AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

no reason

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : B.

MesajKonu: no reason   C.tesi Ağus. 11, 2012 1:29 pm

Selam Mir. Fizzles yine ben! Tumblr'a her girdiğimde neden Supernatural gifleri karşıma çıkar hiç anlamam, sonra nostalji yapasım tutar. Arkadaş zaten en az on defa seyrettin diyor, dün arabada da ard arda "Sweet home Alabama" yı çalınca en sonunda Alabama da değiliz Büşra dedi. aklsdjagfa fakat kitapta Dean'de tüm yol boyunca çalıyordu Mr. Fizzles, ben orada Supernatural havasına girmiştim -her ne kadar araba IMPALA olmasa bile- bir de Gaye'de msn girseydi dün geceden beri aklımda olan şeyi anlatacaktım fakat girmedi giremedi, sonra unutuyorum bir de Fizzles yoksa her zaman anlatırım da aklımdayken direk söylemem gerektiğini kanısına varıyorum. Bak gördün mü ben buraya halbuki Anna ile yazacaktım, başlığın açılışını Anna ile yapacaktım bir klasik olmuştu şimdi fakat sana o kadar çene çaldıktan sonra zor geldi, neyse senin gifin ve SPN'msi bir model ile açılış yaptım yine. Hazır Lynyrd Skynyrd'dan bahsetmişken free bird ile başlığımızın açılışını ya da ilk postun kapanışını yapıp şenlendirelim.

Cause I'm as free as a bird now,
    And this bird you cannot change. oh!
    And this bird you cannot change.
    The Lord knows, I can't change.
    Lord help me, I can't change.
    Lord I can't change
    Won't you fly high, free bird yeah?

Won't you fly high, free bird yeah?

Lynyrd Skynyrd | Free Bird
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Everything is dust in the wind.

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On altı.
Gerçek İsim : Büşra.

MesajKonu: Geri: no reason   C.tesi Ağus. 11, 2012 8:46 pm

Time is the essence
    Time is the season
    Time ain't no reason
    Got no time to slow

Time everlasting
    Time to play B-sides
    Time ain't on my side
    Time I'll never know

Burn out the day
    Burn out the night
    I'm not the one to tell you what's wrong and what's right
    I've seen suns that were freezing and lives that were through
    But I'm burnin', I'm burnin', I'm burnin' for you

I'm burnin', I'm burnin', I'm burnin' for you :

Blue Oyster Cult | Fire of Unknown Origin Album / Burnin' For You

Çok seviyorum onları Mr. Fizzles, bazıları öyküyü hiç önemsemeden "Deaaannn, Saammm" diye bağırınıyor ya en çok ona gıcık kapıyorum. Yedi yıllık tutkum abi, orada geçen fedakarlığı öyküyü kaale almadan seyreden olunca benimde cinlerim tepeme fırlıyor. İşin aslı Dean karakterini daha çok seviyorum neden mi? Adamın müzik zevki yeter, tamam Sam'de Dean kadar fedakar -sevdikleri için- fakat nedense şu yedi yıl boyunca hep itici buldum üstüne üstün kitapta da zaten güzelim plakları dinlemek yerine -hem de klasik rock bunu da not ederim- gidip saçma sapan işlerin peşine düşmüştü.

buyrun:

+ Sevgili saygılı pek muhterem Mr. Fizzles. Birkaç dk sonra benim Monika'mın DOĞUM GÜNÜ! Nereden baksan iki buçuk yıldır Anna'mla birlikte. Tamam birileri daha evvelden belki kullandı kullanmadı onun tartışmasını yapamam şimdi fakat bu kızı cidden çok seviyorum! Ondan zaten Anna ile sana geldim. Gerçi birazdan takımı koyup ayrılacağım fakat not etmeden de duramadım.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Paz Ağus. 12, 2012 11:03 am

