AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
Seth Saunders
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : 32
Gerçek İsim : Fulya

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:13 pm

Hapishaneye bir uğrasın, bir şey söyleyeceğim ona. Kıps.

____________________________________________________________________________________________________

Vampir mi o?:

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:27 pm

Esefle belirtirim ki vampir olduğum için beni sokmuyorlar o hapishaneye. Dışarıya gelsin de söylesin ne diyecekse :p

____________________________________________________________________________________________________
Seth Saunders
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 32

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:31 pm

Aa, olmaz hapishanede söylemem lazım. Bir de ölü adamın kanı işe yarıyor mu sizde karşim?

Vampir mi o?:

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:34 pm

Canlı bulamadığımızda karnımızı mecburen öyle doyuruyoruz. Hiç yoktan iyidir, bağlamında işe yarıyor. Eee? :p

Montea Sandro Deangelo
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 26 civarı.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:36 pm

Zehirleniyor olmalıydınız ama yeaa, hiç eğlenceli değilsiniz. Peh.

Nils Wójcik
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 20
Gerçek İsim : meh.
Lakap : Meow meow

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:37 pm

Ben de zehirleniyorlar diye biliyordum. Vampirleri iyice bozmuşlar kardeşim. '-'
Abner Duff
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Otuz.
Gerçek İsim : Papa.
Lakap : Herkes ayrı bir şey diyor.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:44 pm

Arkadaşlar yeni nesil vampirler hayvan kanı içip güneşte parlıyorlar, haberiniz yok mu? Sad

:

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:48 pm

Gıda zehirlenmesi vakaları bünyeden bünyeye değişir ama Razz (Gündüz gezeninden, gece rüyaya girerek enerji emenlere kadar dolu vampir türü olması u.u) Zayıf noktalarda ''ölü kanı'' diye bir şeye denk gelmediğimden bu sitedeki kurgu şeysinde, herhalde yoktur diyorum.
Siz de... u.u
ıska: Fare kanıyla idare eden Louis Pointe Du Lac gibi mi? Gerçi bir kere gündüz ortalıkta gezmeye kalktığında, yanmaktan Armand tarafından kurtarılmıştı :p Edvırt'ı diyorsan, o peri ya, ne vampiri IO

Abner Duff
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Otuz.
Gerçek İsim : Papa.
Lakap : Herkes ayrı bir şey diyor.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:49 pm

Atti de parlıyor mu acaba? Çok merak ediyorum. Lütfen arkadaşlar, vampirler yanmıyor; parlıyor. Koskoca Alacakaranlık serisi söylüyor bunu. Dikkat edelim. Sad

:

Nils Wójcik
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:54 pm

Ben gündüz gezen vampir türüne rastlamadım ama eğer gün ışığına çıkmayıp evinde takılır diyorsan bu gayet normal bir şey. Ama mesela en kapsamlı vampir frp settinginde çok yaşlı vampirlerin hızları öyle bir seviyeye ulaşırmış ki gün ışığına değmezlermiş gibi efsaneler de vardır. Ölü adam kanı içmek zehirliyor ama illa ölecek ulen diye bir şey diyemeyiz. Gün ışığına da direkt çıkınca ölmüyorlar nihayetinde. '^'
-Twilight'a gereken saygıyı gösterdi, gözüme girdi flksd.
C. Sturm Gaez
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : ESRAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Gerçek İsim : Elif

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:56 pm

İsim Abney gibi. Doğal olarak Abney Park çağrışımları. Diyodum ki Nils gelmiş ne zaman bilmiyorum. Bir de Nils'i hep bu maskülen tavrıyla görelim isteriz. Ben çok sevdim de bu shootu.

mirror_31'in size bir mesajı var!:

Nils Wójcik
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 5:57 pm

Abney Park mı seviyor? <3 Nils'in çok maskülen olamayacağını bilmesi gerek ama ore'deki hallerinde işte. Ancak Gaultier etek falan giyer. Razz
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:07 pm

Vampir efsaneleri bazı memleketlerde farklı işlenmiştir ama, Bulgaristan vampir efsanelerinde gündüz gezerler mesela. Bilgine :p

Orlena Cher Daveney
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Lakap : Alanis.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:08 pm

Irklarımız farklı, taraflarımız farklı, düşüncelerimiz desen onlar çok farklı. Nolacak böyle bilmem.
Nils Wójcik
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:11 pm

Bunlar aslında daha çok orada ortaya çıkan hastalıklarla vesaire alakalı. Mesela kurtadam mitleri de öyle. Orta Avrupa'da başkayken mitolojiden doğan kurtadam olayları bambaşkadır. Ama şu da var ki daywalkerlar ya da yarı vampirler fantezi ürünüdür biraz. Razz Genel vampir mitlerinden ziyade hibrit olarak kurgulara yan karakter olsun, çeşni olsun zihniyetinde eklenmiştir. '-'
-Farklılıklar eğlencelidir, ama Attiyi süründürsün bence. Çok fena dil döküyor kıza, negzel kurgular çıkar. fksdj
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:21 pm

Vampir mitleri tümden fantezi ürünüdür ve vampir mitleri için kaynak gösterilecek bir ''Homeros'' yapıtı yoktur. Halk efsanelerinden doğan bir şeydir, ayrıca sadece hastalıkla değil, cadılıkla ve seri katillikle de alakalıdır. Osmanlı'da yeniçeri vampir mitolojisi vardır mesela u.u Bu mitolojiyi kökeninden ve halk efsanelerinden kesin çizgilerle ayıramayız. Ayrıca yarı vampir ya da gündüz vampirleri kadar vampirlerin kendisi de hayal ürünüdür. Yöresel mitlerde gündüz gezen ya da kan içmek yerine hayvan avlayan vampirler de epey vardır u.u (Bir de, bazı inançlara göre vampirler akan sudan geçemezmiş, tabi cadılar için de aynısını diyorlar u.u)
edit: Bir de, bir şey daha, olm sen benimle tartışmayı sevmezdin, hani canından bezdiriyordum, hayrola? :p

Nils Wójcik
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:40 pm

Biz zaten yöresel batıl inançlardan değil rp tarzında ele alınan, konsepti belli vampir mitlerinin uzantısından bahsediyoruz canım. Razz Yoksa herhangi bir tıp kitabında bu adam ölü kanı içerse ölür diye bir şey geçmez ya... -ohno- Bezdiriyorsun zaten. gfsdkj
C. Sturm Gaez
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : ESRAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Gerçek İsim : Elif

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:45 pm

Bir "battle" yapmalısınız dfh. Lakabını sevmedim. Sarı-turuncu kedi hiç sevmem :Ü (dudak büken smiley) Bi de Abney sevmem pek Sad(

mirror_31'in size bir mesajı var!:

Félicité L'Ombre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 19
Gerçek İsim : Fulya.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:47 pm

Vampir dediğin Drakula gibi olur. Drakula da Çarls gibi olur. Öyle şeyler. Hatta "Hadi ordan pis Drakulaaaahh"
*ıska
Sturm cınım, nasılsın afiyettesin işşallah?

Nils Wójcik
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:54 pm

Sarı-turuncu kedi değil ki o baya miyavlama efektiydi T^T
Çarls yeni bir vampir akımı yaratabilir. ahah Yazmaktan vazgeçtim bir anda akımın ismini. o.o
Leena Bragstadt
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 16.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:55 pm

Yok yazma. DÜNYA BUNA HAZIR DEĞİL! ohno. Neyin gazına geldim acaba ben böyle. *-*

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:57 pm

*Rp tarzında ele alınan derken o zaman dolu kaynak ortaya çıkıyor ve bu sitedeki vampirlerle alakası da olmuyor. (Yüzlerce rp oyunu, sitesi var, kızım) Hiç biri de birbirini fazla tutmuyor. Bezme konusuna gelince, tartışma, o zaman, ben mi zorluyorum? :p
Çarls'a pis Drakula didiii, şimdi Belial gelecek ve... Dur, Belial de o :p

Leena Bragstadt
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 16.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:58 pm

Çarls'a başkası pis Drakula dese döverim. Ama ben derim. Bizim şarkımız o. ohno.

Nils Wójcik
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 6:59 pm

Olm Taha yok istediğimiz haltı yiyebiliriz. ROAR!
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Cuma Ağus. 24, 2012 7:00 pm

Taha olunca yasak mı oluyordu? o_O

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
21 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sonraki
 Similar topics
-
» Görkem Aydanarığ Hakkında Bazı Bilgiler
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Hakkı Bulut - Ah İstanbul - Nerden Bilsinler\ 45 MB
» Se7en-Hakkında
» Bi Rain Resimleri