AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

hildefons, lavira

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lavira Hildefons
Gryffindor
Gryffindor

RÜTBE : IV. SINIF
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : Beyza

MesajKonu: hildefons, lavira   Cuma Ağus. 10, 2012 8:50 pm

Ya doğru yere açtım sanırım ama bilmiyorum ama *-* Neyse yanlış yer ise doğru yere taşınır sanırım.

Kaçak olarak yaşamaları ve gizlice yer değiştirmeleri Lavira'da iki kişilikli bir yapıya yol açmıştır. Bazen çok mükemmel bir kız iken, bir süre sonra etrafını karamsarlığa boğan siyah bir noktaya dönüşür. Hayatı boyunca öğrendiği birkaç şeyden birisi de ağlamanın zayıflık olduğudur. Bu yüzden üzüntü ve korkusunu içinde barındırır ve patlamaları gerçek birer yıkım olur. Belki duygularını birileriyle, bir şeylerle paylaşsa bu kadar karamsar olmazdı ama aile içinde yaşadığı sıkıntılardan dolayı güven sorunu vardır. İnandığı birinin yanında -ki bu kişi sadece annesi olabilir ya da bir arkadaşı- bir güneşten farkı yoktur. Neşesini hiç esirgemeden paylaşır.

Şimdi planladığım şey ölüm yiyen bir anne ya da mürit mi diyeyim; evet ondan. İşte karakterini bilmiyorum ama yasak bir ilişkiden doğmuş bir çocuk olması kişiliğini daha kötü etkiler diye düşünüyorum. Bir de tamamen güvendiği belki küçüklüğünden tanıdığı bir arkadaş. Evet ama çok sağlamlı kurgu olmalı. Sonraaa aydınlık, haliyle düşman ama çıkar işin şaaptıkları olabilir. Zaman buldukça rp de yazabilirizz, Yevvet hoş olur. ((:

____________________________________________________________________________________________________

hildefons, lavira
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası