AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Zeynep.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

RÜTBE : CRYING TRINITY l SAHİP
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : otuz.
Gerçek İsim : zeynep.

MesajKonu: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 4:04 pm

On altı yaşındayım. Eğer minicik bir otobiyografi isterseniz, early teenage dönemlerimi kravatlı, siyah Converse'li zıpır punkçı kız olarak şimdi merhum kabul ettiğim Avril Lavigne'in ilk albümüne klipler çekerek harcadım. Kırtasiyeden alınan skateboard'lar benim için asa değerindedir. Birkaç yıldır Latince, birkaç aydır da İspanyolca ve Portekizce öğreniyorum, I think I'm the language nerd around here. Bir ara da 60'ların ye-ye girl'lerinden ötürü Fransızca'ya sarmıştım ama eski Fransız hanımlarının tuvalet kullanmadıklarını okuyunca midem kalktı, elimdeki Fransızca sözlüğü büyük bir tiskintiyle yere fırlattım. Tiyatral yetenekleri ve mimiklerin gücünü es geçmenin GÜNAH olduğunu düşünerekten kendi çapımda bir sahneden öbürüne koşuyorum. Gördüğünüz gibi, utanıp sıkılmadan cümle içinde başka bir dile atlıyorum, just like that.

David Williams ve Matt Lucas'ın Little Britain ve Come Fly With Me'de yaptıkları en hardcore'undan sarkastik komediye hayranım. Sarah Silverman'a da öyle. Sarkastik demişken, sarkazmın kraliçesi Daria Morgendorffer'a da bayılırım; bir zamanlar gerçekten müzik kanalı olan MTV ile beyinlerimize House'unkine benzer bir söz olan ''Everybody lies, no exceptions.'' ile kazınmıştır kendisi.

MTV'nin geceyarısı yayınladığı animeleri, Naruto'yu, atarileri, One Piece'i çok severim. American Superhero zırvalıklarını yutmasam da Wolverine'e, favorilerine ve siyah beyaz çizgi romanlarına olan fan-girling durumunu engelleyemiyorum. Fakat hala neden KANADALI olduğunu anlamış değilim. Ah, Logan.

Profesyonel bir çizgi film izleyicisi olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu aralar gereken vakti ve isteği bulamasam da, zamanında Ghost Whisperer, Breaking Bad, Leverage, True Blood, Dexter, Skins, Scrubs, True Blood ve Buffy izleyip sevmişliğim vardır. Hala Always Sunny In Philadelphia adlı diziyle büyüyüp şerefsizin tekine dönüşmediğime şaşıyorum. Fakat en, en, en sevdiğim dizi açık ara farkla HBO'nun namertlik ederek yayından kaldırdığı HUNG'dır.

Çocukluğumu Ella Fitzgerald kasetleriyle geçirmiş olsam da gotik-folk kabare sevgim sonsuzdur. CocoRosie, These New Puritans dinlerim. Freak folk dinlerken Tolkien okurum. Marjane Satrapi, Sylvia Plath -gülmeyin-, Frida Kahlo, Courtney Love ve Nick Cave idollerimdir. Ayrıca hepiniz gibi Holden Caulfield ve ayak bileğine taktığı altın pimp saati ile Cassie Ainsworth'e sevgiyle imreniyorum. Aslına bakarsanız, Ville Valo, Within Temptation ve Alman metal grupları sevdamı sürdürüp festivallerde tek başına eteğini savura savura gezen gotik kız olsaydım hayatım çok daha güzel olurdu. Yaşanılması gereken atmosferin 68 yılı olduğuna inanıyorum. Bana sorsaydınız, ki sormazdınız, kendimi Siouxsie Sioux'un reenkarnesi olarak tanımlardım. Büyülü gerçekçilik akımının yanında İngiliz yazarların soğuk ve derin tavrını da severim; Sait Faik, Vasconcelos, Paulo Coelho, Garcia Marquez, Agatha Christie, Oscar Wilde ve J. D. Salinger'ı da öyle. Fantastik roman serilerinin şahı olan Anita Blake'in tüm kitaplarına sahip olup elf taklidi yaparak komşunun oğlunu ağlatan masum (!) kız çocuklarındanım.

Bana göre rp sitelerinde her tanışma konusuna aynı şekilde ''Sitemize Hoş Geldin Bilmem Ne.'' diye cevap veren YA DA cool görünümünü korumak için konuları okuyup okuyup hiçbirine cevap vermeyen kişilikler gülünç derecede samimiyetsiz. Takımların havasının gücüne inansam da uzun süredir buralarda olmama rağmen imza avatar yapma olayına girişemedim bir türlü. Kendi aralarında laçkalaşmanın sınırlarını zorlayıp başkalarına karşı buzlar kraliçesi tavrını alanları kuru fasulyeyi sevmediğim kadar sevmem. Sessiz ve kind-of-ciddi bir yapım olsa da Hafıl'ım, birini tanımaya başladığımda gevezeyim ve 90ların grrrl power gruplarından ötürü aşırı derecede feminizm/gürültücülük bağımlısıyım. Zuko'ya karşı fan-girling vazifemi yeterince yerine getiriyorum.

Destan yazmışım. Oysa kısaltmaya çalıştıydım. Böyle.

____________________________________________________________________________________________________

zström.
Nathaniel Winter
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : 18
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 4:32 pm

Hoş geldin Zeynep, aslında başvurular ve pek ilhamım olmadığı halde bir rp ile boğuşuyordum ama yazını okuyunca cevap vermek istedim.
Özenli bir tanıtım olmuş ve karşılığında da aynı özeni beklediğin açık. Ama ben nereden başlasam bilemiyorum.
Ben Nagehan öncelikle ve on dokuz yaşında, mimarlık öğrencisiyim.
Bir zamanlar çok fazla anime izleyip manga okurdum. MTV'de yayınlananlar demişken; Basilisk iyiydi.
Ve MTV'nin eski hali konusunu hiç açmak istemiyorum.
Salinger, muhtemelen bir çoğumuzun kahramanı, Holden'i yarattı değil mi? Burada da Holden adında bir karakterim var. Ayrıca Coelho'nun Veroniika Ölmek İstiyor ve On Bir Dakika'sı en sevdiğim kitaplarıdır. Oscar Wilde'a değinmek bile istemiyorum ve Sait Faik... Sanırım bu çok uzun bir hikaye.
Koyu bir Kurt Cobain hayranıyım bu yüzden Courtney Love konusunda anlaşamayabiliriz.
Umarım rp yapma fırsatımız olur diyerek, ilhamsızlığıma döneyim bence... =)

____________________________________________________________________________________________________

Tolga.
Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 4:47 pm

Öncelikle okuyup cevap yazmaya tenezzül ettiğin için çok teşekkürler. Kurt Cobain'i ben de çok severim ama Nirvana dışında hiçbir grunge grubu bilmeyen kızlardan sayılmam, hiç sayılmam hatta. Love seven Cobain sevmez, bunlar düşman olur şeklindeki görüşe katılmadığımı belirteyim. Zira Courtney ile ilgili bana ilham veren şey feminizm, post-pink tarzı ve umursamazlığı. Ortak ilgi alanları filan çok hoş gerçekten, böyle Sait Faik okuyan insanları görmek çok mutlu ediyor beni. Birkaç kurguyu öm olarak atacağım diyerek yüzsüzlük yapıyorum ama olsun. Çok memnun oldum.

zström.
Venomous
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Gerçek İsim : Tolgabi.

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 5:02 pm

Sitemize hoş geldin Zeynep ^^ asdlkjbasjkfnajkd. Evet söyledim bunu mutluyum, kesinlikle.

Okumaya üşendim başta evet, dedim göz gezdireyim bir, sonra o son paragrafa baktım asdaf. Bildiğin kasıtlı olarak bana söylenmiş gibi hissedince dur bir yazayım dedim. True Blood'a başladım ben de yeni *-* ikinci sezondayım ve tanrım ginger aldnasklfsan. Bİ DE PAM ♥ Bu kadar jkasdbakf.

Tolga ben de, 18 oluyorum iki gün içinde, şu son yedi gün içerisinde doğum gününü kutlayacak üyeler listesinde bi karakter hariç hepsi bana ait asdaf. Ama valla öldüreceğim yarısını T^T

Ayrıca dil öğrenmek güzeldir,en yakın arkadaşım altı dilde kendini tanıtabiliyor, her birine heves edip geri bıraktı asdsaf. Ayrıca italyanca çok güzel "bir yanlışlık olmalı, ben kapuçino istememiştim" diyebiliyor sdafsaf. Saçmalıyorum evet *-* Hoşgeldin tekrar.

Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 5:07 pm

Hoş buldum, TB'ın dördüncü sezonuna yetiş derim ben. Ayrıca Cloud karakterini canım çekti desem? Karanlık bastard havalarına girmeyip Hafıl olan erkek karakterler çok sevimli. Bir de seni dünya üzerindeki random gülüşlerin şahı ilan edersem kimse bana kızmaz sanırım.

zström.
Asana Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 5:43 pm

Sen bugün tanıştığım Zeynep'sin değil mi? Haru, Silver, Aya vs... olan. Seni burada da gördüğüme nasıl mutlu oldum anlatamam :L

Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 5:44 pm

Aslında ı-ıh, değilim.
monkey

zström.
Asana Qinghai
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 5:48 pm

Aa tamam, anlıyorum. Olsun, gene de sevindim. Her Zeynep candır, canandır. Hoşgeldin u.u

Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 5:49 pm

Bence çok klasından bir misunderstanding idi. Hoş buldum.

zström.
Nathaniel Winter
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : 18
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 6:59 pm

Ída Zström demiş ki:
Öncelikle okuyup cevap yazmaya tenezzül ettiğin için çok teşekkürler. Kurt Cobain'i ben de çok severim ama Nirvana dışında hiçbir grunge grubu bilmeyen kızlardan sayılmam, hiç sayılmam hatta. Love seven Cobain sevmez, bunlar düşman olur şeklindeki görüşe katılmadığımı belirteyim. Zira Courtney ile ilgili bana ilham veren şey feminizm, post-pink tarzı ve umursamazlığı. Ortak ilgi alanları filan çok hoş gerçekten, böyle Sait Faik okuyan insanları görmek çok mutlu ediyor beni. Birkaç kurguyu öm olarak atacağım diyerek yüzsüzlük yapıyorum ama olsun. Çok memnun oldum.

ahah, öncelikle tenezzül demeyelim.
Grunge genel olarak iyidir ve dinlenmelidir. bence, yalnızca Nirvana değil elbette ancak gerçek şu ki Nirvana bu işi bu hale getiren ve bugün hala var olmasını sağlayan gruptur.
Courtney ve Kurt'e gelirsek genel olarak kalıp cümlelerden hoşlanmam bende fakat bu nokta da Courtney sevmeyen Kurt hayranlarını Kurt'ün ölümünden Courtney'i sorumlu tutup hoşlanmayanlar ve sorumlu tutmayanlar olarak ayrılması daha klişe bence. Ben sorumlu tutmanın çok acımasızca olacağı görüşündeyim.
Şu da var ki evet, bunu, yani Courtney'i sevmememi Kurt'e bağlayabiliriz çünkü; hiç hakkı olmadığı halde Nirvana'nın gelirinin büyük bir bölümünü hibe etmekle kalmayıp, Kurt'ün dokunulmasını asla istemeyeceği günlüğünü yayın evlerine satmıştır. Mesela. Pek çok durum var zira, neyse.
Ve kurguları beklemekteyim, dört gözle.
Yazmamışım ama diziler konusunda da ortak noktalarımız var bir ara grunge konusunu konuşmayı da isterim.

Tolga.
Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 7:21 pm

Mesajla bayağı rahatsız edeceğim. Grunge playlist de atacağım hatta, tanıştığıma tekrar memnun oldum diyerek konuyu sohbete çevirmenin utancıyla sayfayı kapatıyorum.

zström.
Letje Franze
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi bir.
Gerçek İsim : Kıvılcım.

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 7:58 pm

Uzun yazmak hep en iyisidir. Bir de tam olarak language nerd sayılmasam da english nerd sayılabilirim. Bazen Türkçe yazmaktan-konuşmaktan daha fazla seviyorum İngilizle kullanmayı. CocoRosie'ye bayılırım, özellikle kış günleri Good Friday veya Trinity's Crying fena gider. Rütbeden de Trinity's Crying'i sevdiğini-etkilendiğini anlıyorum efendim. Ayrıca başlıkları okumam bile genelde bunun sebebi de ya vasat internetim ya da üşengeçliğimdir, okuduğumda ise mutlaka cevap yazarım. İsmim Kıvılcım, yaş on sekiz, ygs-lys mağduruyum, dil öğrencisiydim bir de. Lise bitti nasıl garip hissediyorum kendimi.

Tam beş senelik bir müzik arşivim de var, sanırım dinlemediğim çok az gurup çok az şarkı kaldı şu dünyada. Şu sıralar da manyaklık derecesinde Sims'e sardım ve de siteye hoşgeldiin.
Lily Cole'a da aşığım.

~ Why don't you pull the pin on that grenade you coddle?

Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:10 pm

Türkçe'nin gayet zengin olmasına rağmen İngilizce konuşmak gerçekten çok daha samimi geliyor çoğu zaman. CocoRosie dinleyip seven biriyle tanışacağımı tahmin etmiyordum, o kadar seviyorum ki Bianca ve Sierra'yı, bir dinleyicilerini daha gördüğümde yanaklarım kızardı diyebilirim. Trinity's Crying şarkısından etkilenip çok harika olduğunu düşündüğüm bir kurgu hazırladım yaklaşık bir ay önce, başka bir sitede fakat partnerim mistik bir şekilde ortadan kaybolunca ben de kocaman bir kurguyla kalakaldım. En sevdiğim CocoRosie şarkısının hangisi olduğunu bilmiyorum, Bianca'nın hip-hop vokali, Sierra'nın fairy-on-acid sound'ı, opera ve caz tınıları karar vermeyi imkansızlaştırıyor resmen. Belirli bir süre boyunca Sims'e sarmak ve Lily Cole sevdası konusunda aynı fikirdeyiz. Ayrıca hafif bir kıskançlıkla takımlarının çok hoş olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Hoş buldum.

zström.
Eireen Egan
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Remember Red,
Hope is a good thing, maybe the best of thing. And no good things never dies.

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 16
Gerçek İsim : Gamze.
Lakap : 7 kocalı hürmüz.

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:12 pm

Ehe daha önceki bir başlıkta daha karşılaşmıştık. Aleksaydım o zaman ben Very Happy
Bak Little Britain, Come Fly With Me ve Sarah Silverman gördüm yine damladım bu başlığa. Sonra söyleyeceğim şeyler tekerrürden ibaret olacak gelmeyeyim dedim ama Scrubs, Breaking Bad, Leverage, Hung ve Dexter gördüm ve artık tamam kendimi tutamayacağım dedim. Tekrar merabalaşmanın ne sana ne de bana zararı var. En azından ben öyle düşünüyorum. Allam bir de her şeyi geçip benim tam bir dil özürlüsü olduğum gerçeği var. Hani şu "anlayabiliyorum ama konuşamıyorum" tarzı bir insanımdır ben.

Vasconcelos, Paulo Coelho, Garcia Marquez, Agatha Christie, Oscar Wilde gördüm ve dedim ki adamsın. Vasconcelos zamanında, çocukluğumda yani, bana zorla okutulan ve sonunda sevdikten sonra kendi rızamla okumuş süsü verdiğim bir insandır. Paulo canım, ciğerimdir benim. Veronika Ölmek İstiyor ile birlikte fazlasıyla hayata tutunan bir insan olduğum ve salak saçma Pollyanna triplerimin olduğu gibi bir gerçek var. Ama hala en favori kitabım Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum Ağladım'dır. Marquez'in Albay'a Mektup Yok adlı eserinin sonunda ağlayacağım konusunda kendime söz versem de kitabın son cümlesiyle birlikte sadece kahkaha atabildim. Agatha ve Oscar da candır, canandır benim için. Öhöm neyse tekrar merhaba Zeynep, ben da Gamze.

ruhöküzüm:

Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:19 pm

Aleksa Stanlavis, ortak ilgi alanları sayesinde karakterinin soyadını bile aklımda tutmuşum. Okuduğum şeylerin ruh halimi derin etkilemesi, yani bayağı çok etkilemesi benim karakteristik özelliğim gibi bir şey. Meslek olarak Pollyanna triplerine girmeyi, Koku'nun sonundaki gibi şehvetli hissetmeyi ya da acayip depresif olmayı seçebilirim. Her şeyin çok etkisinde kalmak filan. Hafıl karakterini çok sevdim, benim Cajsa ile muttlaka bir kurgu bulmalı diye düşünüyorum. Hufflepuff karakter açan insanlara olan sempatim dağları aşacak durumda. Tekrar hoş buldum, tekrar çok memnun oldum Gamze.

zström.
Devin Deadman
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : invisible monster

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:38 pm

CocoRosie çok tatlı. Nick Cave çok tatlı. J. D. Salinger çok tatlı. Başka tatlı olanlar ve özellikle tatlı olmayanlar var söylemiycem. Bir sürüsünden de haberim yok zaten aşflkdh.

"Kendi aralarında laçkalaşmanın sınırlarını zorlayıp başkalarına karşı buzlar kraliçesi tavrını alanları kuru fasulyeyi sevmediğim kadar sevmem."
Aslında öyle görünebiliyorum ama sırf asosyallikten ve kızlardan genelde korkuyorum. Yok, kızları sevmem yea erkeklerle takılıyom kanka değil, direk korkuyorum ben.

Hoş geldin ama biri bu başlığı link attı bana *çaktırma* o sebeple okudum sırf. Sonra dedim ki okumuşken bi şeyler yazmalıyım cici insanmış. Öyle
Eireen Egan
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Remember Red,
Hope is a good thing, maybe the best of thing. And no good things never dies.

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 16
Gerçek İsim : Gamze.
Lakap : 7 kocalı hürmüz.

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:39 pm

Benim de Hufflepuffa sempati besleyenlere karşı olan sempatim dağları aşacak durumda. Ve canım seve seve, kopa kopa kurgum olsun isterim --hemen el ense olurum--.

ruhöküzüm:

Letje Franze
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi bir.
Gerçek İsim : Kıvılcım.

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:41 pm

Ída Zström demiş ki:
Türkçe'nin gayet zengin olmasına rağmen İngilizce konuşmak gerçekten çok daha samimi geliyor çoğu zaman. CocoRosie dinleyip seven biriyle tanışacağımı tahmin etmiyordum, o kadar seviyorum ki Bianca ve Sierra'yı, bir dinleyicilerini daha gördüğümde yanaklarım kızardı diyebilirim. Trinity's Crying şarkısından etkilenip çok harika olduğunu düşündüğüm bir kurgu hazırladım yaklaşık bir ay önce, başka bir sitede fakat partnerim mistik bir şekilde ortadan kaybolunca ben de kocaman bir kurguyla kalakaldım. En sevdiğim CocoRosie şarkısının hangisi olduğunu bilmiyorum, Bianca'nın hip-hop vokali, Sierra'nın fairy-on-acid sound'ı, opera ve caz tınıları karar vermeyi imkansızlaştırıyor resmen. Belirli bir süre boyunca Sims'e sarmak ve Lily Cole sevdası konusunda aynı fikirdeyiz. Ayrıca hafif bir kıskançlıkla takımlarının çok hoş olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Hoş buldum.

Dioni Tabbers almışsınız efendim, tam da şöyle bir takım yapmıştım, bayılırım kendisine.

Aynı zaman da teşekkür de ederim, elimden geldiğinde yapıyorum işte bir şeyler, sanırım severek yapmanın ödülü bu. CocoRosie-Houses'ı söylemeyi de unuttum, sanırım en sevdiğim şarkıları odur. Hazır sen Dioni'yi de almışken kurgu yapmalıyız bence.

~ Why don't you pull the pin on that grenade you coddle?

Devin Deadman
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : invisible monster

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:45 pm

Onun dışında, GRUNGE.................................................
Kuzenim bir hafta önce bana "Nirvana ne" dedi.
Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 8:48 pm

Devin Deadman demiş ki:
CocoRosie çok tatlı. Nick Cave çok tatlı. J. D. Salinger çok tatlı. Başka tatlı olanlar ve özellikle tatlı olmayanlar var söylemiycem. Bir sürüsünden de haberim yok zaten aşflkdh.

"Kendi aralarında laçkalaşmanın sınırlarını zorlayıp başkalarına karşı buzlar kraliçesi tavrını alanları kuru fasulyeyi sevmediğim kadar sevmem."
Aslında öyle görünebiliyorum ama sırf asosyallikten ve kızlardan genelde korkuyorum. Yok, kızları sevmem yea erkeklerle takılıyom kanka değil, direk korkuyorum ben.

Hoş geldin ama biri bu başlığı link attı bana *çaktırma* o sebeple okudum sırf. Sonra dedim ki okumuşken bi şeyler yazmalıyım cici insanmış. Öyle

Ne kadar gizli durumlar böyle link filan, kendimi değerli hissettirmeyin rica ediyorum. Nick Cave hakkında birkaç kelam edeyim dedim ama ne kadar flawless olduğu dışında bir şey düşünemedim. Hoş buldum, memnun oldum. GRUNGE'ı da şimdi gördüm alıntı yapmaya üşendim, saçını Courtney gibi kestirip pembe pijamalardan bebek yaka grungy elbise diken bir insanım, o yüzden GRUNGE for president.

Eireen Egan demiş ki:
Benim de Hufflepuffa sempati besleyenlere karşı olan sempatim dağları aşacak durumda. Ve canım seve seve, kopa kopa kurgum olsun isterim --hemen el ense olurum--.

El ense olmaya meyilliyim. Hafıl'a çökelek gibi sünerim.

Letje Franze demiş ki:

Dioni Tabbers almışsınız efendim, tam da şöyle bir takım yapmıştım, bayılırım kendisine.

Aynı zaman da teşekkür de ederim, elimden geldiğinde yapıyorum işte bir şeyler, sanırım severek yapmanın ödülü bu. CocoRosie-Houses'ı söylemeyi de unuttum, sanırım en sevdiğim şarkıları odur. Hazır sen Dioni'yi de almışken kurgu yapmalıyız bence.

Tabbers'ı sevmeyen zevklerini sorgulamalıdır bence. Çalışmalarından profesyonellik akıyor, gözlerim kamaştı diyebilirim. Ve de kurgu yapmalı, kesinlikle.

zström.
Venomous
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 9:27 pm

Ída Zström demiş ki:
Hoş buldum, TB'ın dördüncü sezonuna yetiş derim ben. Ayrıca Cloud karakterini canım çekti desem? Karanlık bastard havalarına girmeyip Hafıl olan erkek karakterler çok sevimli. Bir de seni dünya üzerindeki random gülüşlerin şahı ilan edersem kimse bana kızmaz sanırım.

Yetişmeye çalışıyorum *-* Günde üç bölüm falan izleyebiliyorum zaten var gücümle yani öyle adsaf. Ve Cloud için başka bir arkadaşıma söz vermesem ehehe her türlü yürürüz derdim ama yine de kurgu yapabiliriz bi şekilde derim. Konuşalım *-* Ve hayır fazla random bir insanım sanırım sorun olmaz adsaf. Tiskindirecek kadar fazla random kullanarak hoş olmayan bir ilk izlenim yarattım sanırım sori u.u KUUL ADMİN GÖRÜNMEM GEREKİYORDU. BİG BOSS NAGEYE YAKIŞMAMIZ GEREKİYORDU. Tamam sakinim.

Edraith Crawlien
Vampir
Vampir

Karakter Yaşı : 24
Gerçek İsim : tolgaki

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 9:43 pm

Merhaba, ben Tolga, başka tolga yalnız, karıştırıyo herkes o yüzden söyliyim dedim. Aynı yaşız, Eskişehirli filanım. Karakterinin tarafını sevdim. Profesyonel bir çizgi film izleyicisi olduğunu söylemişsin ama ben orada çizgi film göremedim, kaçırdım mı ya da sen mi atladın orayı bilemiyorum, neyse. Skins hoş bişeydir ayrıca.

Sonra sonra ne yazsam bilemedim. Ha evet, anime izlerim ben de. Mtv'de çıkanları değil sadece tabii ama anime listem de o kadar kabarık değil, yirmiyi geçmiyordu en son sanırım. Ve sırf gülünç derecede samimiyetsiz olmamak için cevap yazdım. Ayrıca senin gibi insanları fazlaca kıskandığımı söylemeliyim, çünkü kendimi tanıtmayı beceremiyorum. İfade ya da random kullanmayınca çok ciddi, kaba ve alaycı gibi görünebiliyorum ama gayet samimi bi insanım normalde. Öyle yani.

Ída Zström
Serbest Meslek
Serbest Meslek

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 pm

Charlie Wohenight demiş ki:

Yetişmeye çalışıyorum *-* Günde üç bölüm falan izleyebiliyorum zaten var gücümle yani öyle adsaf. Ve Cloud için başka bir arkadaşıma söz vermesem ehehe her türlü yürürüz derdim ama yine de kurgu yapabiliriz bi şekilde derim. Konuşalım *-* Ve hayır fazla random bir insanım sanırım sorun olmaz adsaf. Tiskindirecek kadar fazla random kullanarak hoş olmayan bir ilk izlenim yarattım sanırım sori u.u KUUL ADMİN GÖRÜNMEM GEREKİYORDU. BİG BOSS NAGEYE YAKIŞMAMIZ GEREKİYORDU. Tamam sakinim.

TB'ın country tarzı, böyle Return to Ravenhearst oyunundaki gibi karanlık temalı kasaba olayı çok güzel ya. Tam anlatamadım ama TB'a öyle öyle tav oldum ben. Eric filan hikaye. Cloud'a geçen seneden beri yanık olduğumu söylesem? Siteye öylesine bakarken gözüme ilişmişti. Andrew Garfield'ı öyle pek sevmesem de. Bence kuul olmak için Nage'ye yakışmanın yanında BİG yerine BIG yazman gerekiyordu. Raad olabilirsin ama *kıps* yazma yani. *kıps* yapanlar ıslak odunu hak ediyor çünkü. O ne ya. Kıps neymiş.

Edraith Crawlien demiş ki:
Merhaba, ben Tolga, başka tolga yalnız, karıştırıyo herkes o yüzden söyliyim dedim. Aynı yaşız, Eskişehirli filanım. Karakterinin tarafını sevdim. Profesyonel bir çizgi film izleyicisi olduğunu söylemişsin ama ben orada çizgi film göremedim, kaçırdım mı ya da sen mi atladın orayı bilemiyorum, neyse. Skins hoş bişeydir ayrıca.

Sonra sonra ne yazsam bilemedim. Ha evet, anime izlerim ben de. Mtv'de çıkanları değil sadece tabii ama anime listem de o kadar kabarık değil, yirmiyi geçmiyordu en son sanırım. Ve sırf gülünç derecede samimiyetsiz olmamak için cevap yazdım. Ayrıca senin gibi insanları fazlaca kıskandığımı söylemeliyim, çünkü kendimi tanıtmayı beceremiyorum. İfade ya da random kullanmayınca çok ciddi, kaba ve alaycı gibi görünebiliyorum ama gayet samimi bi insanım normalde. Öyle yani.

Karakterimin ve gönlümün tarafı her zaman Pink Floyd'dan yanadır. Aslında diğer rp sitelerinde ''Profesyonel bir çizgi film izleyicisi olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim.'' cümlesinden sonra, ''ama baştan anlaşalım, ne zaman depressed moduna girsem içimi pembe bulutlarla dolduran çizgi filmleri size ifşa edecek değilim. Her şeyin bir sınırı var ama, değil mi?'' diye bir cümle bulunur fakat buraya yazarken çok hödük görünmemek için bu kısmı sildim. Daria, Beavis and Butt-head, Adventure Time, FOX Kids çizgi filmleri, Regular Show, The Oblongs, Samurai Jack filan. Aslında büyük harfleri sevmem ama caps lock tuşuna abanmak konusundaki hevesimi kıracak değilim. Ve aslına bakarsan kendimi tanıtmayı iyi becermem, herkesin madde halinde koyduğu şeyleri uzun cümlelerle anlatmam çok rezil bir şeye dönüşebiliyor, insanları sıkıyorum çoğunlukla. O yüzden kısaltabildiğim kadar kısaltmaya çalıştım yazarken ama ne bileyim, çeneye de kilit vuramıyosun be güzelim deyip zarifçe sigarama uzanıcam derdim ama astım hastası olduğumu düşünürsek bu da çok gereksiz bir cümleydi. Hiç random kullanmadığımı söyleyebilirim. Yani aslında sesli gülmüyorsun, karşındakini güldüğüne inandırmak neyin nesi. Bu tür şeyler sanki çok 'söylemiş olmak için söylenmiş' gibi geliyor bana, karşımdaki kişi bunu düşünerek söylemese de. 'hoş buldum' demek de öyle mesela. Hiçbir samimi tarafı yok. Kalıplarla ilgili kötü şey de bu sanırım. Fazla uzattım yine, kaçayım. Memnun oldum.

zström.
Venomous
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Ptsi Tem. 16, 2012 11:57 pm

Cloud'un kısmeti açıldı çatla kıvıl asdklbnkjfan. Ve ingilizce ile aram hiç iyi olmadı *-* bakma pek o yüzden ve kıps'ı diğer tolga pek sever dasfa. Çirkinleşirim böyle de.

Fulbert C. Leclair
Profesör
 Profesör

RÜTBE : BİTKİBİLİM & HUFFLEPUFF BİNA SORUMLUSU
Karakter Yaşı : 36
Uyruk : babası fransız
Gerçek İsim : tolgaki

MesajKonu: Geri: Zeynep.   Salı Tem. 17, 2012 12:03 am

Yemin ediyorum yalan. Bi ara çok kullanıyodum evet ama allan her günü kıps demiyorum Sad

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Zeynep.   

Zeynep.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki