ismi elle olan bi insan ne kadar masum olabilir pls?? göbek adı elle kalsın habire tşk geçerler bak-
EVT BAKIŞINI BEĞENMEDİM LORENS. alfa olup napıcan paso üremen lazım sıkıcı bi iş bırak freyr ve ofelia üresin yaşı geçiyo zaten hahah çok komiğim glb beni bu ailede yaşatmazlar-
fsdlksdjhfsfsldk viki-lokinin tek ekşını ensest ve gey olarak kalsa yeterli değil mi?? illa her pisliğe bulaşmaları gerekmiyo bak o halleri bile yeterince sick community oley
flksdjfsfkdj şey düşünemedim bi sn-
2044

Frida Jørgen
Gryffindor
Gryffindor

I don't need alcohol to make bad decisions

Karakter Yaşı : 16
Uyruk : swede

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Ptsi Tem. 14, 2014 6:10 pm

kdjfsl prdn ama.... frida da polise düşse aynısını yapabilirdi şimdi bişi diyemiyom '^'
...HAYIR. hyr stahp avatara bak ve dediğini tekrar düşün ok. LOOK AT HER WHADDA BABY
skldls ürerdi ya noolcak...
EVT DE O ZMN MUTLU OLUYOLAR and we just cant have that
2110

''Your dress is too short'':

karakter özeti:

quidditch oynarken saçını nabıyon frida:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   

Seyir Defteri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
22 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22
 Similar topics
-
» Lise Defteri-Künye