AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Güncem..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cloud C. Caelvious
Hufflepuff
Hufflepuff

RÜTBE : VII. SINIF
Özel Yeteneği : Görücü.
Gerçek İsim : Tolga1.

MesajKonu: Güncem..   Ptsi Eyl. 12, 2011 12:49 pm

Güncem,

Ben ki kelimelerle bu kadar ahbap, ben ki onların en yakın sırdaşı sanırdım kendimi, şimdi sana dahi söylemekten sıkıldığımı fark ediyorum bir çok şeyi. Yaşam denen bu hengamede şiddetli sessizliğimi duyan bir tek sen varsın oysa. Sorunlarımı tek tek birbirine ekleyip zincir yapmışım kendi içimde. Kimseyle konuşmadığım kadar senle konuşurum lakin sözlerimin bu zincire ne kadar dolandığını şimdi şimdi fark ediyorum. Aslında kendimi tam olarak kimseye açmamışım ki…

Aynaya baktım bugün. O vardı, Raven vardı. Aynaya baktığımda dahi kendi aksimi gizleyecek kadar şiddetli onun varlığı. Biliyorsun beni, bazen duygularımın kontrolünü kaybederim. Aslında, çoğu zaman. Ve bazı şeyleri belki de fazla büyütüyorum gözümde. Belki de benim kendi içimde kattığım anlamlarla zenginleşen, değerlenen şeyler gerçekte o kadar da kıymetli değil birçoklarının gözünde. Ama yine de, yaşadığımız kısa tecrübeyle Raven bana bir çok şey kattı. Artık daha az utangacım, artık bir kıza elim değdiğinde kıpkırmızı kesilmiyorum. Ah, kulaklarım yanıyor biraz ama, her neyse.

Bugün avluda yine ben Raven'ı düşünüyorken Illyria adındaki kız yanıma geldi. Oldukça iyi bir kız, gerçekten. Bakışlarında insanın için yumuşatan bir samimiyet, kelimelerinde tenine dokunan ipeksi bir doku var. Böyle üzüntülü bir anıma denk gelmesini istemezdim, sanırım biraz da korkuttum onu. Yine de sıkılmadan dinledi beni. Anlatmaktan çekinmedi. Sanırım iyi arkadaşlar olacağız.

Anımsayacak çok detay var. Günlerim bu denli karmaşık ilerlerken benim bütün detayları seninle paylaşmamı sen de bekleyemezsin. Yine de biliyorsun, bir tek sana bu kadar açık yazabiliyorum. Belki de sadece senin konuşmaya başlayıp beni kırmayacağının garantisi yüzünden. Bilmiyorum. Yoruluyorum. Sıkılıyorum. İçim acıyor. Ama bir şekilde şu satırlarda bulabiliyordum geçici de olsa huzuru.

İyi ki varsın.

____________________________________________________________________________________________________
Cloud C. Caelvious
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Güncem..   C.tesi Tem. 07, 2012 10:00 am

Özlüyorum.
Birikiyor.
İçime atamayacağım kadar.
İçimden atamayacağım kadar.
Özlüyorum.
Zor geliyor.
Yağmur altında kuru kalmaya çalışmak kadar.
Gözlerinden gözlerimi kaçırmaya çalışmak kadar.
Özlüyorum.
Ölecek kadar.

____________________________________________________________________________________________________
Cloud C. Caelvious
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Güncem..   C.tesi Tem. 07, 2012 10:03 am

Bugün onu gördüm. Raven'ı. Gülüyordu. Mutluydu.
Ben değildim.

O benim için bilinmezlik. Var diyemiyorum, yok da sayamıyorum. Sadece yaşıyorum.

Belki acıyla.
Belki özlemle.
Ama onunla ilgili her anında saf bit tebessümle.
Şimdi yanıyor canım. Ama bir tek şeye pişmanım.

Onu daha önce tanıyıp, daha uzun yanamadığıma.

Cloud C. Caelvious
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Güncem..   Salı Ocak 21, 2014 11:44 am

Yazmayalı uzun zaman olmuş.
Bir şeyler değişiyor günlük, hızla değişiyor.
Benim de değişmem gerek, yoksa nasıl ayakta kalabilirim?
Artık onu o kadar özlemiyorum.
Acıyı öfkeye dönüştürmeyi başardım sanırım, artık güçlü bir silahım var. Bu beni de güçlü yapar.
Ne yapacağımı biliyorum.
Değişmem gerek.
Bu Cloud artık eski Cloud değil. Bunu göreceksin.
Yalnız olmayacağım.
Sessiz olmayacağım.
Güçsüz olmayacağım.
Ve bunu çok hızlı yapacağım.

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Güncem..   

Güncem..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası