AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

edith.daniela

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : Bitte

MesajKonu: edith.daniela   Perş. Ağus. 02, 2012 8:57 pm

&başlangıç; marbella, 28 Ocak 83'
      &kayıp miras; macar meşesi ve çift başlı yılan kanından, 22 cm, sert.
      &patronus; kraliyet pitonu.
      &hogwarts; slytherin V.

Maneviyat anlamını yitirmeden önceydi.
    Eski Endülüs topraklarının bereketiydi beni var eden. Aslında hiç olmadığım kadar mutlu olduğum varoş çayırlar... Gri taş duvarların arasına kondurulmuş küçük bir pencerem vardı. Sahi, neden hiç perdesi olmadı o pencerenin? Boşver. O eve dair renksiz anılarım var. Genellikle siyah giyerdi Iuliana, yani annem. Siyah saten kumaşı bütünleyen dantel kenarlardan vazgeçmezdi. Bakışları bir kartal kadar keskindi, gözlerinin içinden bir insanın zihnine girebilirdi. Ona benzediğimi söylediklerinde gururlanırdım, onun gibi yürümek ve konuşmak beni kendimden geçirirdi. Bir yıl öncesine kadar "Küçük Iuliana" olmaktan mutluydum, ölümün soğuğunu evin içinde hissetmeden hemen önce. Bir cadı veya büyücünün ölüm karşısında bir muggledan farkı yoktu. Jordi kendi karısı tarafından affedilemez lanetle öldürülmeyi hak etmiş miydi? Benim için bu konu tartışmaya sonsuza kadar kapanmıştır. Küçük kızların zaman zaman büyük kurtarıcılara ihtiyacı olur. Benim kurtarıcım amcam Jóhann olmuştu. An itibariyle bir Iuliana devrinin kapandığı, benim için çok daha zor bir dönemin başladığı yerdeyim.
    Her şeye sıfırdan başlamak üzere...

____________________________________________________________________________________________________

◥ zor olan başarılır, imkansız olan vakit alır ◤

En son Daniela Edith tarafından C.tesi Ağus. 11, 2012 10:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: edith.daniela   Perş. Ağus. 02, 2012 8:58 pm

____________________________________________________________________________________________________

Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: edith.daniela   Perş. Ağus. 02, 2012 8:59 pm

Sponsored content

MesajKonu: Geri: edith.daniela   

edith.daniela
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası