AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Sohbet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Hallitsija

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 3:45 pm

Aynen çok şahane olmuş tema. Hahaha olabilir. Önce öfkelenir eleman sana sonra aşık olur. Eee boşuna dememişler, en büyük aşklar nefretle başlar diye Very Happy Evet en kısa zamanda başlayalım rpye. Franz kardeşimiz eğlenceyi doruk noktasına çıkaracak.

____________________________________________________________________________________________________
Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VI.
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Zeynep.

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 3:46 pm

Çokoş göründü gözüme, gece olsun da başlayalım.

____________________________________________________________________________________________________

Aidan Wandhunt
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : -

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 4:14 pm

Yaa Fuliş'le iletişimde zorlanıyorum şu anda. Kızcağız telefondan girmiş. Ben de dedim ''Bana bilgisayardan girince haber et.'' Olmadı Hikmet'in Huff karakter de olur. Hatta önceliği ona bile alabiliriz. Gönüllü olan olduğuna göre Fuliş'e sormaya gerek kalmadı bence xD

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 4:38 pm

Olur fark etmez benim için.

Valery Rozhkov
Büyücü
Büyücü

You don't know how lucky you are.

RÜTBE :
Gerçek İsim : Miray.

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 4:46 pm

O zamaan başlamalıyız.
şimdi.
Aidan, sen Hufflepuff kılığına girip çiçekli böcekli bir biçimde Hikmet'in Hufflepuff karakterinin yanına gidip, şifreyi falan soruyorsun, sonra o söyleyip gittiği an biz yanına geliyoruz, ölüm yiyen kıyafetleriyle? Gerçi Okul müdürü, Sihir Bakanı mortecalid çıktı biz napıyoruz bi şok geçirdim şu an ama tamam sakinim. daha bu olaylar yaşanmamış gibi farz edebiliriz rpde, çünkü ortalık çok karışacak çok. Tam olayı belirginleştirirsek, başlık açıp gelmek isteyenleri de almak için hazır oluruz, kendi aramızdaki sıramızı belirleriz falan. Ve Zeynep, Hufflepuff karakterinle tam olarak ne zaman karşı çıkacağını da belirleyelim ki sıramız ona göre olsun. Evet sırayı belirleyelim bu mesa!ın özeti bu =D Ki başlayabilelim. En azından birer rp ilerleyelim bu gece. ve ben hem Lyvia ile hem Valery ile katılmalı mıyım? üç kişi az geldi çünkü bana. ama kararsız kaldım.

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 4:54 pm

Katıl ya, böyle online tarzında olunca pek zorluk olmaz. Öyle uzun rpler yazmayalım bence.

Valery Rozhkov
Büyücü
Büyücü

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 4:57 pm

pekiala o zaman şöyle bir sıralamaya ne diyoruz?

Aidan.
Hikmet'in Huff Karakteri.
Lyvia.
Franz.
Aidan.
Valery.

hepimizin ikişier rpsi olmuş oldu bu durumda. ve Zeynep nerede katılmak istiyorsa, oraya ekleriz?

Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 5:01 pm

Ben siz Slytherin ortak salonundan ayrılmadan önce adamlarınızı toplarken olacağım Joaninha ile. Hafıl ortak salonuna girdiğinizde de Cajsa ile karşılaşırsınız. Bir de, ölüm yiyen karakterleri olmasın bence, direkt öğrenci toplulukları arasındaki nefretten girelim derim ben. Baş düşmanlar olabilir, mesela Cajsa ile içinizden herhangi biri fena halde düşman olur, ortak salona daldıklarında etrafı dağıtırlarken öyle bir laf dalaşına girerler, bastık dağıttık çıktık gibi olmamış olur. Bir de panoda açacağımız konuda isteyenlerin karakterlerini NPC olarak oynatabileceğimizi söyleriz, az kişi olmasın, daha şaşaalı olsun diye?

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 5:13 pm

Yok şimdi Ölüm Yiyen kostümü giysinler ki kendilerini ifşa etmesinler paçayı kurtarsınlar Very Happy Hem hani Ölüm Yiyenler ortadan kayboldular, onlar böyle yapınca hafifte böyle geçmişten gelen ufak korkuyu ortaya çıksın. Ve sıralama güzel ben varım.

Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 5:15 pm

O kimliğini ifşa etmeme olayını kaçırmışım ben. Tamamdır o zaman, ölüm yiyen maskelerinizi kapıp gidin gençler, yolunuz açık olsun.

Valery Rozhkov
Büyücü
Büyücü

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 5:30 pm

Ee, hangimiz açıyor panoya başlığııı? Ve çok heycanlandım.

Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 5:41 pm

Açabilirim. Slytherin'lerden Valery, Lyvia, Joaninha, Franz ve Aidan'dan başka var mı katılacak?

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 5:53 pm

Benim bildiğim yok Very Happy

Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 5:58 pm

Saf Hafıl karakter Slytherin ortak salonuna getirilmiş mi olacaktı peki?

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 6:28 pm

Bilmiyorum valla, her türlü uygun sonuçta Very Happy

Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 7:04 pm

Sırayı ona göre ayarlayayım dedim de. O zaman Lyvia, saf olan Huff, Franz, Joaninha, Aidan, Valery, Joaninha şeklinde olur sıra, ortak salondan ayrılmadan evvel. Hafılı ortak salona getirme ve komploya katılmayan kızı aşağılama kısmı. Gerisinde de herkes kafasına göre takılabilir bence ya. Öyle önceden belirlenmiş bi olaylar sırası gibi bi şey yok çünkü.

Franz L. von Salza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 7:21 pm

Valla benim için hiç bir sorun yok. Her türlü uyarım yani Very Happy

Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : Bitte

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 7:33 pm

Başlayın da okuyalım beya, merak ettirdiniz o kadar.

◥ zor olan başarılır, imkansız olan vakit alır ◤
Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 7:38 pm

Siz katılmıyor musunuz efenim? pig

Daniela Edith
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : Bitte

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 7:40 pm

Yok efendim, neredeyse sonu baştan yazılmış kurguları oynamak pek zevk vermiyor. Tamamen doğaçlamadan yanayım.

◥ zor olan başarılır, imkansız olan vakit alır ◤
Joaninha Débora
Slytherin
Slytherin

MesajKonu: Geri: Sohbet   Paz Ağus. 05, 2012 7:45 pm

Doğaçlama iyidir tabii de kiminle yazıldığı önemli sanırım, alakasız yerlere gidiyor bazen iş.
-Lyvia gelince şeyapalım konuyu.

Lyvia Slvera
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : on yedi.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Sohbet   Ptsi Ağus. 06, 2012 11:10 am

Geldiim ne hayallerle geldim pano açılmıştır rp başlamıştır falan sadsdagsfdas.
şimdi pano açılmadığına göre sırayı mı pek belirleyemedik ya da karışıklık mı oldu bilemiyorum ben kafamdakileri bir kere daha söyleyeyim o halde.
Aidan, Hikmet'in hafilpafçan karakterinin yanına gidip parolayı unuttuğunu falan söyler işte. hikmetin karakteri verir. bu şekilde rp Aidan ile başlayıp, Hafılpaf Hikmetle devam eder. Ardından biz zaten oralardayızdır, diplerinde biteriz. ilk rpyi Lyvia yazar, ortak salonda olduklarına dair. ikinciyi Franz. bu sırada yıkım döküm başlar. üçüncüyü Aidan yazar. hafılpaf hikmet i kaçırmaya yönelik hareketi başlatır. dördüncüyü Valery yazar. ortak salondan çıkış olayına kadar getirir. hepimiz rplerimizde istediğimizi yaparız tabii ama sıralama böyle olursa daha güzel olur diye düşündüm. Zeynep'in hafıl karakteri de karşı çıkmak adına burada bir yerde yazar. Ardından rp Franz'a döner, hikmeti ortak salona getirebiliriz orda bir dolaba kilitleriz. sonra Lyvia yazar, kurguya katılmayan kızla dalga geçilir. ardından sen yazarsın Zeynep. Ardından Aidan yazar. ve son olarak Valery yazıp olayı bitirir.

ve Giedra ' da katılıyor kurguya. şu an hatırladım. o zaman olay sırasını bir kere daha şöyle yazıyorum.

Aidan. (hafılpafçan kılığında şifre isteme)
Hafılpaf Hikmet. (saf, şifreyi verdi)
Lyvia. (şifreyi söyler, içeri girilir, herkes şok geçirir falan)
Franz. (kara büyüsünü konuşturur)
Hafılpaf Zeynep. (karşı çıkar)
Giedra. (dalga geçer, yıkım yapar, hafılpaf hikmete ilerler)
Aidan. (hafılpaf hikmet ele geçiriilir)
Valery. (hepsi çıkar, son kez bir Bombarda falan yapar, ayrılırlar)

ortak salona dönüş;
Franz. (hep birlikte içeri girilir, hafılpafçan hikmet bi yere kapatılır)
Lyvia. (alkışlar kopar, ama kurguya katılmayan kız çok dik bakar, onunla dalga geçiliir, hafılpafçan hikmetle alay edilir)
!oaninha. (kurguya katılmayan kız cevap verir)
Aidan. (dalga geçme)
Giedra. (dalga geçme)
Valery. (sonlandırılış)
!oaninha (gece herkes uyuduktan sonra hafılpaf hikmetçanı dolaptan çıkarır)
bence böyle olabilir, siz bilirsiniz tabii.
parantez içinde sadece olabilecekleri yazdım, tam netleşmedi kafamda. neyse sonuç olarak böyle bir ilerleyişin ardından, benim prof karakterim de var hikmetin de var ama Tolga ile konuşayım bi Sly ya da Huff sorumlusunun gelmesi daha iyi olur. Ceza alırsak daha güzel olur diye düşünüyorum.

dipnot. i'den sonra gelen harf klavyemde mevcut olmadığı için adını doğru yazamadım Zeynep, kusura bakma. =D

Aidan Wandhunt
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Ptsi Ağus. 06, 2012 12:29 pm

Tamam, şimdi başlığı açacağım, da, nereye açacağım? Huff salonuna daha başlık açamıyorum u.u

Lyvia Slvera
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : on yedi.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Sohbet   Ptsi Ağus. 06, 2012 12:33 pm

ups, onu unutmuşum ben. Bodrum'a açalım öyleyse. Tolga ile konuştum, rpmiz komple bitince başlığı Hufflepuff Ortak Salonuna taşıyacak. uygun mudur? çünkü orayı görebiliyoruz fakat mesa! atamama olayı var işte.

Aidan Wandhunt
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Sohbet   Ptsi Ağus. 06, 2012 12:38 pm

O halde Bodrum'a açıyorum başlığı xD

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Sohbet   

Sohbet
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki