AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

kıymalı börek sendin aşkım.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Laurencia Schindłer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : irem

MesajKonu: kıymalı börek sendin aşkım.   C.tesi Ağus. 11, 2012 4:16 pm

Siteye Beyza'nın önerisiyle ikinci kez gelmiş bulunmaktayım, kimseyi hatırlamadığım için yeniden konu açmalıyım diye düşündüm;;
    Önce, kendimden azıcık bahsedeyim sonra şaaparız zaten.

İrem ben, Bursa/Yıldırım'da yaşıyorum, bu sene lise bire geçtim, derslerim genel olarak iyidir -468 puanla tercih yapacak kadar- Genel olarak sıcakkanlı bi' insanımdır ama huylarından haz etmediğim insanlara soğuk davranabilirim. Konuşmayı çok severim, müzik dinlemeyi ve kitap okumayı da tabii.

Müzik; NIRVANA. Guns N' Roses, Metallica, The Beatles, Aerosmith, Red Hot Chili Peppers, Birdy, Christina Perri, Coldplay, Three Days Grace, Lana Del Rey, System Of A Down, ve daha aklıma gelmeyen birçoğu. Yabancı dışında, Duman, Şebnem Ferah, Emre Aydın, Suskunlar sayesinde Ahmet Kaya, Bulutsuzluk Özlemi, Düş Sokağı Sakinleri, Ezginin Günlüğü, Teoman dinlerim.

Film; Never Let Me Go, Into The Wild, Up, Black Swan, Friends With Benefits, Inception, Narnia Günlükleri. Of daha çok var ama harbiden aklıma gelmiyor şu an *-*

Dizi; TVD, Nikita, TSC, Skins, Supernatural, Teen Wolf, Glee. Ek olarak kafama eserse Gossip Girl ve Merlin izlerim.

Harry Potter hem film hem kitap olarak benim için çok özel. HP seven herkesle çok iyi anlaşabilirim, diyebilirim sanırım. Onun dışında seri olarak Açlık Oyunları ve PJO var, tabii ki. fjklfjl

Böyle böyle şeyler işte. fmlkşf Bir de Fırat'ı çok severim, evet, şimdi isterseniz başka şeyler sorabilirsiniz; şimdiden memnun oldum, tek tek.
Maëlys Télesphore
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VII.
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Papa.

MesajKonu: Geri: kıymalı börek sendin aşkım.   C.tesi Ağus. 11, 2012 4:22 pm

Öncelikle hoş geldin, aslında ikinci kez geldiğin için döndün mü denir bilemiyorum. Emre ben.
Ah ah, keşke liseye girilen puanlar çıkışı da etkilese diyorum şu son sınıfa geçerken. Karakterinin soyadına bayıldığım için atladım aslında; ama filmler kısmında Schindler's List'i göremeyince büyük hayal kırıklığına uğradım. Bir de müzik kısmına çok bakamadım, dolu dolu olunca korktum okumaya. Yine de gözüme çarpan çok hoş, sevdiğim gruplar ya da bireysel olarak müzik ile uğraşan sanatçılar var.
Memnun oldum o zaman.

____________________________________________________________________________________________________
In the Future of the Darkness:

Le Marteau des Sorcières:

Laurencia Schindłer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: kıymalı börek sendin aşkım.   C.tesi Ağus. 11, 2012 4:30 pm

Eheh, hoş döndüm diyelim o zaman. ^.^
Aslında, soyadımın filmle bir alakası yok ki filmi de bugün tesadüfen gördüm, izlerim herhalde en kısa zamanda. Müzik zevkimin uyuştuğu insanları çok severim ki ben. :3 Tanıştığıma memnun oldum Emre.

____________________________________________________________________________________________________

cause they don't have any feelings:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Everything is dust in the wind.

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On altı.
Gerçek İsim : Büşra.

MesajKonu: Geri: kıymalı börek sendin aşkım.   C.tesi Ağus. 11, 2012 4:34 pm

Spoiler:

Chuck'ın melekleri seninle olsun İrem hoş geldin. Ayy SPN seven birini görünce çok seviniyorum var ya. asldkjaf Açılışa Kansas ile giriş yapayım dedim, gerçi müzik zevkimiz neredeyse aynı gibi sanırım. Klasik gruplardan çoğu olmasa da bir kaç tane gördüm fakat nasıl sevindim anlatamam, hem SPN hem de Merlin'i görünce. Bir de Ravenclaw'sın daha nutellamsı bir durum olabilir mi sayın okuyucular. Tanışıyoruz gibi fakat yine de nezaket olarak not düşeyim ben de Büşra hoş geldin.

Gaye'm çok teşekkürler, sana pembe tavşanlı çiftlik kuracağım!
Laurencia Schindłer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: kıymalı börek sendin aşkım.   C.tesi Ağus. 11, 2012 4:46 pm

Spoiler'ını yediğiminin.
Ays, birden kanım ısındı lan resmen. Müzik zevkimin uyuştuğu insanları çok çok çok seviyorum lan! Aynen binalar aynı, kurgu yapmalıyız ehe. Çok memnun oldum Büşra. :3

cause they don't have any feelings:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Everything is dust in the wind.

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On altı.
Gerçek İsim : Büşra.

MesajKonu: Geri: kıymalı börek sendin aşkım.   C.tesi Ağus. 11, 2012 4:57 pm

Yaparız kiiii. Bir başkuş gönderdim pmine, random aklıma geleni yazdım öyle. Gerçi şimdi gördüm pano kısmına başlık açmışsın. Okuyup aklımdakini güzelce düzenleyip not ederim. *-*
Sponsored content

MesajKonu: Geri: kıymalı börek sendin aşkım.   

kıymalı börek sendin aşkım.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası