AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki
YazarMesaj
Alf Faborg
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : Hallitsija

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 4:55 pm

Karakteri nereli acaba?

____________________________________________________________________________________________________
Kakashi Benibana
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi sekiz.
Gerçek İsim : Papa.
Lakap : Hakim-i Taalluk.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 4:55 pm

Karakterinin eski adını Üfledin diye okur üflemedim diye kendimce cevap verirdim, nerede şimdi o günler!

____________________________________________________________________________________________________
.
Pavel Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : SİHİRLİ OYUNLAR VE SPORLAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Patronus : çita.
Karakter Yaşı : yirmi bir
Gerçek İsim : miray

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:02 pm

benim hiç kurgum olmadı onunla, çok üzüldüm şu an, çok enteresan karakterleri var oysaki.

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : B.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:04 pm

Kız Ravenclaw karakteri almış ya! Siteye döndüğüm gibi karşıma çıkan ilk karakter oldu valla. Anna'mı özletti. Üşenmesem gidip açsam ya da karakteri evrimleştirsem.
Alf Faborg
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:15 pm

Üsttekinin takımlarına hastayız.

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:19 pm

ıı abart sen abart. Daha kendime takım yapamıyorum. Sad
on üçüncü cumaya çarpılmış gibi lanetlendim. + o nasıl bir takım öyle üstad! insan bakıpta nasıl hayran olmasın sorarım sana?
C. Sturm Gaez
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : ESRAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Gerçek İsim : Elif

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:21 pm

AAAA Büşra gelmiiş. Ne güzel onu tekrar görmek.

mirror_31'in size bir mesajı var!:

Attila Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:30 pm

*Büşraa, çok sevindim nedense xD Onu her gördüğümde teşekkür edesim geliyor. :L
İmzası bana antik tapınaklarda geçen filmleri hatırlatıyor. Böyle mumyalı olanları falan. Mumyalardan korkum yüzünden yüklediğim ''TR: Last Revalation''a devam etmekte kararsız kaldığımı hatırladım şimdi de. Bir de Cervena ile Jacques olarak rp yapacaktık biz, hep erteliyoruz u.u

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:34 pm

Bir ara resmi olarak tanışıp kurgu yapmalıyız onunla. + ne demek efenim. Bir de bu karakterini nasıl seviyorum anlatamam. Abi adamın saçları John'un uzun saçlı hallerini hatırlatıyor bana nedense. Bon Jovi dinyelesim geliyor. *-*
Darja Romanova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Zeynep.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 5:58 pm

Aaa Büşraa. I love you bildiğimiz Büşra değil mii *-* hemen öğrenci karakterlerimizi kankişto yapmalıyız. Razz

işte o tarihi an:

Pavel Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : SİHİRLİ OYUNLAR VE SPORLAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Patronus : çita.
Karakter Yaşı : yirmi bir
Gerçek İsim : miray

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:14 pm

çok üzülüyorum onun 'osh' aşklarına.......... tamam mosh ile üç yıllık geçmişi var ama !osh hakkında çok şüphelerim var, o resimden sonra... bamya gibi görünüyo gözüme mesela.......

Alf Faborg
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:15 pm

Seherbaz karakteri ile kurgu yapalım.

Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Bitte

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:20 pm

Oha bu eziyeti bana yapamaz.

◥ zor olan başarılır, imkansız olan vakit alır ◤
Susan White
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

I heard that you like the bad girls honey, is that true?

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi altı buçuk.
Gerçek İsim : Miray

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:25 pm

Hikmeeet evet seherbaz karakterlerimizle kurgu yapmalıyıııııız.
-
Slytherin kurgusuna katılmayarak çok üzdü beni üstteki.... dshussfsa ayrıca takımına bitiyorum her seferinde söyleyebilirim...
Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:26 pm

Katılacaktım, biraz daha gizemli olsaydı tabii. Ama hatun taş yani.

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:30 pm

başkanlığına bakarak söylersek, imzasında ki sözü binası için dile getirdiyse eğer gözümde azimli bir karaktere sahip olduğunu söyleyebilirim.
Reinard Lynn
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

Patronus : tilki
Karakter Yaşı : 24
Gerçek İsim : tolgaki

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:33 pm

Modelinin gülümseyişi komikli.

:::

C. Sturm Gaez
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

Gerçek İsim : Elif

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:36 pm

Modeli belli olsa keşke takımda :B

mirror_31'in size bir mesajı var!:

Alf Faborg
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:39 pm

Onun rpleri çok güzel oluyor.

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:45 pm

tek msnde rastlamak için bir gün sabahın köründe kalkacağım ve pcyi açıcam.
Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:47 pm

İmzası nerede ki

Adreanna Vladislav
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:51 pm

takımı yapan pc ciler kızın resimlerinden ötürü öyle zorlanmışlar ki ömürleri sadece avatarı yapmaya yetmiş diyerek bir hikayeye bağlamak istedim ama kısaca üşendim yapmadım diyorum. modelini pek sevmesem de Slytherin'e yakıştığı konusunda ki olmayan rivayetlere katılıyorum.
Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 6:52 pm

Hikaye epic oldu ama.

Bethlehem
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Elif.

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 8:29 pm

Daha fazla rpsini okumak isteriz. Lejantı çok hoşuma gitti, ayrıca karakteri de.

Wink:

Alf Faborg
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Salı Ağus. 07, 2012 8:35 pm

Loki abimiz saygılar sevgiler Very Happy Ayrıca nick çok orijinal.

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
22 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sonraki
 Similar topics
-
» Görkem Aydanarığ Hakkında Bazı Bilgiler
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Hakkı Bulut - Ah İstanbul - Nerden Bilsinler\ 45 MB
» Se7en-Hakkında
» Bi Rain Resimleri