AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Gina'ya bir şeyler.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Gina Jenkins
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : On altı buçuk mu oluyor bilemedim.
Gerçek İsim : Merve
Lakap : Gigi

MesajKonu: Gina'ya bir şeyler.   C.tesi Eyl. 10, 2011 11:14 pm

Gina hakkında söylenebilecek belli başlı şeylere gelirsek mesela şöyle.
Öyle pofidik pofidik dediğimiz dost canlılarından değildir ama insan ayırmaz Gina. Bu şekilde güzel bir huyu var. Milleti aşağılamaz, aşağılayanları da anlamaz. Her insanın kendine has bir güzelliği olduğunu düşünür. Kültürlüdür. Yani kültürlü derken dünyada olan bitenden haberdar olmanın yanı sıra çok kitap okur ama elinde kitapla gezmez. Bilgilidir ama karşısındakini bilgisiyle ezmez. Herkesle arkadaş olabilir. Yani Ortak Salon'da bir tiple edebi sohbetler çevirdikten sonra başka biriyle mutfaktan yemek aşırmaya gidebilir ya da erkekler yatakhanesine girip gizlice birilerine altına işemiş süsü verebilir.
Sonracığıma özel detaylara gelirsek, vejetaryen. Yalnız tercihen değil cidden et ürünleri yiyemiyor. Midesine dokunuyor. Tabi hayvanları öldürmeyi canice bulduğu kısım da var. Hayvanlardan da korkar zaten. Öyle. Herkesle her konuda bir şeyler konuşabilir. Iyk sen boş bir tipsin, ıyk sen çok çirkinsin, ıyk senin kıçın kalkık demez. Böyle özet geçeyim, daha bir detay için şöyle bir şey var mesela;
http://innoctem.forum.st/t394-gina-jenkins

Elzem ihtiyaç meselesine gelince de öyle çok atraksiyonlu şeyler yok.
Bolca arkadaş lazım Gina'ya. Hepsiyle bir biçimde yakınlaşmış olacak. Çünkü Gina iyi kızdır, dert dinler, biri sizi eziyorsa super hero modunda araya girer.
Freyja : Kimyaları tutuyor süper.
Maisie Lisa :
Raven :

Çok yakın olmayayım da tanımış olabilirim diyorsanız o da olur.

Bir adet geçici sevgili bir de. Öyle sonsuza kadar, büyük aşk tarzı bir ilişkileri olmayacak. Sonuç olarak kızımız on altı.

Gina'yı sevmezseniz o da olur. Neden sevmemiş olabilirler bilmiyorum ama sevmeyen de çıkar elbet. Yani Gina insanlara uyuzluk yapmıyor genel manada. Yine de üretiriz onu da.

Başlıca ve pek klasik olaylarla geldim. Daha ilginç, değişik, aksiyonlu kurgular çıkarsa başım üstüne.

En son Gina Jenkins tarafından Paz Eyl. 11, 2011 7:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aurora de la Poer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Bunu ödeyeceksin homo!
Gerçek İsim : meh.

MesajKonu: Geri: Gina'ya bir şeyler.   Paz Eyl. 11, 2011 1:20 am

Freyja ile arkadaş olabilirsiniz belki. O da pek pofuduk bir şey sayılmaz kankalık konusunda ama kişilikleriniz az buçuk benziyor. Mesela şu bira ile olan gizli zevkini denemiş olabilirsiniz. Belki sana patlayan şekerler falan almıştır, beraber sigara tüttürmüşsünüzdür ya da eşek şakası yapmaya kalkışmışsınızdır. Sen onu yoldaki tabelayla konuşurken görüp gülmüşsündür belki. Belki de sarhoşken arabanın önüne atlayışına şahit olmuşsundur, ne bileyim. Ya da Dorian Gray ve Kürklü Venüs, Peter Pan sendromu hakkında arada hararetli müzakerelere girmişsinizdir sebepsizce. Oscar Wilde-aforizma-spam'ı yapmıştır sana canından bezdirene kadar. Burnun güzelse dikkat ısırır. :/

Bir de Raven var ama o öğrenci değil; Oscar Wilde çakması gibi bişi oldu sanırım ben bile pek tanımıyorum ama sever seni yani. Büyücülerden haz etmiyor, Muggle'larla yaşıyor, asası mikrodalga fırını gibi diyelim. Bir de kurabiye pişiriyor, süper. Fazla bir atraksiyon insanı değilim görüldüğü üzere. :3

Son olarak da, kan bağışında bulunursan memuniyetle alımlar tarafımdan yapılmaktadır. Arada kan vermek iyidir, insanı güçlendirir. <3

____________________________________________________________________________________________________

sweet lil humans, Aurora is back:

Pavel Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : SİHİRLİ OYUNLAR VE SPORLAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Patronus : çita.
Karakter Yaşı : yirmi bir
Gerçek İsim : miray

MesajKonu: Geri: Gina'ya bir şeyler.   Paz Eyl. 11, 2011 10:00 am

Maisie Lisa Laurie, altıncı sınıf gryffindor. çok tatlı kızdır valla. arkadaş olun siz. <3

____________________________________________________________________________________________________

Gina Jenkins
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : On altı buçuk mu oluyor bilemedim.
Gerçek İsim : Merve
Lakap : Gigi

MesajKonu: Geri: Gina'ya bir şeyler.   Paz Eyl. 11, 2011 7:22 pm

Ekledim evet. Yalnız Lisa'yla nasıl olsunlar bilemediğimden açıklama notu yazamadım. Şuan yakın dostlar. Aynı şekilde Raven ile kurgu isterik evet, kabul edersen Gina'nın komşusu olabilir kendisi Londra'dan. Delilah'ya kan bağışı çok ister idik lakim benim Gina'm kendi halinde bir insan, tanımaz öyle vampir neyim.
Aleksa Stanlavis
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Gamze

MesajKonu: Geri: Gina'ya bir şeyler.   Paz Eyl. 11, 2011 10:21 pm

Nikola Stanlavis'i biliyorsun. Kitaplarla başlayan bir dostlukları var.

mutlu son yoktur:

öyle işte naparsın!:

Aurora de la Poer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Bunu ödeyeceksin homo!
Gerçek İsim : meh.

MesajKonu: Geri: Gina'ya bir şeyler.   Paz Eyl. 11, 2011 11:10 pm

Raven'a komşu çok iyi olur bence. Onun da iyi arkadaşlara ihtiyacı var, pekte yaşlı sayılmaz 20'lik bir çıtır, eh. Ha bir de Raven müzisyen, belki adını muggle işi sanat dergilerinde duymuşsundur. Delilahta -eğer istersen- Raven gibi biriyle mutlak tanışıyor olduğundan seninle de bir kaç defa karşılaşmış olabilir, kurguyu bu şekilde ilerletebiliriz. Hatta istersen Delilah senin tablonu da çizer, böyle garip zevkleri de var. '-'
Lejant için icon lazımsa getireyim? P:

sweet lil humans, Aurora is back:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Gina'ya bir şeyler.   

Gina'ya bir şeyler.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» UTANMAK İNANÇTANDIR...