İnsan bir Monika'nın fotoğrafını çeker Dorguska! Kızın doğum günü bugün hem de, ayıp ama. Ben bile gittim kutladım deviden msj. atıp. asldkjaf + Kim sorarsa dün Monika için takım yapacaktım fakat psyi açınca manipülasyon zımbırtısına geçiş yapmak alışkanlık oldu. Fakat bugün kesin yapacağım, hırs yaptım abi. Bir de gidip Anna'yı kullandığım tüm siteleri bulup eski avimlerimi toparlayacağım.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Paz Ağus. 12, 2012 1:44 pm

E günlük ben yokken bıraktığım gibisin bakıyorum. Çok seviyorum var ya burayı SPN ve Sponge Bob ile işgal edesim geliyor. alksdja Queen dinleyince geçenlerde yaptığım radyo geldi aklıma Gaye için Queen'in parçasını çalmıştım ama msn olmadığından dinleyememişti. Bari buradan koyayım dedim.

Friends will be friends
    When you're in need of love they give you care and attention
    Friends will be friends
    When you're through with life and all hope is lost
    Hold out your hands cos friends will be friends right till the end
    Friends will be friends yeah!

Queen | Friends Will Be Friends

bir de bazı kişilere içten içe Squidward gibi tepki veriyorum şu sıralar. hiçte hoşuma gitmiyor doğrusu :

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Paz Ağus. 12, 2012 8:28 pm

Sam'in söylediği gibi, evet sen Batman'sin. Batman demişken epeydir çizgiroman okumuyorum ben ya. Her zaman "üşeniyorum öyleyse yarın" diyerek Garfield'ın felsefesine uyuyorum Mr. Fizzles. Bir de bu kediyi severim hani, fakat felsefesini hiç benimsemedim şu an.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Ptsi Ağus. 13, 2012 8:28 pm

MR. FİZZLESSSS!!! şunların güzelliğine bak! -aşağıda ki kitap serisinden bahsediyorum canım Fizzles'im spoilerdakinden- Chuck yazmıştı bir de ya, eline almıştı viskisini bilgisayar başına geçmişti benim düşünceleri allak bullak olan elçim. Allak bullak diyorum çünkü Dean ve Sam'in ilk Chuck ile karşılaşmasında adam kendisini Tanrı sanmıştı ve: "size neler yaptım? Yazdıklarım hayat bulmuş, bunları size ben yaşattım" demişti ki Dean'in söze girip olayı anlatmasından sonra bu saçmalaması kısa sürmüştü. Her neyse Chuck sayesinde zaten -her ne kadar sevmesem de- gözlüğümü takmaya başladım, maksat-ı Chuck' a eşlik olsun. Tıpkı Dean'in kendisine kahve yaptığı zaman mutfağa koşup kahve yaptığım gibi. alsdjafg Neyden bahsediyordum ben sahi... evreka! Kitaplardan. Gerçi sana şu attığım kitaplar dizideki kitaplar, dikkat edersen bölüm isimleri yazılı. -orada ki home bölümünü geçen izledim muhteşemdi bu arada- fakat ben piyasa da satılanları istemiyorum, zaten var. Chuck'ın yazdıklarına göz koydum şu an. Görsem zaten birinç diyerek atılacağım. alksdjag Bir de Emre'nin yazısını okuyorum şimdi -çocuk çok sabırlı cidden ben olsam pm yağmuruna tutardım. asdljafa düşünceli insanın hali başka oluyor.- Fakat adam cidden muazzam yazıyor, gerek rpleri falan da öyle. Geçen gün eski rplerini okumuştum aramızda kalsın çok eğlendim. Neyse ben şu yazıyı da bitireyim, zaten bir kavanoz nutella misali bitiyor.

Spoiler:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Salı Ağus. 14, 2012 12:42 pm

-.-.

Buraya Lauren'in giflerinin koymamın tek sebebi Bela'mı alacak olmam Mr. Fizzles. Gerçi dizi de kaçakçıydı, mükemmel bir hırsızdı. -ben demiyorum kendisi demişti ve zaten "Bad Day at Black Rock" bölümünde de son sahnede Dean'in kupanlarını alarak bunu belli etmişti. Fakat Dean'in o an verdiği tepki paha biçilemez. aslkdjalkf

birde şuna nasıl güldüm anlatamam. laksjdaf:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Salı Ağus. 14, 2012 7:26 pm

-.-.

Bildiğin Jumanji oynamak istiyorum ya! Hep böyle oyunum olsun isterdim Mr. Fizzles. Zarları atayım, o yeşil ekrandan yazı buharımsı bir eda ile belirlenip ne olacağını söylesin sonra manyak bir avcı çevrede elinde tüfeğiyle dolanıp sağa sola ateş etsin çok ekşınımsı olurduuu. Şimdi bir zamanlar jumanji rpsi yapıyorduk onu anımsadım. alksdjafg Fakat sence de harika değil mi?
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Salı Ağus. 14, 2012 9:38 pm

Hıı, hıı. Aynen.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Çarş. Ağus. 15, 2012 9:24 pm

seviyorum seni Mercury!:

Queen | The Show Must Go On

Queen'in belki de tüm albümleri arasından en sevdiğim parçasıdır. Zilyon kere dinleyip, parçanın bana hissettirdiklerini yazmışımdır Mr. Fizzles. Fakat bir insan bu denli mi hoş veda yazar. Hani diyor ya parçanın sonlarında "I can fly - my friends / uçabiliyorum dostlarım" diye işte insana o hissi veriyor, Mercury'nin sesi insanı alıp götürürken red special ile Brain May'in yaptığı solo tıpkı parçada "on and on / sürüp gidiyor" dediği gibi geçiyor. Bugün hiç Queen dinlemeyen bir arkadaşa ilk defa bunu dinletmiştim, kızın tepkisini göreceksin fakat ağzı bir karış açık kaldı ama ben gülüyorum birini daha müziğe kazandıra bildim diye. Aslında parça hakkında söylenecek fazla bir söz yoktur bu durum da, yalnızca Mercury'nin bıraktığı eseri dinleyip "nasıl yazmışsın sen bunu üstad" demek düşer. -en azından bana- Albüm kapağında daha Grandville'nin çizimi olan palyaço tüm parçayı anlatmaktadır. Her ne kadar palyaçolardan pek hoşlanmasam bile yalnız Queen'in kapağında yer aldığı ve tıpkı parçada geçen "my make-up may be flaking, but my smile still stays on / makyajım dökülüyor olabilir ama gülümsemem hâlâ duruyor" cümlesini anlattığı için severim. Neyse Fizzles, sen bir dinle derim. Gerçi benim sayemde hep dinliyorsun dua et buraya saçma sapan şarkılar koymuyorum.

The show must go on...
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Perş. Ağus. 16, 2012 3:17 pm

ÇOK AZ KALDI MR. FIZZLEESSS!

Spoiler:

Sadece kırk sekiz gün sonra SUPERNATURAL BAŞLAYACAK! Şu geri sayımı gördükçe nasıl seviniyorum anlatamam, her geçen saniye beni daha mutlu ediyor. Bir de kırk defa siteye girip kaç saat kaldı acaba diyorum. Bazen saate bakıp hadi biraz daha hızlı geçsin zaman diyerek haykırmak istiyorum. Gerçi beni üzen tek kısım Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Supernatural'ın Çarşambaya alınması oldu. Fakat yine de bir bölüm ile bağdaştırıp çarşamba aslında daha iyi oldu diyorum. Hani Supernatural üçüncü sezon on birinci bölümde Sam ısrarla Çarşamba gününün gelmesini bekliyordu ya, ben ona Salı günün laneti diyordum. asldkjafa Fakat Salı'dan bir türlü kurtulamıyordu, Chuck adına ne çok gülmüştüm o bölümde. Her uyandığında Dean'in radyoyu açıp Asia'yı dinlemesi ve ritim tutarak yataktan kalktığı sahne muhteşemdi! Her neyse eski sezonları bir kenara bırakacak olursak eğer, sekizinci sezona odaklanalım derim. Gerçi diğer sezonların finallerine göre; oldukça sıradandı bana kalırsa. Tıpkı üçüncü sezonun sezon finalinde ki gibi yine Sam tek kaldı, elçi Kevin'ı Crowley aldı, Dean ve Cass'ten söz etmiyorum bile desem bile bahsedeceğim sana. Dean Araf'ta tek başına Cass ile sözde birlikte kaldı, sözde diyorum Mr. Fizzles çünkü bir anda Castiel ortadan yok oldu. Umarım ki yeniden ihanet etmiyordur! Gerçi ihanet ettiğini de düşünmüyorum, nedenini sorarsan ses tonu bizim aklı bir karış havada saf Cass'ten daha farklıydı tıpkı melek olduğu zaman ki gibiydi. Kararlı bir ses tonuyla Dean'e seslenip yok olmuştu. İşte o zaman işin için de bir şey olduğu kanısına vardım. Sen de görürsün Fizzless yeni sezon da Castiel daha farklı olacak ayrıca hep diyorum ben mahşerin dört atlısından ölümün rolü de büyük olacak bana kalırsa. Alfa'lar -vampirler ve yaratıklar- bakımından da epey bir hareketli olacak. Sam ise Garrth ile takılacak gibime geliyor, en azından çevre de ki -şu an için tek avcı o olduğundan- bazı konularda ekip gibi birlikte hareket edecekler ya da ilerleyen bölümlerde o şapşalı tekrar göreceğiz. Saf, şapşal bir karakter fakat ben onu çok sevdim, kendi bildiğince tıpkı -gıcık ghostfacers üyeleri gibi- takılıyor. Fakat bizimkilere yardımda ediyor, ayakbağı olmuyor anlayacağın. Ondan o karakteri bayağı bir benimsedim. Her neyse onu bunu şunu bırakıp bir daha ki sezona bakalım diyorum -yeniden- Zaten Dean'im de tek başına kaldı Araf'ta. Her ne kadar içten içe yok Castiel olan o kadar olaydan sonra bizimkileri bırakmaz, Purgatory'e ruhları verdiğinde ve geri döndüğünde onda ki iyimserliği gördüm. Tanrı onu tekrar ve tekrar hayata döndürürken o bunu hak etmediğini düşünüyordu. Winchester kardeşlerin başlarına açtığı onca dertten sonra yine de bizimkiler onu bırakmamıştı -SONUÇTA ONLAR BİR AİLEYDİ, WINCHESTER'LARDI! BOBBY SINGER'IN ÇOCUKLARIM DEDİĞİ KİŞİLERDİ!- tam aksi hiç bir zaman mümkün olamazdı, olmazdı da.
Feronia Lilith Davis
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : B.

MesajKonu: Geri: no reason   Perş. Ağus. 16, 2012 9:29 pm

Selam Fizzles! Şimdi bunu buraya Lilith ile koyamazsam içimde kalacaktı, yazık olacaktı. Tumblr'da gezerken ne göreyim, benim Lilith'im ve gelecekte -karakteri büyütünce (umarım) almayı düşündüğüm model yan yana duruyor!- çok nutellamsı bir çalışma yapmışlar fakat, insan gerçekten hayran kalıyor. En azından benim gibi SPN düşkünü biri. Bir de iki sevdiğim modeli ve karakteri tek bir karede görmek beni ayrı mutlu etti.

evet, ileride Lilith böyle olacak:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Cuma Ağus. 17, 2012 4:08 pm

Bu sahne nasıl unutulur Fizzles! Hikmet'in galerisinde Supernatural çalışmalarını görünce dün hırs yaptım kırk yedi gün içerisinde yeniden yedi sezonu bitireceğim dedim. Gerçi ikinci sezona henüz gelmedim fakat Azazel'in öldüğünü görmeyi yeniden istiyorum! Dean'in colt'u geline alıp sarı gözlüyü vurduğu sahne pahabiçilemez! Bir de bölümün sonunda John Winchester çıkıp, oğullarına tatlı bir tebessüm edip ortadan yok olmuştu ya, gözlerim dolmuştu lan. Gerçi dön John diye haykırmıştım resmen. Neyse efenim SPN'yi bırakacak olursak gelelim Merlin'e... Ben de dizi eleştirmenlerine döndüm şu sıralar. Zaten House'um da bitti bitecek, iki bölümüm kaldı. Bitmesin istiyorum fakat, benim için acaba devamını çekmezler mi ki? lakjdfagh Her neysem konu kopmasın, bana kalırsa Merlin'in büyücü olduğu yine ortaya çıkmaz bak görürsün, bir de umarım bu sezonda Morgana ve Merlin daha iyi büyülerle karşımıza çıkarlar. Daha dişli bir rekabet görürüz diyorum çünkü geçen sezon ikisinin de neredeyse tüm sezon boyunca yaptığı büyü birbirlerini sağa sola fırlatmanın ilerisine gitmedi. Gwen'de takmış tacı zaten başa geçmiş, gezinip duruyor yeni gelin gibi. Sinir oldum ona da. Süm ile birlikte izlediğimiz de az söylenmemiştik, hatta bir bölüm de Gwen'nin Lancelot ile birlikteliği olmuştu nasıl öfkelenmiştim anlatamam. "Gwen'in başına Lancelot kadar taş düşsün" diyerek duaya başlamıştık. asdkjaga
    Neyse Fizzles, ben gidiyorum, gerçi biraz Sezar'ımsı bir ziyaret oldu fakat gitmeden de bir Bon Jovi şarkısı koyasım geldi. Üstelik epey bir süreden beri John'un şarkılarını dinlemediğimi fark ettim.

Just banging and singing, why don't you hop on along.
    'Cause We Got It Goin' On.

Bon Jovi | We Got It Going On
    Bu adamın da eski şarkılarını bir başka severdim. Hani uzun saçlı hâli var ya! Tıpkı bıyıklı ve bıyıksız Freddie Mercury olduğu gibi bir de uzun saçlı John ve kısa saçlı John var benim için. Gerçi sana "Lost Highway" albümünden o da baya bir eğlenceli, tıpkı "have a nice day" gibi pek eski değil anlayacağın, her ne kadar favori albümüm "keep the faith" kadar olmasa da tek John diye dinlerim. Böyle konuşunca çok resmi geldi sıkıldım, bir ara sana rock'ın tarihini anlatacağım bak o zaman kafan da daha net şekillenir ne demek istediğimi anlarsın. Önemli konular bunlar Fizzles, geçmişten günümüze bırakılan eserler. Bir de kardeşim değerini bilse çok mu şey istiyorum ki? Kızın müzik zevki niçin bana çekmez.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Cuma Ağus. 17, 2012 11:28 pm

Sanırım müzik zevkim mutasyona uğruyor Mr. Fizzles, şu sıralar çokça caz müzik dinliyorum. Aslında youtubeda ki yan pencere de "Ray Charles, Blues Brothers, Louis Armstrong" gibi pek çok cazın sesini veren müzisyenin parçalarını görünce dayanamadım açtım gerisi de geldi zaten. Fakat hangi linke tıklasam -en basitinden cazdan çok uzak bir parça açsam The Beatles, The Rolling Stones veya Jethro Tull- yine karşıma caz ile ilgili müzisyenler çıkıyordu.

Hazır konuya cazdan girmişken Nina'nın beni benden alıp götüren, insanı büyülendirmişçesine kanatlandıran parçasını koymazsam olmazdı.

I'm feeling good!

Nina Simone | Feeling Good
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Paz Ağus. 19, 2012 9:07 pm

Bazen George Costanza gibi haykırmak istiyorum. Aslında şu an pencereden her gün tekelcinin önünde oturan adama haykırmak geliyor içimden. İnsan bir gün de selam verir, hadi diğer günler vermiyorsun görüyorsun bari bugün bayram diye "iyi bayramlar" de. O kadar zor mu ki? Ben yolda tanıdık/tanımadık herkese hakkımda ne düşündüklerini umursamayarak "iyi günler" diyorum.

-trafik tören geçişinden ötürü oldukça yoğundur. Jerry, George, Kramer ve Elaine arabanın içinde mapusta gibi beklemektedir.-
        J: Bana yol vermiyorlar.
        -George elini arabadan dışarı çıkaratarak-
        G: Elimi de kullanıyorum.
        J: Bize elden daha fazlası gerekiyor. Bir insan yüzü görmeleri gerekiyor.
        E: Onun yüzünü istediklerine emin misin?
        G: Bu adam görmüyormuş gibi yapıyor.
        J: Görmezlikten gelmek... bundan nefret ederim. Ben de daima kullanırım.
        -arabadan karşı arabada ki adama haykırarak-
        G: Bana baksana! Ben insanım! Ben senim!
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Ptsi Ağus. 20, 2012 11:23 am

Spoiler:

Sanırım haklılar Mr. Fizzles sen ne dersin? Aslında o kadar da çok pencere açık değil ya daha doğrusu o kadar çok şey ile meşgul olmuyorum.

Spoiler:

TV.'de Dr. Who maratonu başladı onu seyrediyorum. Diğer yönden Marry Chayton'un seslendirdiği The Rolling Stones'in parçası açık, sesler karışıyor mu? Evet, fakat işin güzelliği bu. Bazen Doktor'da ki müzikler hareketli olmuyor uykum geliyor Fizzless. Lucifrer'e bağlıyorum bu defa "sıkılıdımmmmm" diyerek. Luci demişken sen de onu özlemedin mi? Vietnam'da olmadığım halde "günaydın Vietnam" diyerek uyandım. alskdjalg hoştu ama ya, baya güldüm. Gerçi dün gece ki kadar gülmüş olamam. Eve gelirken kapı bozuk olduğundan -kim yaptı acaba!- zili çalarak içeri girdim. Fakat kapıyı açan vatandaş diafonda ki tuşları karıştırınca hem kapıcının dairesi çalmaya başladı, hem aşağı kapının otomatiği durmadan çalmaya ve kapı açılmaya başladı. Neredeyse iki dakika falan bu olay böyle gitmiştir. Beni de gülme krizi tuttu, kahkaha atarak merdivenlerden çıktım zaten, millete sanki bir şey almışım gibi bana bakıyordu gerçi bakarlarsa baksınlar çokta umurumda ya. Ayy ne anlatıyordum ben sana, entryden konu nereye geldi gördün mü? Bak senden ötürü tam entry'deki olayı anlatamadım. Neyse ya uzun lafın kısası o kadar abartmıyorum, ben gideyim Seinfeld'i bir seyredeyim ondan sonra on bir geri gelirim belki, belki kitap okurum. Kararda veremedim, kararsızlık kötü ya. Batman'de ki iki yüz gibi yanıma bozukluk alacağım karar verdim! Gerçi tam vermedim onun içinde yazı tura atarım belki, belki de o piti piti denerim. Saatte zaten bin dört yüz yirmi üç olmuş gideyim en iyisi.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Ptsi Ağus. 20, 2012 9:43 pm

Bir gün bir mücize olacak ve herkes klasik rock dinleyecek!

Sadece bir gün bu olacak, hissediyorum biliyorum çıkmaz ayın çarşambası bile olsa belki de perşembesi çıkmaz ayı artık dört işlemden çıkartıp artık etkisiz eleman yapmayarak gündeme kazandıracağım. Böyle diyince vaat veren politikacılara döndüm fakat yapacağım belki Lynyrd Skynyrd'ın etkisinden az biraz saçmalıyor olabilirim belki de her zaman ki halimdir. Bilirsin beni Mr. Fizzles Skynyrd'ın free bird'ün de söylediği gibi "the lord knows, i can't change / Tanrı biliyor ben değişemem" bunu müzik zevkim için de söylemiştim, geçenlerde buraya bir yere sana "galiba müzik zevkim mutasyona uğruyor" diye gelmiştim hatırlarsın fakat şu sözden geçirdiğim günün sonuna bakarsak yanılmışım diyebilirim. Dün klasik rock seven biri çıkınca resmen lola bunny'e döndüm. Hâlâ etkisi sürüyor gerçi. + Onur pek sevinmeyecek gerçi fakat eski espiri yeteneğimi geri kazandım! Bir kez daha George Costanza gibi tepki verip haykırmak istiyorum her ne kadar şu kelimeden tiksinsem de yapmak istiyorum.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Salı Ağus. 21, 2012 10:35 pm

Kardelen'in önerdiği şarkılar bir başka güzel oluyor. Abi kızın müzik zevki var bir keresi, bir de nasıl özledim onu şimdi! Neyse iyi geceler Mr. Fizzles.

Edibüdü: mesaj sayım hiç bozulmasın istiyorum. Çok nutellamsı 101 dalmaçyalı gibi.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Ptsi Ağus. 27, 2012 9:41 pm

Gece gece duygulandım Mr. Fizzles o yazıyı hiç görmeyecektim. Ama belki de görmem daha iyi oldu, kim bilir? İçimden bir his hâlâ SUPERNATURAL dese bile insan eskileri unutamıyor, mazinin yeri ayrı oluyor.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Salı Ağus. 28, 2012 5:12 pm

Sadece Gaye şu an içinde ki mesaj sayısını ölümsüz hale getirmesin diye bu post atılmıştır. alsdkjalf Sen yaşa 119! jdghjkjakjsdf

____________________________________________________________________________________________________

Gaye'm çok teşekkürler, sana pembe tavşanlı çiftlik kuracağım!
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Çarş. Ağus. 29, 2012 4:28 pm

-George ayrılığını Jerry'e anlatmaktadır fakat unuttuğu kitaplarla ilgili bir sorun oluşur.-
      J: Demek öyle, özgürsün.
      G: Küçük bir sorun dışında. Bazı kitaplarım evinde kaldı.
      J: Ne olmuş? Gidip al.
      G: Hayır, oraya geri dönemem. Jerry, çok tuhaf bir durum. Başladığım yere dönmüş olurum.
      J: O zaman, kitapları unut. Kitapları okudun mu?
      G: Evet.
      J: Onlara niye ihtiyacın var?
      G: Bilmiyorum. Kitap işte.
      J: Nedir bu insanlardaki kitap takıntısı? Evlerine kupa gibi koyarlar. Okuduktan sonra ne işine yarar?
      G: Onlar benim kitaplarım.
      Seinfeld 2. Sezon 1. bölüm.

Jerry'nin sorununun yanıtını asla hayatta yanıtlayamayacağım. Neden onları vermek istemiyorum, okuduktan sonra tekrar ne işime yarar hiç bir fikrim yok fakat tek bildiği George gibi "onların benim kitaplarım olduğu." Gel gör ki Mr. Fizzles aynı takıntı ben de var. Kütüphanemden bir kitabı bile başkasına veremiyorum ya da milletin bağışlayıp sattığı gibi azaltamıyorum.

+ Bunları birine verecek misin?
      - Hayır, seviyorum onları koleksiyon gibi duruyor.
      + Okudun ama değil mi?
      - Çoğunu.
      + Okuduğunu versene hem kütüphanen ferahlar, yeni kitaplar koyarsın.
      - Fakat ben onları seri halinde seviyorum.
      + Bir daha okumayacaksan ne işine yarayacak ki?
      - Okumayacağımı söyledim mi?
      + Söylemedin ama okumayacağını biliyorum.
      - Yine de onları seviyorum.

____________________________________________________________________________________________________

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   C.tesi Eyl. 01, 2012 12:39 pm

Finally found my way
    Say goodbye to yesterday
    Hit the gas there ain't no brakes on the lost highway

Bon Jovi | Lost Highway

Jon'un söylediği gibi sonunda yolumu buldum Mr. Fizzles. Bir de şu aklımdan -kötü olarak- ne geçirdiysem gerçekleşmese işte o zaman Queen'in miracle parçası gerçek olacak. + Dünden sonra SPN konusunda insanlar "takıntılısın sen Büşra" demesinde aşırı tepki verdiğini anladım. Tv'de HIMYM'ın bölümünde arka planda "BÖC'ün burning for you"su çalıyordu. Bu da zaten SPN seyreden hemen herkesin aklına birinci sezon on yedinci bölümü getirir. Ben harici başka bir SPN sever vatandaşa da aynı sahneyi hatırlatmış sevindim. Ayrıntılar konusunda kendim dışında takıntılı biriyle karşılaşmak hoştu. Hani Grimm'in bir bölümünde Nick ortağı Hank'e aslında tüm gördüğü tuhaflıkların birer yaratık olduğunu ve ailesinin soyunun da bunları avladığını falan söyleyecekti ya, o sırada Hank sözünü kesip; "boşver Nick bilmek istemiyorum. Benim sadece emin olduğum artık yalnızca benim deli olmadığımdır." demesiydi. Hank gibi kendime ortak çıkınca ayrı bir sevindim Fizzles.

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Paz Eyl. 16, 2012 11:19 am

On beş gün sonra buraya not düşünüyorum. Ayrıca siteye girmeye girmeye SPN'nin üçüncü kitabında ki hayalet kurtlarının yapıldığı kasabaya dönmüş resmen ve deugün ayrı bir mutluyum!
    Alıntı :
    Neyse,bu bölüm çok çok çok çok çok güzel olmuş.Aslında o son replikten sonra hemen 2.bölüme geçmek istedim ama hazır gelmişken yorum yapmamak olmaz mantığıyla yorum yapayım dedim.
    Nasıl anlatılır bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor.Sanki sen de Supernatural senaristlerinden birisiymişsin gibi geliyor.Replikler,karakterlerin iç düşünceleri falan bir harika.
    Üstüne yazdığım hikaye de şu tarz bir yorum görünce çok sevindim. SPN fanı ve de kitaplarını okuyan biri yorum yapınca bir ayrı seviniyor insan! Bir de ne fark ettim biliyor musun Mr. Fizzles. Supernatural'a yönelik daha kolay yazabiliyorum, ve yazdığımdan da zevk alıyorum. Umm neyse ben gidiyorum, zaten daha kitap alıcam. En son aldığım Sherlock'lu bir şey bitti. Üzüldüm serinin devamını da bulursam alacağım. Fakat ilk girişim de bir de en çok satanlar kısmındaydı! Polisiye tarzı Mr. Fizzles, nasıl almayayım! Umarım ki site de perili köşklüğünden kurtulur. Gerçi kitapta da yok olmuyordu ya, komik.

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Çarş. Eyl. 19, 2012 8:53 pm

İşim gücüm yok günlük resmen şarkıların coverlarına bakıp hangi grup daha iyi yapmış diye bakıyorum. Bir de şöyle Supernatural'ın 140000000000000000000... sayfalık kitabı olsun bir yıl boyunca tek onu okuyayım istiyorum. Aslında tek Supernatural değil beni bir yıl boyunca oyalayacak bir kitap olsun o kadar.

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: no reason   Çarş. Eyl. 19, 2012 9:38 pm

Hii ne çok argo kelime kullanıyormuşum da farkında değilmişim. Kendimi kınadım. Cık, cık. Eskiden ne hoş word en eski sürümündeydi, bir şey yazdığımda altında çizgi olmuyordu. Bir de şimdi üstüne üstün "argo veya kaba sözcük" diye yazıyor. Umm eski sürümü yükleyeceğim sanırım. Hem ne demişler, unutulmuş birer birer eski dostlar, eski dostlar. Unutmamak maksadıyla en iyisi eskiler. Bir de uyuklamışm daha demin Mr. Fizzles. Rüyamda Gimme Shelter'ı dinliyordum da arkadaş müzik zevkime laf sokuyordu. En iyisi kendime bir fincan kahve yapıp geceyi klasik rock ile sonlandırmak. Supernatural'da ki tabir ile "biranın köpüğünden tatlı" benim tabirimle "nutelladan tatlı" olur.

Sponsored content

MesajKonu: Geri: no reason   

no reason
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki