AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : B.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 5:21 pm

Dünden beri diyorum acaba Morga'nın ikizi var mı diye, hatta kapsamlı bir araştırma yapmaya kadar götürdüm işi. alkdjaga Bir de spoilerda taçlı maçlı gif görünce aklıma hepten Merlin geldi! Nasıl nostalji yapmak istiyorum anlatamam ama partı açmak zor geliyor. u.u
Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 5:26 pm

Resmen tanışma konusunda aynı fikirdeyim onunla. Cidden, bizim kurgumuz hiç olmadı değil mi? Bu karakteriyle Asana aynı yaştalar ve Huff ve Gry iyi anlaşan binalar. Buradan bir şeyler çıkar sanırım u.u

____________________________________________________________________________________________________
Ophelia Maia Poulin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 5:29 pm

Cınım yua. *Orlena diyor bunu*
Niegoslaw Herman
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 17
Gerçek İsim : Hikmet

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 5:56 pm

Modelinin gözlerinin rengi çok hoş.

____________________________________________________________________________________________________
Porsche Harford
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi Yedi
Gerçek İsim : Bitte

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 6:14 pm

Kurgu yalan oldu vol.2

✤ vur, korkak! öldürdüğün yalnızca bir kadın bedeni olacak ✤
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

W h e n y o u c a m e i n t h e a i r w e n t o u t †

RÜTBE :
Karakter Yaşı : on yedi
Gerçek İsim : Ecc
Lakap : Ksen

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 6:14 pm

İsmi çok dikkatimi çekti. Ünlüsü çok duru.

Spoiler:

Lyvia Slvera
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : on yedi.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 6:15 pm

Ünlüsü daha bi slytherinvari geldi nedense, takımı çok güzel ama.

Porsche Harford
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 6:16 pm

Slytherin demesin her taraf Slytherin kaynıyor.

Achille Corentin
Mortecalid
Mortecalid

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 6:18 pm

bu takımı iyi olmuş.

Susan White
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

I heard that you like the bad girls honey, is that true?

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi altı buçuk.
Gerçek İsim : Miray

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 6:40 pm

bazen bana oyunlarda çok güzel şeyler yazıyo, bi utanıyorum koltuklarım kabarıyo ikisini birden yaşıyorum falan fsddasdfs. ayrıca bu karakteri ne güzel olmuş yaaa.
Maëlys Télesphore
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VII.
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Papa.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:38 pm

Pek çok karakterinin altında Tolga'ya bir iltifatlar, bir iltifatlar görüyorum. Ya da bunu görüp uyduruyor da olabilirim. Kendisiyle kurgum olsun da istiyorum. Sözde şifacı olacak, tuttuğu tarafa bak demek lazım gibi bana göre.

In the Future of the Darkness:

Le Marteau des Sorcières:

Porsche Harford
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:40 pm

Koçum bee, anti-morte karakteri var mı onun?

Andréia Dorine
Profesör
 Profesör

RÜTBE : TILSIM & RAVENCLAW BİNA SORUMLUSU
Patronus : lama.
Karakter Yaşı : otuz altı.
Uyruk : ingiliz.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:44 pm

Çoğu karakterime Tolga imza yapıyor, bir nevi teşekkür ediyorum, bunda da Elif yazıyor mesela, buna da Elif yaptı. Bana takım yapan insanları çok seviyorum. Pavel'ın takımına da diğer Tolga yaptı mesela..... ayrıca cık cık cık, insanları taraflarına göre yargılamayalım lütfen sauhdfs. ben de kurgu çok istiyorum, şu asacısı vardı sanki o çok hoş görünüyo gözüme, keşke ondan bi pm gelse böyle çok güzel kurgular fışkıran shusuasd.
ıska
ismi nasıl da araba aşkımı canlandırıyor yaaa.

Porsche Harford
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:46 pm

Aslında Porsche'un bana ödeme yapması gerekiyor, direk reklam yapıyorum asdasf.

Andréia Dorine
Profesör
 Profesör

RÜTBE : TILSIM & RAVENCLAW BİNA SORUMLUSU
Patronus : lama.
Karakter Yaşı : otuz altı.
Uyruk : ingiliz.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:48 pm

bence porsche'un reklama ihtiyacı yok sdfassda.

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:50 pm

Tamamen haklı, Katar'da bir Porsche gördüm diye resmen görmemişlere döndüm, arabanın resmini sanat eseri diye çekecektim az daha u.u Tabi gördüğüm diğer araba çeşitlerinden bahsetmeyeyim, moralimiz bozulur u.u
Patronusu aklıma Deviantart'ı getiriyor u.u

Maëlys Télesphore
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:53 pm

Benim de aklıma onu getirdi. Bir de rp yapmak lazım. Bir de severiz onu. Ne çok bir de dedim.
Karakterlerini seviyorum, bir de o ravenclaw birinciliğini yazmış; hatırladım da nasıl güzelli oldu. Ah ah, bir günde yapıvermiştim, sınıf geçmek için.

Porsche Harford
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:54 pm

Bunun ihtiyaçla alakası yok, Mercedes de sıradan bir arabaya amblemini takan bir Türk'e hediye Mercedes gönderiyor. Markanın kalitesine göre bu güzellik değişir. Bu işler böyle.
- Iska.
- İkinci sınıfmış be.

Chelsea Iordache
Şifacı
Şifacı

RÜTBE : ST. MUNGO - İKSİR VE BİTKİ ZEHİRLENMELERİ BÖLÜMÜ
Patronus : Deniz Kelebeği
Karakter Yaşı : Yirmi iki
Uyruk : Romen
Gerçek İsim : Kardelen

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 8:31 pm

İmzasındaki yazıyı google'da arattım da, çıkmayan şarkıcı, düşünür, yazar kalmadı.

~:

Raffaello Vanni
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Otuz beş.
Lakap : Perverso.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 8:35 pm

Takımını beğenmiş olsam da hâlâ avatarda ve imzada aynı resimlerin ters çevrilmişini sevemiyorum. Aynı olunca bana göre daha hoş duruyor gibi geliyor niyeyse.

Chelsea Iordache
Şifacı
Şifacı

RÜTBE : ST. MUNGO - İKSİR VE BİTKİ ZEHİRLENMELERİ BÖLÜMÜ
Patronus : Deniz Kelebeği
Karakter Yaşı : Yirmi iki
Uyruk : Romen
Gerçek İsim : Kardelen

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 8:38 pm

O Melancia benim ben, demek için msn'e baktım ama kendisini açık göremedim.

~:

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 8:40 pm

Onun spoiler bende görünmüyor ama eminim çok güzel bir şeydir u.u Arması profiline yüklenmemiş, üzüldüm. Bir de katıldığı grup bana Kyrie blablanın hiç öğrenci versiyonunun mevcut olmadığını hatırlatıyor.

Maëlys Télesphore
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 8:49 pm

Bak benim profilimde de yok, bir ara söyleyeyim dememi sağladı. Tarafının şeysini çok seviyoruz, bunun yanında kendisini de takımlarını ve karakterlerini de çok seviyoruz. İlk yazdığı cümlesi ben de gözükmediğini de hatırlattı. Ay lev ye Yasmün.

Susan White
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

I heard that you like the bad girls honey, is that true?

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi altı buçuk.
Gerçek İsim : Miray

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 9:00 pm

Oyunlar durgun demiş bir de rp yazmış bundan iyisi şamda kayısı diyip oyunları dolduralım o zaman sdşflfassda. parşömen kağıdı ile seviyeli ilişkilerine de tebrikler tabii
Lumen Paderou
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : 18
Gerçek İsim : Tolga1.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Çarş. Ağus. 08, 2012 9:02 pm

Ay ona ne zevkle takım yapıyorum öyle.

Spoiler:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-
» Görkem Aydanarığ Hakkında Bazı Bilgiler
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Hakkı Bulut - Ah İstanbul - Nerden Bilsinler\ 45 MB
» Se7en-Hakkında
» Bi Rain Resimleri