AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

everytime i close my eyes, it's like a dark paradise;;

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Laurencia Schindłer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : irem

MesajKonu: everytime i close my eyes, it's like a dark paradise;;   C.tesi Ağus. 11, 2012 4:40 pm

no one compares to you, i'm scared that you won't be waiting on the other side

laurencia schindłer
10 Aralık doğumlu, İngiliz, yay burcu. İngiltere'nin Newcastle şehrinde doğmuştur ve halen orada yaşamaktadır.

Son derece ukala ve kibirli birisidir Laurencia. Ailesinin ona armağanı olarak gördüğü mükkemmeliyetçiliği, baskılarla giderek kuvvetlenmiştir. İnsanları ve onların duygularını önemsemez. İçinde hiçbir acıma duygusu barındırmaz ve yaptığı hiçbir şeyden pişman olmaz. Açık sözlüdür. Çıkarcıdır; ona verilen sırları ortaya yaymaya bayılır. Birisinden nefret etmek onun için çok kolaydır ancak o kişiyle uğraşabilmesi için daha büyük nedenler gerekir. Kıskançtır, zekidir ve hırslıdır. Amaçları doğrultusunda yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Genel olarak popüleritesi ne kadar yüksek olsa da yalnızlığı sevdiği kaçınılmaz bir gerçektir. Kindardır, ona yapılan iyi veya kötü hiçbir hareketi asla unutmaz. Ailesini utandırmaktan hiçbir zaman hoşlanmandığı gibi, uygunsuz hareketlerini gizlemekte ustalaşmıştır. Hazırcevaplılığı sayesinde başını birçok beladan kurtarabilir. Utangaç değildir, birçok şeyi açıkça konuşabilir. Zaaflarının bilinmesinden ve ona karşı bir koz olarak kullanılmasından oldum olası nefret etmiştir. Seviye olarak birçok insanı kendisinden aşağıda görür ve o kişilerle dalga geçmeye bayılır. İnsanların düşüncelerini zerre kadar umursamayan, bencil davranışları birçok insanın ondan nefret etmesini sağlar. Kendini, saklı, kapalı bir kutu gibi kapamış, insanların onun gerçekten ne düşündüğünü anlayamamasını sağlamıştır. İnsanlara güvenmediği gibi güvenilir birisi sayılmaz. Çoğunlukla kendisini düşünür, oldukça sosyal olmasına rağmen anında kendini soyutlayabilen bir yönü de vardır. Her ne kadar kinciliğinden ödün vermese de, boş insanlarla uğraşmaz ve onları göz ardı etmekten adeta keyif duyar. Erkekleri elde etmek onun için çabaya gerek duyulmayan bir şeydir fakat sürtük tavırlarının olduğunu inkar etmez. Buna rağmen hafifmeşrep yapısının asla göze çarpmasına fırsat vermez. Hiçbir zaman birbirine benzeyen çehrelerinin aptal kişiliklerini örtpas etmesiyle geçinen ucuz kızlardan olmamıştır. Taviz vermediği kibirinin yersiz olduğunu kabul etmez, her zaman da yersiz sayılmaz zaten. Sinirlerini ve davranışlarını yönlendirmek konusunda zorluk çektiği hiç görülmemiştir, her zaman dengeyi kurabilir ve bu ailesinin de her zaman takdir ettiği bir özellik olmuştur. Eğlence anlayışı tam anlamıyla kusursuzdur, bunu zedeleyecek herhangi bir eleştiride bulunmak onun yaratıcı fikirlerini adeta körükler. Kendi zaafları olarak nitelendirebileceği her şeyin genelde üstüne gitmeyi sever, zordan kaçmayan yapısı sayesinde güçlü tavırlarını yok edecek her şeyden kurtulmayı gün geçtikçe daha da iyi öğrenmiştir. Buna rağmen insan sarraflığı yönü sayesinde onun içinize işleyen bakışları, zihninizin kuytu köşesinde saklanan kişiliğinizi bile altüst edebilir.

[size=24]aradıklarım;;
    İlk olarak genel şeyler arıyorum, çıkar ilişkileri, selam verdiği arkadaşlar, düşmanlar gibi. Ama bu karakterimi çok sevdim ve kurgusunu kafamda oturttum sanırım. Yalnızca aile kurgusu hakkında bir şey bulmadım, henüz. O yüzden onunla alakalı birçok kurguya ihtiyacım var. Sonra; bir partner olabilir, ciddi bir şey olmasına gerek yok; ya da çok ciddi bile olabilir. Neyse, böyle işte, siz gelin, bişiyler buluruz, ehe.

ilişkiler;;
Tabitha Cortez
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Kıvılcım.

MesajKonu: Geri: everytime i close my eyes, it's like a dark paradise;;   C.tesi Ağus. 11, 2012 5:16 pm

Lana Del Rey'in hatrına girdim ben başlığaa.
Şimdi Tabitha olabilecek en sinir bozucu insanlardan birisidir. Çok konuşur, çok bilir, patavatsızdır, kendi düşüncelerini dikte eder, hataya tahammül edemez, kibarlık çerçevesi içinde kabalaşır, bazen insanları küçümser bile. Buna rağmen çok ama çok iyi niyetli birisidir, insanların hala çevresinde olmasının tek sebebi de bu sanırım. Laurencia ile zamanında hayli büyük bir kavga etmiş olabilirler. Kavga sırasında da İksir dersliğinde patlayıcı bir iksirle uğraşıyorlardır ve ikisinden birinin yaptığı hata sebebiyle -kavga etmekte oldukları için hatırlamıyorlar- iksir patlamış ve cezaya kalmışlardır. Ceza sırasında ise birbirlerini ele vermemiş ve o günden beri bu husumet aralarında eğlenceli tartışmalara yol açmıştır.

____________________________________________________________________________________________________

putting holes in happiness.

aslında:

guilty tabitha is guilty:

Laurencia Schindłer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : irem

MesajKonu: Geri: everytime i close my eyes, it's like a dark paradise;;   C.tesi Ağus. 11, 2012 8:17 pm

Tabitha Cortez demiş ki:
Lana Del Rey'in hatrına girdim ben başlığaa.
Şimdi Tabitha olabilecek en sinir bozucu insanlardan birisidir. Çok konuşur, çok bilir, patavatsızdır, kendi düşüncelerini dikte eder, hataya tahammül edemez, kibarlık çerçevesi içinde kabalaşır, bazen insanları küçümser bile. Buna rağmen çok ama çok iyi niyetli birisidir, insanların hala çevresinde olmasının tek sebebi de bu sanırım. Laurencia ile zamanında hayli büyük bir kavga etmiş olabilirler. Kavga sırasında da İksir dersliğinde patlayıcı bir iksirle uğraşıyorlardır ve ikisinden birinin yaptığı hata sebebiyle -kavga etmekte oldukları için hatırlamıyorlar- iksir patlamış ve cezaya kalmışlardır. Ceza sırasında ise birbirlerini ele vermemiş ve o günden beri bu husumet aralarında eğlenceli tartışmalara yol açmıştır.
ehe.
Çok güzel bir kurgu olmuş ama ikimizin sınıfları farklı, yani sorun değilse o benim için uygun. "."
Gabrielle Kremer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : On sekiz.
Gerçek İsim : Kıvılcım.
Lakap : Gaby.

MesajKonu: Geri: everytime i close my eyes, it's like a dark paradise;;   Salı Ağus. 14, 2012 10:13 pm

Sınıfa dikkat etmemiştim ama şey olabilir, Tabitha bir üst sınıfın iksir dersini alıyor olabilir.

____________________________________________________________________________________________________

kill the lights:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: everytime i close my eyes, it's like a dark paradise;;   

everytime i close my eyes, it's like a dark paradise;;
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası