AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Donia Aufray
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

awake olan nagehan olm.

RÜTBE :
Özel Yeteneği : Metamorfmagus.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:01 pm

Olum vampirlik bi karaktere bu kadar mı yakışır lan khgfd yavyum benim.

____________________________________________________________________________________________________
Achille Corentin
Mortecalid
Mortecalid

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:02 pm

Bir durum mu var gençler.
Iska.
Iskalattı ama oldu mu adaş. ayrıca awake olan diye belirtmiş sadasd.

____________________________________________________________________________________________________

Roddy Bevan
Hufflepuff
Hufflepuff

RÜTBE : V. SINIF
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : On altı.
Gerçek İsim : Elif.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:06 pm

At hırsızı gibi fghjkl. Spoilerını niye kaldırmış ki maymunlar yüzünden mi Very Happy Morteye laf atmam da iyi olmadı...
Klecja Drastevha
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yaşı bilinmiyor
Gerçek İsim : Ecc2
Lakap : Çikolata

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:09 pm

Oha gözleri, gözlere baak tey tey.

Spoiler:

Spoiler:

Achille Corentin
Mortecalid
Mortecalid

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:11 pm

elif, kaldırdım yenisi geliyor çünkü.
ayrıca üstteki çok sevimli olmuş.

Klecja Drastevha
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:44 pm

Sevimli mi? Enem, sevimli olmayı planlamıyordum ben.

Spoiler:

Spoiler:

Chelsea Iordache
Şifacı
Şifacı

RÜTBE : ST. MUNGO - İKSİR VE BİTKİ ZEHİRLENMELERİ BÖLÜMÜ
Patronus : Deniz Kelebeği
Karakter Yaşı : Yirmi iki
Uyruk : Romen
Gerçek İsim : Kardelen

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:47 pm

Soyadı Dratsheva'dan uyarlanmış gibi.

~:

Montea Sandro Deangelo
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 26 civarı.
Gerçek İsim : Fulya

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:52 pm

Meraba cınım, naber? Kıps.

Asana Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:54 pm

Onu yüzyıllardır hiç göremiyorum bin yıllardır da konuşamıyorum. >_<

Montea Sandro Deangelo
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:55 pm

Ahahaha. Taş olacaksın oluuumm. *-* Ama ben de seni seviyorum bebişim. ohno.

Asana Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 1:56 pm

Var ya resmen insanı merakta bırakıyor yokluğu. Bir de Sandro, şekerim, ben sana bu karakterimle takacaktım, değil mi? Geliyorum şimdi yamacına s.s

Montea Sandro Deangelo
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 2:01 pm

Olgun erkeklerden mi hoşlanıyorsun bebeyim? Ahahaha.
Meraklanmasın yahu, turp gibiyim. Henüz kendimi yanlışlıkla öldürecek düzeye gelmedim. Ehe.

Klecja Drastevha
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 2:19 pm

Baş editör müymüş o. He, pekala oldu o zaman.

Spoiler:

Spoiler:

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 2:25 pm

Baba-kız saçlarımızın güzelliğiyle yıkıyoruz piyasayı s.s

Andréia Dorine
Profesör
 Profesör

RÜTBE : TILSIM & RAVENCLAW BİNA SORUMLUSU
Patronus : lama.
Karakter Yaşı : otuz altı.
Uyruk : ingiliz.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 2:27 pm

nasıl kıskandım dönüştürme rpsini, nasıl kıskandım kelimelere dökemiyorum. beni de dönüştürecekti ama dönüştürecek karakter bulamadık sekiz karakterimin arasından Sad

Donia Aufray
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

awake olan nagehan olm.

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:17 pm

Hihihi o da çok karakterlilerden. zaten sizin sayenizde bende karakter açtıkça açasım geliyor asfsasdfg

Chloe Kremer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Zeynep

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:20 pm

Ay imzası öyle tatlı kii. Very Happy

pavel çiçek alınca böyle oluyor işte:

pavel ve pippa'yı duyunca:

Feronia Lilith Davis
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : B.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:21 pm

O da devi galerisini ziyaret ettiğim zaman, bir türlü ayrılamadıklarımdan.
-
soy adı bana Seifneld'i anısmattı. Gerçi bir harf farklılığı var ama aklıma direk Seinfeld geliyor. Very Happy
Myra Udinova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:24 pm

Cınım yea, nasılda sevimli dkfsdf.
Caitlin Lilzbeth
Serbest Meslek
Serbest Meslek

RÜTBE :
Karakter Yaşı : otuz iki.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:25 pm

Ahahahah inanamadım şu an. Tamam ünlüsü Lilith, bunu biliyorum ama Disney dizilerinden birinde de oynadığını fark ettirdi o spoiler. O diziyi kaç kere izlemişimdir, can sıkıntısı -evet aslında on sekiz yaşındayım ve Disney izliyorum arada sasdfdf- ama hiç fark etmemiştim bu kızın o kız olduğunu. Erdim şu an.
ıska
Pavel ile kurguları olmalı bina başkanı aynı sınıf falan çok güzel olurdu bence, panosu var mı diye aradım hatta ama yokmuş Sad

:

Feronia Lilith Davis
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:28 pm

Enee benim gibi Disney izleyen ne hoş! Evet bilyiordum yalnız değilim! alskjdaga + Bizim Lilith nerelere gitti bak gör Miray. Ama hâlâ devam ediyor bence Lilith'lığine. Kızın özünde var. asdlkajgf
bknz:

Caitlin Lilzbeth
Serbest Meslek
Serbest Meslek

RÜTBE :
Karakter Yaşı : otuz iki.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:29 pm

Ahasuhsdhuasd evet o kız o rolde çok fena yaa. Ama Lilith hali ayrı bi sevilir, nasıl da izleyesim geldi o bölümleri, ama hatırlamıyorum hangi bölümlerdi......

:

Myra Udinova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:30 pm

Hiii nerede yok? Sad Var. Sad Olmaz mı? Sad
Iska, cınım. Ben bu kızı çok seviyorum yea, valla. Hani laf olsun torba dolsun diye değil cidden çok seviyorum. Sad
Iska, ilk yorum. Sad Birde yukarıdaki çarpmasın amma ünlüsüne çok tapıyorum. Sad
Donia Aufray
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

awake olan nagehan olm.

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:32 pm

Kendisine ikiz karakter açmak isterim Razz kerek kurguma burada da devam edebilirim hatta hgfgh

Feronia Lilith Davis
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Perş. Ağus. 09, 2012 4:34 pm

Üçüncü sezonun sezon finalinde oynamıştı ilk, aileyi çileden çıkarmıştı zaten. Korkudan millet put gibi duruyordu. Bir dee dördüncü sezon altıncı bölüm yellow fever da oynamıştı. Dean kalpten gidecekti zaten. Very Happy
+ içimde kalmasın diye yazdım da. Gaye'm benim ya, onu çok severim. SPN'nin yeni sezonunu birlikte izleyeceğiz.
-
gelsin benim manevi ablam olsun. cidden bu karakterini çok sevdim. bir de yeşili yeşilli elbise giymiş. Kız Slyhterin belli ediyor.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-
» Görkem Aydanarığ Hakkında Bazı Bilgiler
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Hakkı Bulut - Ah İstanbul - Nerden Bilsinler\ 45 MB
» Se7en-Hakkında
» Bi Rain Resimleri