AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Anechka için.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Anechka Novikova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : Zeeynep.

MesajKonu: Anechka için.   C.tesi Tem. 07, 2012 1:22 am

Anechka Novikova, o soğuk maskesinin ardında sakladığı ürkek genç kız hiçbir zaman ortaya çıkmayacakmışçasına derinlere gömülmüştür. Ailesinin tek çocuğudur ve bunun getirileri olan şımarıklıktan ve kıskançlıktan Slytherin kriterlerine uyum sağlayacak şekilde nasibini almıştır. Öfkesi, zaman zaman kontrol altına alamadığı boyutlara ulaşmakta ve Anechka'nın arkadaş çevresini kısıtlamaktadır. Ona katlanabilen insan sayısı günden güne azalmakta ve bu da genç kızı rahatsız etmektedir. Çevresindeki birkaç samimi arkadaşı dışında, diğerleri tarafından mesafeli duruşuyla tanındığından insanlara yanaşmakta güçlük çekmektedir, genç cadı bu sorunları aşmak için ise köklü bir değişim geçirmesi gerektiğine inanmaktadır.

Yeni bir arkadaş, Anechka'nın bu bunalımında yanında olup onu sosyalleştirecek, eğlenceli bir arkadaşa ihtiyacı var, yaş ve cinsiyet fark etmez.
Arkadaşlar, birkaç adet samimi arkadaş gerekli, onunla aynı kafada olan ve birbirlerine karşı taviz verebilecek birileri, yaş ve cinsiyet fark etmez.

-C. Sturm Gaez

Uzak durdukları, bu denli mesafeli bir kızdan hoşlanmayan birileri mutlaka olacaktır. Arada tartışacakları, gerilimli rpler yapabileceğim birii. :B
Eskiler, Eskiden takıldığı ancak şimdilerde arasının limoni olduğu insanlar. Arkadaş, partner, akraba hepsi buraya gelebilir aslında.

-Lyvia Slvera

Kuzen, akraba vs. Aile kurgusu için söyleyebileceğim sadece Rus oldukları ve köklü bir aileden geldikleri, yaş ve cinsiyet fark etmez.

Ve tabii bunların dışında, kafanızda karaktere uygun kurgular varsa buyrun, fikirlerinizi alayım.

____________________________________________________________________________________________________

Spoiler:

En son Anechka Novikova tarafından Paz Tem. 22, 2012 4:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Valery Rozhkov
Büyücü
Büyücü

You don't know how lucky you are.

RÜTBE :
Gerçek İsim : Miray.

MesajKonu: Geri: Anechka için.   Perş. Tem. 19, 2012 5:40 pm

I love you I love you I love you

____________________________________________________________________________________________________
Lyvia Slvera
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : on yedi.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Anechka için.   Perş. Tem. 19, 2012 5:42 pm

Lyvia insanlara pek değer vermez, çirkeftir, nalet bi' kızdır ama eğer birine değer verirse de tam verir, önceden aranız iyiymiş ama ne kadar değer versem de arkadaşın olsam da kötü bi' kızım çok çektirdim, çok sinirlendim bazı şeylere bağırdım sana, sen bana bağırdın, tartıştık o günden beri görüşmüyoruz, merhaba merhaba sadece. yani bu durumda Eskiler olabilir bence.

Darja Romanova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Zeynep.

MesajKonu: Geri: Anechka için.   C.tesi Tem. 21, 2012 6:40 pm

Bebeyim, Valery'im. senin yerin belli zaten *-*
Lyvia, tamam seni de ekliyorum öyleyse. Bir ara kurgu şeyapıp rp yapalıım *-*

işte o tarihi an:

C. Sturm Gaez
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : ESRAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Gerçek İsim : Elif

MesajKonu: Geri: Anechka için.   C.tesi Tem. 21, 2012 11:15 pm

Sturm için de konuşmuştuk bi şeyler. Kankisi gibi olacaktı. Hatta Valery Miray'ın haberi yok lkejgsln o da kandimdi sizi tanıştırıyodum. Öyle.

mirror_31'in size bir mesajı var!:

Anechka Novikova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Zeeynep.

MesajKonu: Geri: Anechka için.   Paz Tem. 22, 2012 4:53 pm

Eveet Miray'a da söylerim ben gelsin. Very Happy

Spoiler:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Anechka için.   

Anechka için.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası