AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
Eliisabet Saarinen
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   C.tesi Ağus. 11, 2012 10:01 pm

HATİM ETTİRDİ!! falan, ben de anlamadım, içimdeki aLLahsewer'in yansıması olmalı
Myra Udinova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   C.tesi Ağus. 11, 2012 10:03 pm

Vay anam vay Gaye neymişsin sen dedirtti zorla kendime. Hadi o zaman bizde bismillah diyip burayı sohbet başlığına döndürmeyelim sdbfjsdjf.
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Everything is dust in the wind.

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On altı.
Gerçek İsim : Büşra.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   C.tesi Ağus. 11, 2012 10:28 pm

diyorum sana nurani bir kişiliğin var diye Gaye alsdkjalga
gidiyorum demişti bana ama burada. şimdi Büşra kovuyorsun falan deme. lksdjflaa O açıdan demedim yani. u.u

____________________________________________________________________________________________________

Gaye'm çok teşekkürler, sana pembe tavşanlı çiftlik kuracağım!
Fridtjof Per Omdahl
Profesör
 Profesör

RÜTBE : SİHİR TARİHİ
Gerçek İsim : Papa.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 10:02 am

Aa burada altıncı sınıfmış şaşırdım vallahi. Anna'yı dört olarak görmeye alışınca asdfsg.

____________________________________________________________________________________________________

the music of the wind:

angel of death:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:00 am

Çabucağından mevzun olsun dedim, kızı hangi siteden mevzun etmeye kalksam bir olay oluyor. Very Happy + asa adı Hint pazarından çıkmış gibi, günümüz Türkçe'sine uyarlanmış haline bakmaya üşendim. Fakat eninde sonunda aratır bulurum.
Orlena Cher Daveney
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Lakap : Alanis.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:09 am

Paylaşamam onu kimselerle beeen, kıskanırım herkesten.
Fridtjof Per Omdahl
Profesör
 Profesör

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:10 am

Aslında günümüz Türkçesi'nde kullanılan kelimeler onlar. Daha terimsel kaçıyor olabilirler. Bir de yani hiçbiri Türkçe kökenli kelime değil onu fark ettim sayesinde asdfg. O zaman yedi yapsaymış ya daha mantıklı olurmuş diye düşündüm bir de.

Iska, öyle bir şarkı vardı. O geldi aklıma. Bir de bu karakterini Atti çok seviyor sanırsam.

the music of the wind:

angel of death:

Orlena Cher Daveney
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:16 am

Evet eveet, kıskanırım senii ben kıskanırım herkesten saçına bilmem ne değse onu bile kıskanırım gibi bir şeylerdi sanırım. + Bu karakteri çok karizmatük.
Porsche Harford
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi Yedi
Gerçek İsim : Bitte

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:21 am

Yanlış tarafta.

✤ vur, korkak! öldürdüğün yalnızca bir kadın bedeni olacak ✤
Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:24 am

Fakat onlar pembe tavşan ya da ben öyle biliyorum. alsdkjagfa + patronusu friends'in bir bölümünde yer almıştı baya bir komiğime gitmişti onu anımsadım şimdi. Very Happy
Edibüdü: buldum o bölümü.

En son Anna Maria Benson tarafından Paz Ağus. 12, 2012 11:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Orlena Cher Daveney
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:27 am

Evet Büşra'm pembe tavşan. Sad Pembe tavşaan pembe pembe tavşaan. Sad Hani şu çok isteyip hiç elde edemediklerimizden. Sad
Bettina Cortez
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On altı
Gerçek İsim : Pelin
Lakap : Betty

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:28 am

Hala tanımıyorum kendisini ama ben.
Fridtjof Per Omdahl
Profesör
 Profesör

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:33 am

Acaba Kıvılcım'ın karakteri ile bir kurgusu var mı diye düşünüyorum. Bir de yanılmıyorsam küçük olan olduğunu söylemişti, takımları hoş oluyor; acaba niye şimdi yok ki diye düşünüyorum. Çok şey düşünüyorum; ama ilk soruma da evet, var diye kendimce yanıt veriyorum.

the music of the wind:

angel of death:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:34 am

Pratik insan, kendi sorup kendisi yanıtlıyor.

Fridtjof Per Omdahl
Profesör
 Profesör

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:35 am

Çok kullanışlıyız biz Büşra, her eve lazım benim gibilerden. İnsanları uğraştırmıyorum hem.
Bir de bu kendime yorum olmuş aslında. Asa ismini seviyor gibi gibiyim ama bilemiyorum tam aslında. Son zamanlarda sevmemeye başlamış olabilirim.

the music of the wind:

angel of death:

Anna Maria Benson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:39 am

Ben seviyorum canım, bana yeter. Medusa'nın yeri ben de ayrıdır. Bir de şu Art karkaterinin ismini ne zaman görsem aklıma Art Vandelay geliyor. aslkdjaga çocuk ileride mimar olmalı aslında.

Myra Udinova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 11:45 am

Az önce ona mesaj atacaktım ama yine tribe başlıycam diye vazgeçtim.
Bettina Cortez
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On altı
Gerçek İsim : Pelin
Lakap : Betty

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 12:00 pm

Modeli insan olamaz ya, öyle şirin.
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 12:34 pm

Onun modeli de şirinlik abidesi (hiç bilmeden bol keseden sallamak :p) Üstteki üye hoş gelmiş, iyi etmiş u.u

Orlena Cher Daveney
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 12:35 pm

Atilla benim. Sad Sadece benim. Sad Bana ait. Sad ORLENA'YA AİT! Sad
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 12:37 pm

Evet, senin o tamamen. s.s Bir de Attila iltifatlarını özlemiş Orly'nin Embarassed

Orlena Cher Daveney
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 12:39 pm

Daha çok özleyecek o.
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 12:41 pm

Neden ama :ağla

Veronica Paradiso
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Fulya.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 1:10 pm

Saygılar. Ahaha.

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Paz Ağus. 12, 2012 1:46 pm

Üstteki ikinci spoilerı açmasın, görüntü yüreğine inmesin xP

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sonraki
 Similar topics
-
» Görkem Aydanarığ Hakkında Bazı Bilgiler
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Hakkı Bulut - Ah İstanbul - Nerden Bilsinler\ 45 MB
» Se7en-Hakkında
» Bi Rain Resimleri