AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

buxarin, kseniya.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

W h e n y o u c a m e i n t h e a i r w e n t o u t †

RÜTBE :
Karakter Yaşı : on yedi
Gerçek İsim : Ecc
Lakap : Ksen

MesajKonu: buxarin, kseniya.   Salı Ağus. 07, 2012 10:45 pm

x Aşağıda da bahsettiğim gibi görünüşte öyle durmasa da çok güçlü ve kavgacı bir kız. Eski zamanlardaki güçsüzlüğünü kimsenin öğrenip bilmesini istemiyor. Aslında melezin aksine tam bir safkan özellikleri taşıyor. Biyolojik annesini hiç görmemiş olmasına rağmen fiziksel görünümünün daha çok babasına benzediğini bildiği için üzgün. Bu dövüşe olan merakının yanı sıra aynı zamanda zekidirde kendileri. Derslere olan merakı çok yüksektir. Özellikle KSKS dersinde gösterir kendisini. Düzensizliğe gelemez, her şeyi derli toplu olmak zorundadır; titizlik geliyor bunun beraberliğinde. Boş olan zamanlarının çoğunluğunu ders çalışmak ile harcar.

x Geçmişinde ailesinden yaşadığı bütün kötülüklerin acısını şimdi çıkartıyor. Biyolojik annesi onu daha tanıyamadan ölmüş ve bunun yerine babası, biyolojik annesiyle aldattığı üvey annesiyle evlilik planları kurmaya başladı. Birkaç sene içerisinde Bux'a göre berbat bir törenle evliliklerini tamamladılar. Onların çok önceden beri sevgili olduklarını öğrenen Bux, evi terk etmek istedi. Eşyalarını toplamış ve kapıya varmıştı ki üvey annesi onu döverek geri odasına tıktı. O günden sonra yeterinden fazla şiddet gören Bux kendini dövüşe verdi. İlk başlarda bayağı güçsüz olsa da şimdi bir yumrukla kocaman bir erkeği bile yere indirebilecek güçte. Bu koca senelerin ardından dövüş yeteneği gelişti bunun yanında bıçaklara da ilgi duydu, Buxarin. Şimdilerde güçsüzlüğünün acısını muggle döverek çıkartıyor. Her maddeye olan bağımlılığını, geçmişte göremediği aile sevgisiyle- nefretiyle - bağdaştırıyor. Biyolojik annesi Muggle doğum bir Alman babası ise Safkan bir Rus.

Her türlü kurgu bana uyar, partner de aradığımı belirtmeliyim.

____________________________________________________________________________________________________

Spoiler:

Asana Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: buxarin, kseniya.   Salı Ağus. 07, 2012 11:59 pm

Olm şöyle yumruk yumruğa piliç dövüşü yapalım biz, çok özendim. Sonra Asana ile aranız düzelir de, başta kızın pis şakalarına gıcık ol. Titizliğine ters gelecek mide bulandırıcı bir eğlence anlayışıyla seni kendine gıcık eder. Üstüne üstlük kızımız bir küstah, bir kendinden emin. Ben de olsam dalardım ona. Tabi sonra özür diler, öpüşür, barışırlar :p

____________________________________________________________________________________________________
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: buxarin, kseniya.   Çarş. Ağus. 08, 2012 12:56 am

Ehey tamam yarın ayrıntılı bir biçimde ekleyeceğim. İlk kurgum hayırlı olsun hehe. Çok sevdim ben bunu.

Spoiler:

Xavier John Redmond
Mürit
Mürit

RÜTBE : SERİ KATİL
Karakter Yaşı : 25
Gerçek İsim : Ozan

MesajKonu: Geri: buxarin, kseniya.   Çarş. Ağus. 08, 2012 4:57 pm

Beni bi muggle sanıp üstüme büyü yağdırmaya başlamışsın daha sonra abi kardeş gibi olmuşuz nasıl fikir ? Smile

Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: buxarin, kseniya.   Çarş. Ağus. 08, 2012 6:12 pm

Ahaha hoş kurgu, kabulümdür. Cool

Spoiler:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: buxarin, kseniya.   

buxarin, kseniya.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası