AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Ava.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ava Udinova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Pelin.

MesajKonu: Ava.   C.tesi Tem. 28, 2012 8:42 pm

Ava Udinova, on yedi yaşında, melez, Gryffindor VII. Sınıf öğrencisi.
K A R A K T E R İ S T İ K Ö Z E L L İ K L E R
Ava, atılgan, cesur, biraz kaçık, özgürlüğüne düşkün, hayalperest bir cadı. Onun elinden ailesini, değer verdiklerini ve aile büyüklerinden kalma eski, bozuk ve tozlanmış plakları bile alabilirsiniz ama asla yapamayacağınız şey, onun duygu, fikir ve düşüncelerini en önemlisi de hayalgücünü kısıtlamanızdır. Onun gözüne girmek için yapmanız gereken tek şey ise onun aç kalbini sevginizle doyurmaktır. Ailesini ne kadar sevse de hep kopuk ve uzaktırlar çünkü. Çoğunlukla yeni tanıştığı insanlar hakkında fikir sahibi olmaz, yani dünyadaki kalbi en kirlenmiş kişi olsanız bile o sizi düzeltene kadar peşinizde koşmaya devam edecektir. Niyeti en iyidir ne kötü, bu yüzden genellikle farklı taraf ve akımlara çekilmeye oldukça meyillidir.
Bitmek bilmeyen isteklerini evrene ve Tanrı'ya ibadet yoluyla mesaj olarak gönderdiğine ve o mesajların olumlu cevaplarının bir gün toplu olarak kendisine geleceğine, o zaman ise dünyadaki tüm huzur ve refaha kavuşacağına inanır. Bu yüzden muggle dünyasında aptal meditasyonlara, ruhu günahlardan arındırma gibi dini etkinliklere katılır. Şansa inanır. En büyük hobisi İrlanda kırsallarında dört yapraklı yonca aramaktır. Beden dilini pekala kullanabilir. Diğerlerinin küçücük gördüğü ama kendi büyük evreninde, herkesten gizlediği birçok yönünü gösterir.

K U R G U S A L İ L İ Ş K İ L E R
-Aile
(Burada pek kurguya ihtiyacım yok ama gelen ilginç kurguları da gözardı edeceğimi sanmıyorum.)
Myra Udinova

-Arkadaşlar
(Buraya gereğinden fazla kişi alabilirim.)

-Dostlar
(Ava'nın kendisini yanında çok rahat hissedeceği, tüm delice fikirlerini ve hayallerini anlatabileceği birkaç kişi alabilirim buraya.)

-Duygusal İlişkiler
(Buraya erkek arkadaş, eski erkek arkadaş, umutsuzca hoşlanılan kişi türünden duygusal bağlar alacağım.)

-Saygı Duyulanlar
(Ava'nın idolleri, saygı duydukları, kimliğini bulmasında ona yol gösteren olgun kişiler için burası sonuna kadar açık.)

İlginiz için teşekkür ediyor, kurgularınızı bekliyor ve iyi RPler diliyorum!

____________________________________________________________________________________________________

my lipstick brings all the boys to the yard *BOMB BOMB*:

Myra Udinova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -

MesajKonu: Geri: Ava.   C.tesi Tem. 28, 2012 9:17 pm

La gadınım yazıver beni bir köşeye diyeceğidim emme kendimi baş köşede gördüm, sevindirik oldum.
Ava Udinova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Pelin.

MesajKonu: Geri: Ava.   Paz Tem. 29, 2012 7:43 am

^^ Senin için her zaman bir yer var.

____________________________________________________________________________________________________

my lipstick brings all the boys to the yard *BOMB BOMB*:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Ava.   

Ava.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası