AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

susesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lavira Hildefons
Gryffindor
Gryffindor

RÜTBE : IV. SINIF
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : Beyza

MesajKonu: susesi   Perş. Ağus. 09, 2012 7:49 pm

Ne de yaratıcı bir başlık buldum ehe. Sitenin genelinin beni tanımadığını fark ederek buraya konu açıyorum. Adım Beyza, 17 yaşında olup Isparta'da yaşıyorum. Çok konuşkan bir yapım vardır. Çoğu zaman neşeliyimdir, ama bu karamsar takıldığım zamanlar olmadığını göstermez. Imm, kitap okumaya bayılırım; dünyanın aydınlık penceresi gibi. Genelde polisiye tarzı şeyler okurum. Müthiş bir ilgi duyuyorum nedense. Dexter'ı da çok severim haliyle. CSI:NY, American Horror Story, Glee gibi diziler favorim. Diğerlerini de izlemedim değil, sadece devam ettikçe sakıza döndüğüne inanıyorum; benim düşüncem. Neyse, böyle karamsarlı rpleri yazmayı da çok severim. Buna da en uygun kulübe Ares'miş gibi geliyor.

Hobi olarak bir de binicilik var. Nasıl bahsetmem ya... Hayatımın anlamları. Özgürlüğü hissetmek bu olsa gerek. Bir an ne zamandır çiftliğe uğramadığımı fark ettim *-* Bir de müzik var. Nirvana, Ensiferum, Bon Jovi, Bruno Mars favorilerimdir. Ünlüler olarak Francisco, Chace, Hayden, Alex, Hunter... diyerek bütün yakışıklıları sayabilirim. Ama Francisco çok ayrıdır yaa. -Volkana kocaman selamlar- Bir de Evan Peters. Ah tam taptığım karakter ya. Kitaplarda olsun, filmlerde olsun en beğendiğim. Umarım en kısa zamanda alınır mesajı yolluyorum. Imm kesin bir şeyler unuttum. Neyse sorarsanır cevaplarım.

____________________________________________________________________________________________________
Andréia Dorine
Profesör
 Profesör

RÜTBE : TILSIM & RAVENCLAW BİNA SORUMLUSU
Patronus : lama.
Karakter Yaşı : otuz altı.
Uyruk : ingiliz.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: susesi   Perş. Ağus. 09, 2012 7:53 pm

Hoş gelmişsin Beyza, Miray ben de. Başlığına girer girmez DEXTER SEVERİM kısmını gördüm. Dexter candır ya. Nasıl bir yerde bıraktılar sezon finalini çok sinirliyim çok. Neyse Dexter muhabbeti beni sonsuza kadar konuşturmadan susuyorum vee iyi eğlenceler diyorumm.

____________________________________________________________________________________________________

Lavira Hildefons
Gryffindor
Gryffindor

RÜTBE : IV. SINIF
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : Beyza

MesajKonu: Geri: susesi   Perş. Ağus. 09, 2012 8:08 pm

Evet ben de saatlerce konuşabilirdim ama kapattın konuyu. Olacak iş mi Very Happy Siteye ilk geldiğim zamanlardan hatırlıyorum seniii, neyse tekrar hoş bulduuum Smile

Sponsored content

MesajKonu: Geri: susesi   

susesi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası