AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

robdöşambr.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Vorchenza Vescovi
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Esra.

MesajKonu: robdöşambr.   C.tesi Ağus. 18, 2012 9:01 am

Şimdi benim aslında zilyon tane siteye kopyaladığım bir tanışma başlığım vardı ama onu aramaktansa yazmak daha kolay geldi, şu an çok geveze bir havamdayım, çünkü bir buçuk gündür filan uyanığım ve damarlarımda kolayla kahve aktığına dair ciddi şüphelerim var, hani dolayısıyla beynimin filtreleri pek çalışır durumda değil, aklıma ne gelirse yazıyorum. Şu an neredeyse çeyrek bir paragraf yazmış olup aslında bu kadar kelimede hiçbir şey söylemediğimi fark ettim. Neyse. Esra ben. (Hayır, muhtemelen o Esra değil.) (Ama bir ihtimal olabilir de tabii.) Aralık 94'lüyüm, hala reşit değilim. (Maalesef.) Astroloji konusu açılan ortamdan ivedilikle tüyerim, hani ne ara gittim anlamazsınız bile. Uyuşturucu kullanan bir gelinciğin dikkat aralığına sahibim. (Benzetmeyi bir filmden çaldım, şahsen uyuşturucu kullanan bir gelincik tanımıyorum.) (Aslında, uyuşturucu kullanan herhangi bir varlık ya da keş olan veya olmayan herhangi bir gelincikle de tanışmış değilim.) Bu sene leyeseye girdim, bu sabah üçte de Boğaziçi İktisat'a yerleştiğimi öğrendim. (Bunu yavşak, sevimsiz, uyuz bir profil çizmeden söylemenin bir yolunu uyduramıyormuşum, onu da gördüm.) Babam, "Daha çok çalışsaydın daha iyisi olabilirdi." babaannem de "Üzülme kızım, o da idare eder." diyor. Yetişkinleri anlamıyorum. (Buna göre kendimi tam olarak ne saydığımdan da emin değilim şu an.) Pek fazla "filan", "şu an", "bence" ve "mesela" kullanıyorum sanırım, bu kadar uykusu olan ama uyuyamayan bir insan olmasaydım şu an geri dönüp birkaç tanesini silerdim mesela ama kim uğraşacak şimdi, uyumaya çalışmak için bile fazla bir üşengecim.

Küçükken Ruhsar izler, "ruhospu"nun "canım, tatlım" kabilinden bir şeyler demek olduğuna inanırdım. Sonra "Eşref Paşa"yı -İzmir'de semttir kendisi- okumayı sökene kadar "Eşşek Paşa" diye algıladım ki zaten "paşa"yı da soyad, bütün paşaları birbiriyle akraba sanıyordum. Hani bazen nasıl olup da on yedi yıl yaşadım diye şaşırmıyor değilim. Bir zombi saldırısı ya da uzaylı istilası durumunda ilk ölecek insanlardanım. Dolandırıcı, hırsız, kumarhane, soygun temalı her türlü kurgusal şeye hayranım ama organize bir kopya çekmişliğim bile var denemez, hani yaptığım en kanunsuz iş işportadan kalem almak (ki burada onu da her gün yapıyormuşum havası vermeye çalışmama rağmen yalnızca bir kere oldu öyle bir şey) hani işte siz düşünün. Leverage müthiş dizi, cidden, takımlarının her bir üyesine ayrı bir hayranım, hani en sevdiğim karakteri seçemiyorum içlerinden, o derece. Sonra Hustle vardı, yine dolandırıcı temalı, o da çok mükemmel diziydi ancak lanet olsun, o da bitti bu sene. (Tamam, ağlamıyorum.) Sonra sonra The Closer da izlerdim severek, Birenda Liğ Cansın ablamızın güneyli aksanına bayılarak ama o da bitti, gerçi en azından spin-off'u var, Major Crimes. The Newsroom da çok hoş, dönen politik muhabbetlerin en az bir dörtte üçünü anlamıyor olsam da. Aslında neredeyse her diziye başlamışlığım var sanırım ama üçüncü bölümden sonrasını nadir görürüm. (Hani gelincik, dikkat aralığı filan?) Bu sabaha kadar Türkiye'de büyücülük eğitiminin lisans düzeyinde verilebileceğine, on bir yaşındayken Hogwarts mektubu almamamın bir muggle olduğum anlamına gelmeyebileceğine dair ufak da olsa bir umudum vardı. Bir de Deathly Hallows: Part 2'yu izleyecek cesareti hala bulamadım, çünkü o zaman gerçekten bitermiş gibi geliyor. Maymun iştahlı bir insan olarak bir sürü seriye başlamışlığım var. İblis Döngüsü pek bir güzel mesela. İkinci kitabını okumuş bir insanla İnevera'nın ne kadar müthiş olduğu hakkında konuşabiliriz. Sonra The Lies of Locke Lamora da çok güzel kitap mesela, hep dolandırıcılı hem fantastik. Öhöm, neyse, daha fazla uzatmayayım ben. Merhaba.
Desmond Fionnlaqh
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : Taha

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   C.tesi Ağus. 18, 2012 5:20 pm

Gerçekten okumadan yazıyorum hani hoşgeldin mesajını. Very Happy

____________________________________________________________________________________________________
Caitlin Lilzbeth
Serbest Meslek
Serbest Meslek

RÜTBE :
Karakter Yaşı : otuz iki.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   C.tesi Ağus. 18, 2012 5:23 pm

Hoşgelmişsin Esra. Sanırım okuduğum en eğlenceli tanışma başlığıydı. =D Miray ben de, doksandört kasımlıyım fakat kendimi reşit olduğuma inandırdım, henüz iki buçuk ayım olsa da(çaktırmayalım efem ben on sekizim.) ayrıca BOĞAZİÇİ İKTİSAT MI? çok hüzünlendim. İktisat tek aşkımdı. Bir yıl boyunca test çözmemin tek amacıydı. Ama Boğaziçi İktisat'ı kazanabilecek kadar uçamadım, Gazi İktisat'la yetiniyoruz efem. O zaman hayırlı olsun tazecik üniversiten. Bir de son filmi izlemelisin. Çünkü Harry Potter hiçbir zaman bitmeyecek, hep kalbimizde taşıyacağız onu. Kitaplarını okuycaz, hayır hayır bitmeyecek. Sad
Gelinciğe selamlar.
İyi eğlenceler, keyifli Rp'ler Smile

____________________________________________________________________________________________________

:

Vorchenza Vescovi
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   C.tesi Ağus. 18, 2012 5:53 pm

Pislik Taha. Razz

Eheh, teşekkürler Miray. Ama ama Gazi de iyiymiş ki. İktisat deyince insanlar genel olarak bir yüz buruşturuyor, bir "Sıkılmayasın?" havasına giriyor ama uzun süredir bana da pek bir sevimli geliyordu. Evet, sanırım kendimi hazırlarsam bir haftaya kadar filan izleyecek cesareti bulabilirim. Öhö, memnun oldum o zaman. Gelincik de ellerinizden öpüyor efendim.
Lavira Hildefons
Gryffindor
Gryffindor

RÜTBE : IV. SINIF
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : Beyza

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   C.tesi Ağus. 18, 2012 10:00 pm

-rp yazar gibi :O- Aralardan kesitlerle okuduğumu itiraf edeyim ben de sdfg yaşıtmışız ne güzel Very Happy Seni başka bir sitede görmüştüm. Hatta takımına hayranlıkla bakmıştım. Gene bu takımdı. Oradan tanıdım zaten sdfgh Neyseee Beyza oluyorum ben de. Razz

Jocelyn Faith
Ravenclaw
Ravenclaw

Gözü kayanın gözü çıksın - bir dost.

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : On yedi

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   C.tesi Ağus. 18, 2012 11:09 pm

Selamlar, hoş geldin aramıza.
Beni başlığına yazmaya iten şeyin kola ve kahveyi ardı ardına görüp, kahve kola karışımı olarak düşünmüş olduğum gerçeği olduğunu söylemem nasıl bir ilk izlenim yaratır bilmem ama teslimler ve mimarlık öğrencileri diyor geçiyorum, psikolojimi anlayabilmen için. Büyük efsanedir kola-kahve her ne kadar deniyecek kadar ileri gitmemiş olsam da kendi adıma.
Leverage bir dönem izledim bıraktım ben, neden bıraktım bilmiyorum ama. Olsun.
Bir de, 92'liyim bende. Nagehan, filan profilde de gözüktüğü gibi.
İyi rpler mi diyeyim, ne diyeyim bilemiyorum.
Bu mesajda böyle bitsin.

Morana Lepoutre
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VI. SINIF
Patronus : Smilodon
Gerçek İsim : Rachel.

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   C.tesi Ağus. 18, 2012 11:24 pm

Esra.... Seni öldürebilitem var farkında mısın tatlışım?

kiss me, baby...:

Vorchenza Vescovi
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   Çarş. Ağus. 22, 2012 6:21 am

Lavira Hildefons demiş ki:
-rp yazar gibi :O- Aralardan kesitlerle okuduğumu itiraf edeyim ben de sdfg yaşıtmışız ne güzel Very Happy Seni başka bir sitede görmüştüm. Hatta takımına hayranlıkla bakmıştım. Gene bu takımdı. Oradan tanıdım zaten sdfgh Neyseee Beyza oluyorum ben de. Razz

Yok olsun ben bile okumadım zaten yazdığımı. Hatta şu an ne yazdığımı da hatırlamıyorum tam. Ehem, memnun oldum Beyza.

Jocelyn Faith demiş ki:
Selamlar, hoş geldin aramıza.
Beni başlığına yazmaya iten şeyin kola ve kahveyi ardı ardına görüp, kahve kola karışımı olarak düşünmüş olduğum gerçeği olduğunu söylemem nasıl bir ilk izlenim yaratır bilmem ama teslimler ve mimarlık öğrencileri diyor geçiyorum, psikolojimi anlayabilmen için. Büyük efsanedir kola-kahve her ne kadar deniyecek kadar ileri gitmemiş olsam da kendi adıma.
Leverage bir dönem izledim bıraktım ben, neden bıraktım bilmiyorum ama. Olsun.
Bir de, 92'liyim bende. Nagehan, filan profilde de gözüktüğü gibi.
İyi rpler mi diyeyim, ne diyeyim bilemiyorum.
Bu mesajda böyle bitsin.

Mimarlık öğrencileri ve teslimlerle ilgili tek bilgimin kaynağının İpek Ongun olduğunu utanarak itiraf edebilir miyim?

Camene Decartius demiş ki:
Esra.... Seni öldürebilitem var farkında mısın tatlışım?

Evet onu fark ettim biraz. *-*

Sponsored content

MesajKonu: Geri: robdöşambr.   

robdöşambr.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası