AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Donia Aufray
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

awake olan nagehan olm.

RÜTBE :
Özel Yeteneği : Metamorfmagus.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:27 pm

aman aman yarım kalması iyi çünkü yazdığın rpler sonrası gözüm korkuyor yahu yarım haliyle gönder sen mümkünse kjhgfdghj en az bin kelimeden tasarruf etmiş oluruz asdjhkshkajfh
ıska
merlindeki çocuk eğil mi o bide karakter sahibi emre galiba kjhgfd
Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : B.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:28 pm

patronusunu cidden dracula diye okumak daha basit geldi. hii bir de modelinin saçlarını çok sevdim, pek sevdim. *-* slytherin için sevimli bir modele sahip.
Achille Corentin
Mortecalid
Mortecalid

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:29 pm

Achille en kötüsü, türünü gizlemeyi dahi cinsine saygısızlık addediyor diyeyim hadi.
Ünlüsünün adı gerçek olamayacak kadar hoş.
ıska.
ohooo, sen öyle bir gelirsin ki adaş benim rplerin üzerinden hiç şüphem yok .)
ıska.
ama şimdi. bi sn. hah belirgin özelliği de güzelmiş ki.

____________________________________________________________________________________________________

Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

W h e n y o u c a m e i n t h e a i r w e n t o u t †

RÜTBE :
Karakter Yaşı : on yedi
Gerçek İsim : Ecc
Lakap : Ksen

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:37 pm

Takıma taparım ya. O nasıl bir asilliktir.

____________________________________________________________________________________________________

Spoiler:

Bethlehem
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Elif.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:51 pm

Nickelback'in Dark Horse diye albümü var, partner bölümü onu aklıma getirdi. Ayrıca atlılar beklemeli o zaman dfghjk. Çok eşliymiş. Topaz daha az olsa takımı çok daha güzel olabilirmiş, arkadaki hali daha güzel mesela.

Wink:

Netzach
Kurtadam
 Kurtadam

RÜTBE :
Gerçek İsim : mihi
Lakap : Jester ya da naber la keranacı

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:52 pm

Çok parlak lan bakamıyorum yüzüne.

pirat :7771:

kıps Annabel ;D:

Ophelia Beaumont
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:54 pm

Enaam yoksa o bir nils mi O.O
Netzach
Kurtadam
 Kurtadam

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:56 pm

Evet bebeyim, Sen de Awake olan Nagehan olmalısın? İsimden bir şaşırtmaç yaşadım ama... :3

kıps Annabel ;D:

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:56 pm

Rütbe ve patronus uyumu pek nutellamsı olmuş. bir de model çok tanıdık geldi fakat listeye bakmaya üşendim.
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:57 pm

Lilith. Eski günler aklıma geldi nasıl da özledim, iyi bak o isme mihihihie.

Spoiler:

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:58 pm

Lilith'in yeri ben de ayrıdır. Bknz: SPN. Onun da Lilith diye bir karakteri varmış, ne hoş. Eğer başka bir karakter daha açarsa bana kalırsa ilk açacağı karakter o olsun.
Bethlehem
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Elif.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 10:58 pm

Nurlu morte sdfghj. Hıh o da çok tipsiz göz mü ağız mı neresini kırpıyosa artık tipsiz kırpıyo.
-
Çok olgun bir kurtkadın. Soyadını da ne severim!
-
Aaa durun bi ghjkl. Değişi bi şey dfghjk PS'te çok iyi ama beğenmiyo. Takım bile yapmamış kendisine.

Wink:

Achille Corentin
Mortecalid
Mortecalid

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:01 pm

oo naber brother.
bu da benim morteler arası selamlaşmam, evet.
ayrıca kan durumu asdasdasasd.

Netzach
Kurtadam
 Kurtadam

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:05 pm

Spoiler baya bir kuul gelmişti... Taa ki o yandaki maymun güruhunu görene kadar. ahaha.

kıps Annabel ;D:

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:07 pm

yeminlen tik oluştu ben de ya da onun gibi birşey. ilk spoilerı ne zaman açsam gifteki adam ile birlikte sağa sola gidiyorum. alskdjafg
Kakashi Benibana
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi sekiz.
Gerçek İsim : Papa.
Lakap : Hakim-i Taalluk.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:09 pm

Ünlü kısmında "Day" gördükçe taraf sanıyorum. Acaba ne gününün tarafında ki diye düşünüyorum.

.
Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:12 pm

aa patronusu! cidden patronusu çok şirin ya. acayip sevdim. SPN'yi hatırlattı bana. Luna park'ı Sam'in palyaçolara tepkisin. + senin için tek Felicia yazıcam Emre. askdjfg
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:13 pm

Bknz SPN aynen öyle mihihiihe.

Spoiler:

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:15 pm

pmine geliyorum Ecc. SPN dedin mi nutella diye bir gerçek ortadan kalkar. Nasıl sevindim şimdi anlatamam. Castiel'in kanatlarını almış gibi oldum. *-*
Maëlys Télesphore
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VII.
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Papa.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:17 pm

Ravenclaw'dan birini görünce aklıma yılanlı porsuklu kurgu geliyor. Sonra o gördüğüm Ravenclaw'ın yakısına yapışarak "bizde niye yok?" diyesim de geliyor.
Bir de belirgin özelliğini anlayamadım, çok salak hissediyorum ve nedense ikinci büyük harf olan a da gözüme takılıyor.
Iska, kurgu bulunca ilk rpyi onun yazacağını biliyordur umarım diyesim geldi. Yani bilmiyorsa öğrensin. Bir de onun o bücür karakterini çok seviyorum. Annayı da seviyordum da o yok.

In the Future of the Darkness:

Le Marteau des Sorcières:

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:18 pm

İlk söylediğine katılıyorum ikinci söylediğime haberim yoktu yazarız efenim diyorum. zaten diziyi miziyi bıraktım kurgu karalıyorum birde Anna'yı sanırım alıcam ben. *-* Çok özledim onu çünkü.
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:21 pm

Ne şeker biri ya, msndeki konuşmamızın tadı hala damağımda xD

Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:36 pm

Bir vampir karakter açıp, onunla kurgu oluşturmak istedim mihihie.

Spoiler:

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:45 pm

Attila bir vampir karakter için bile tehlikelidir ama, bilsin bunu ne olur ne olmaz :p

Pavel Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : SİHİRLİ OYUNLAR VE SPORLAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Patronus : çita.
Karakter Yaşı : yirmi bir
Gerçek İsim : miray

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 11:45 pm

vampir falan diyolar çok üzülüyorum dönüştürecekti beni Sad

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-
» Görkem Aydanarığ Hakkında Bazı Bilgiler
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Hakkı Bulut - Ah İstanbul - Nerden Bilsinler\ 45 MB
» Se7en-Hakkında
» Bi Rain Resimleri