AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Ölümü Öldürecek Kehanet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Fridtjof Per Omdahl
Profesör
 Profesör

RÜTBE : SİHİR TARİHİ
Gerçek İsim : Papa.

MesajKonu: Ölümü Öldürecek Kehanet   Paz Ağus. 12, 2012 3:12 pm

Aylardan ekimdi, havanın tadının tuzunun kalmadığı anlardan biriydi. Yıl anımsanmayacak kadar eskide kalmıştı; ama izleri, güneşin rengini attırdığı perdeler misali sararmış olmasına karşın belli oluyordu dikkatle incelendiğinde.
1980 yılının ekim ayında, Dikenli Yılan'ın sahibi tarafından gönderilen haber ile almak istedikleri antika eşyanın oraya geldiğini öğrenen beş kişi orada buluşmak için sözleşirler. Ölümle konuşabilen bir kâhin, yeniden diriltebilen bir şifacı, istediği her şeyi bulabilen bir dedektiften daha yararlı bir kâtip, kanında yılan zehri dolaştığı hâlde yaşayan çatalağız bir simyacı ile bir bakışta asaların tüm özelliklerini sayabilecek bir beyefendi... Her biri özel yetenekleri ile dikkat çekerken, ettikleri yemini koruyacak kadar onurludurlar. Onlar, yetim kalmış büyülerin kadim efendileri olarak kendilerine miras kalan şeyi bulmak için Dikenli Yılan'ın uzun yıllardır müşteriliğini yapmaktaydı.

____________________________________________________________________________________________________

the music of the wind:

angel of death:

Ölümü Öldürecek Kehanet
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası