AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Ece was here.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

W h e n y o u c a m e i n t h e a i r w e n t o u t †

RÜTBE :
Karakter Yaşı : on yedi
Gerçek İsim : Ecc
Lakap : Ksen

MesajKonu: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 8:31 pm

Ondört-beş *o.o* buçuğuma giriyorum inşallah 5 Ekim'de. Aslında bunu yaymayı çok sevmem ama Bursa'da oturuyorum. Sanıyorum repeye başlayalı 1,5 yıl oluyor. Çok eski veyahut çok yeni sayılmam. Aslında Galatasaraylıyım fakat ikinci planda bir Bursaspor manyağı olduğum doğrudur. Zamanımı bilgisayar ve playstation ile geçiririm. İşte pes olsun diablo olsun S4 olsun Silkroad olsun Dota olsun. Tabii bazılarına yeni başlayacağım ama boşver sen orayı dkfj. Hobilerim neler? Güzel soru aslında tamı tamına bir hobim yok, brutal yaparken zevk alırım mesela ama voleybolcuyum bir aralarda futbolcuydum ki futbola olan merakım oldukça büyüktür. Sevdiğim müzik türünün METAL olduğunu herkes bilmesi lazım asla bu yörüngemden şaşmam. Sevdiğim sanatçıları burada sıralasam bütün bölüm dolar herhalde en başlarıyla başlayalım biz. Rammstein, Metallica, Slayer, Slipknot, Nirvana, Beatles, Godsmack, Megadeth.. Ayrıca buradan geleceğime bir mesaj yollamak istiyorum izninle;
İlerideki çocuğum; Sana Nirvana veya Beatles dinlettiğimde "Iyk bunlar ne biçim şarkılar yea" dersen kendini çöplükte bulursun, bilmiş ol.
Evet efenim devam edebiliriz.
Hepsinin bütün şarkıları favorimdir ama illa ki dersen bir ayrım yap, Rammstein - Ich Will benim kalbimde yer tutan en büyük şarkılardandır. Sevdiğim bütün yemekler hamurişi, mesela pizza makarna börek erişte.. Bu böyle gider çünkü hepsi benim bebeklerim. Birde eklemek istediğim bir şey daha var. Ben ps2 oynayarak büyüdüm, abim 8-9 dokuz yaşlarımda bana oyun konsolunu verip beni tek başıma bırakdı. Bende o sıralar acayip bir GTA Vice City hastasıydım. Görev yapmaz araba çalar ve kırmızı ışıkta dururdum. Öyle biriydim yani, araba çalıp trafik kurallarına uyan. Metal müziğe beni başlatan abime de buradan sevgiler derim. Birde ay tamam çok uzun oldu ama bu son;
Motor hastalığım var. Büyüyünce, motor ehliyeti ve altıma Davidson alıp buralardan toz olacağım aslında zaten o sıralar Almanya'da olacağım ya neyse. Evet efendim, böyle de biriyim işte. Fotoğrafta koyayım aşağıya *öylesine bırakıyorum he*

Spoiler:

HE BİRDE YARIN TELLERİM ÇIKIYOR TEY TEY

____________________________________________________________________________________________________

Spoiler:

En son Kseniya Buxarin tarafından Salı Ağus. 07, 2012 8:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ariel Rowen
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nis.

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 8:36 pm

kaç kere atsan ben yine okuyacağım olom dfkjfldşfdklk çok tatlı olduğunu da görebiliyorsunuz zaten ama o benim hihi, kaçıcaz biz onunla dflkgkdşkgşdsfkşls

____________________________________________________________________________________________________

ne beceriksiz insanım ya ben.
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 8:39 pm

Hollanda'lara sdflkjnfj. *:abaz*
Bak bu tanışma başlığım farklı oldu normalde hep aynı kullanırdım bu farklı oldu bu mihihi.

Spoiler:

Ariel Rowen
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nis.

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 8:43 pm

İyi yapmışsın da ben bunu okudum zaten dslfkldsşflkdsş neyse lan başlığından korkacaklar ben msnden devam edeyim :ı fdfgghjgfyf

ne beceriksiz insanım ya ben.
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 8:45 pm

Takmıyolaağ. Tamam çıkıyor o moddan, ortak sohbete bakamıyorum takıldı açılmıyoğe.

Spoiler:

Caitlin Lilzbeth
Serbest Meslek
Serbest Meslek

RÜTBE :
Karakter Yaşı : otuz iki.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 9:06 pm

Bir kere daha hoş gelmişsin o zaman. ben de gta oynardım hep, görevleri bırakıp taksiyle dolaşırdım falan, çok da eğlenirdim. ayrıca tel çok sıkıcı bir şey, bir yıl taktım takmaz olaydım falan hatta. KOLASIZ BİR YIL CEHENNEM GİBİ. öyle yani, hoşgeldin yeniden.

:

Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 9:08 pm

Ay bir kişi gördüm çok mutlu oldum. Hoş buldum o zaman mihihihim.
Ahanda bende öyle yapardım işte. Telden sıkılmadım ben kola çok içmezdim ama yapma denilen her türlü kötü şeyleri yaptım. Sakız çiğnedim mesela asitli içecekler içtim, elmayı ısırarak yedim. Mutluyum yarım çıkıyor, dokuz ay olmuştu daha takılalı banaaa. HOŞBULDUUUM tanışmak istiyordum iyi oldu bak.

Spoiler:

Darja Romanova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : Zeynep.

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Salı Ağus. 07, 2012 11:51 pm

Meraba hoşgelmiiş. Zeynep ben de. ramm<3
Bir konuda merakımı gidermek için pm atacağım şimdi, yardımcı oluversin bana. Razz

işte o tarihi an:

Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Çarş. Ağus. 08, 2012 12:54 am

Hoşbulduk efenim, hemen geliyorum ^^

Spoiler:

Magdelena Ellingson
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : Berna

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Perş. Ağus. 09, 2012 5:40 pm

Ece ağzını yelem. Fotoğrafını da yelem. Ama ben tanışma başlığı açmak istemiyorum, yazacak bir şey arıyorum yarım saat falan. albino Bu ifadenin ismi de albinoymuş, demek ki beyaz tavşanlar aslında albino oluyolar. Yani onlar bir mutasyon. Neyse, hoş geldin bebeğim. ♥️

Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Perş. Ağus. 09, 2012 7:00 pm

Ben seni yelem mihihi. O eskilerden kalan bir fotoğraf oldu artık *teller çıktı ya* ki mihihie. Aman boşver seni tanıyölar, seviyorum seni mihi. ♥

Spoiler:

Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Bitte

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Perş. Ağus. 09, 2012 7:28 pm

Şimdi, fotoğrafın sağındaki hatun 15 yaşındaysa, beni neden 16 sandıklarını düşünmeme gerek yok. 22'yi yaşıyorum be insaf!
Hoş geldin bu arada Ece.

◥ zor olan başarılır, imkansız olan vakit alır ◤
Kseniya Buxarin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Ece was here.   Perş. Ağus. 09, 2012 9:23 pm

Oha, o kadar da değil ki genç gözükmek daha iyidir ki bozma moralini yani hoş buldum bu da yeni halim;

Spoiler:

Spoiler:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Ece was here.   

Ece was here.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası