AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

orcelius.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Orcelius L.
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : -

MesajKonu: orcelius.    Cuma Tem. 27, 2012 11:27 am

Orcelius L.

Gryffindor'lu Kotu Adam

Orcelius, Yunan asıllı bir İngiliz. Gryffindor mezunu ve seçtiği yanlış yola rağmen, davranışlarıyla, huylarıyla tam bir Gryffindor. Tek istediği savaşın iyi veya kötü bir şekilde sona ermesi! Bu yüzden kendisine göre doğru olduğunu düşündüğü yolda asa sallamakta. Savaşı, müritlerin kazanacağından neredeyse emin. Bilgili, güçlü ve cesur bir yapısı var. Fazla konuşmayı sevmez, onu daha çok düşünürken yada boş boş etrafa bakarken görebilirsiniz. Aşka, sevgiye yıllar önce inancını yitirmiş ve biraz da bu yüzden karanlık tarafa yönelmiştir. Aşırı bir katolik. Hile, aldatmaca gibi kavramlardan uzak. Düşmanıyla göze göz bir mücadeleden yana her zaman. Fikirlerini beyan etmekten çekinmez. Her yerde, her durumda kendi doğrularını dışarı vurmaktadır. Sabit fikirli. Otoritelerden nefret eder ve hiçbir otoriter rejime tam anlamıyla bağlı kalmaz. Özgürlükçü.

Evet, ben RP yapmak istiyorum arkadaşlar. Her kurguyla yada doğaçlama RP yapabiliriz fark etmez. Yine de, belli bir kurgu oluşturursak güzel olur tabi ki. O yüzden bu sayfayı açtım.
Gryffindor'dan eski arkadaşlar bekliyorum. Aynı dönem mezunları. Tarafı fark etmez. Karanlıksa ona göre, aydınlıksa ona göre kurgu hazırlarız.
Müritler bekliyorum elbette. Birbirimizden haz etmesek de aynı tarafta bulunduğumuz yada birbirimizi dost gibi gördüğümüz.
Sizden gelenleri de bekliyorum tabi bir de!

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Hallitsija

MesajKonu: Geri: orcelius.    Cuma Tem. 27, 2012 5:03 pm

Senden pek haz etmese de cesaretine hayran olan mürit bir dost Ezio di Raniari olabilir.

____________________________________________________________________________________________________
Orcelius L.
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: orcelius.    Cuma Tem. 27, 2012 5:58 pm

Tamamdır.
Ne zaman RP yapalım ?

____________________________________________________________________________________________________

.

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Hallitsija

MesajKonu: Geri: orcelius.    C.tesi Tem. 28, 2012 4:31 pm

Mümkünse yarın?

Orcelius L.
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: orcelius.    C.tesi Tem. 28, 2012 8:11 pm

Yarın akşam mümkündür Smile

.

Fridtjof Per Omdahl
Profesör
 Profesör

RÜTBE : SİHİR TARİHİ
Gerçek İsim : Papa.

MesajKonu: Geri: orcelius.    Paz Ağus. 12, 2012 11:30 am

Raffaello Vanni: Kendisi bir rahip. Yani daha doğrusu rahip görünümünde biri. Son derece günahkâr bir yapısı var aslında. Hava karardığında çeşitli biçim değiştirme büyüleriyle yüzünü değiştirip dışarı çıktığı gibi normal haliyle de gözüküyor. Bunu genel olarak kimsenin görmesini istemediğinden normal şartlarda kimliğini pek açık etmiyor, mesleğini falan söylediği görülmüyor açıkçası. Raffaello, öyle eğlence mekânlarında gezip tozmakla pek ilgilenmiyor. Arada bir kumar oynuyor, arada bir zina yaptığı da görülüyor. Neyse, bir şekilde kilisede karşılaşmış olabilirler, ne de olsa karakterin katolik. Başka bir zamanda ise karakterimin rahip olduğunu bildiğin hâlde onu bir şekilde Müritler ile iş çevirirken de görmüş olabilirsin. Rahip olduğunu biliyorsun ve Godric's Hallow'un halkı için pek de hoş olmayan anıları Müritlere söylerken gördüğünde ondan nefret edebilir ya da hoşlanmayabilirsin. Raffaello yalnızca Müritler için çalışan bir ajan değil, her koşulda kim kendisi için bir şey yapabilecek durumdaysa onunla irtibata geçebilir. Orcelius bunu fark ettiğinde bir rahibin böyle olmaması gerektiğini düşünerek onu suçlayabilir falan gibi düşündüm. Karakterlerimiz arasında sıcak bir çatışma olmasa da bir soğuk savaş yaşanıyor bile olabilir kimi zaman.

Bu yıl sınav senem olduğu için çok rahat rp yapamıyorum; ama müsait olduğum bir ara sen de müsait olursan halledebiliriz. Rp kurgusunu da o zaman hallederiz diye düşünüyorum açıkçası. Karakterler arasındaki kurgu belli olsa yeter diye düşünerekten damladım buraya.

the music of the wind:

angel of death:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: orcelius.    

orcelius.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası