AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

MAW || P a n o

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Megan April Wasser
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : .

MesajKonu: MAW || P a n o   C.tesi Eyl. 10, 2011 7:35 pm

Megan, safkan bir anne ve muggle bir babanın tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Bu yüzden çocukluğundan bu yana tüm ilgi ve alaka üzerinde olmuş, bir dediği iki edilmemiştir. *Fakat şöyle ki kızımız asla şımarmamış, her zaman örnek ve cici bir kız olmayı başarmıştır* || Bolluk içinde her istediğinin önüne sunulmasına alışmış ve bunun karşılığında annesi/babasını her zaman gururlandırmış olan Megan April Wasser, dersleriyle alakalı, bir tek inek gözlükleri olmayan bir kızdır. Arkadaşları onu kabuğuna çekilmiş kaplumbağa olarak tasvirler. Buna hak veren Megan her zaman kendi kendine, ''Sadece kırılmaz bir kabuğum var. Kabuğumu kırabilen bir insan benim nasıl biri olduğumu anlayacaktır.'' diye düşünmüş lakin sert kabuğunun kırılmasına izin vermemiş, kolay kolayda izin vermeyecek gibi görünmektedir. Saf kalbinin altında bin bir güzellik ve güzelliklerinden daha güzel olan hisler yatmaktadır. Modelliğe olan ilgisini ve çizime olan yatkınlığını kimseye açmamıştır şu ana kadar.

*Başvuru konusundan lejantına, lejanttan panoya yapıştırır, çaktırmayın*

Şimdi bu kızımıza kendisinden bir kaç yaş büyük bir RP Partneri olur, *gerçi daha 14buçuk yaşında bu kız ama* RP dostu olur, arkadaş olur vesaire vesaire her türlü kurguyu bekliyorum. ^^ Diğer iki karakterim içinde konu açtım hiç mesaj gelmedi, bari bunda mesaj gelsin, dipçik olarak ekleyeyim onu da asdfghgf.
Aurora de la Poer
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Bunu ödeyeceksin homo!
Gerçek İsim : meh.

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   Paz Eyl. 11, 2011 1:32 am

Freyja senden iki yaş büyük sanırım? Neyse işte, son zamanlarda kırılamayan kabukları kırmak konusunda deha gibi. Seninle çok iyi arkadaş olurlar mı, emin değilim. Çünkü kendisi biraz fazla rahat. Fakat senden ve zararsız hal, tavırlarından çok hoşlanıyor olabilir. Pek nefret öğeleri barındırmaz kendisi. Çok kassa da öfkelenmek için iki dakikaya unutur. Yalnız biraz çatlak olduğunu da belirteyim. Kafasına eseni yapar. Tuhaflıklarını yadırgamaz ve çenesine tahammül edersen RP'de yaparız. Artık uzun yazmama kararı aldım, duyurulur buradan asdf XD Güzel burunlara tahammülü yok, birini bu yüzden ısırdı diye okulda biraz dışlanıyor gibi. Eh.

Kan konusunda aynı tavsiyeyi vereyim; bağış iyidir güzeldir. Herkes sağlıklı, güçlü, kuvvetli olsun diye yani. Yoksa şarap bardağına koyup içeceğimden falan değil. Beklerim <3

____________________________________________________________________________________________________

sweet lil humans, Aurora is back:

Megan April Wasser
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   Paz Eyl. 11, 2011 8:10 am

Vallaha benim ki 14buçuk yaşında olduğuna göre olabilitesi var. (: Kendisi hiç bir zaman çatlak olamasa, hep sakinliğini korusa da öyle kafasına esen insanları sever. *Gerçi Megan herkesi sever, sevgi pıtırcığı halinde takılır ama* Yadırgamayız, aksine bağrımıza basarız, fark etmez asdfg. Yaparız bence RP. *-*
Freyja Jørgen
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII.SINIF
Karakter Yaşı : 17
Uyruk : İsveç
Gerçek İsim : nelif
Lakap : Alien Doll

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   Paz Eyl. 11, 2011 9:14 am

Peki o zaman P:

____________________________________________________________________________________________________
The world is changed because you are made of ivory and gold. The curves of your lips rewrite history.:

You will always be fond of me. I represent to you all the sins you never had the courage to commit:

Pippa Joleen Harvey
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VI. SINIF
Karakter Yaşı : 16
Gerçek İsim : Deniz.

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   Paz Eyl. 11, 2011 9:25 am

Benim hiç RP yapmamış, kıyıda köşede kalmış bir Damon Ruskin'im var. İşte o VII sınıf Gry. haliyle sevgili olabilir. O da esaslı bir insandır, eğlencelidir falan. Nice koç yiğitler gibi delikanlıdır. İşte onla sevgililik münasebeti olabilir; ama ikisi de bu kadar iyi niyetliyken nasıl kurgu çıkarırız bilmem dskjskjsd

Megan April Wasser
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   Paz Eyl. 11, 2011 9:50 am

*Beyin fırtınası yapmaya başlar* Hm şimdi ikisi de sevgi böceği ise bir yardımlaşma şeyinde *neyinde??* tanışmış ve elektrik akımına uğramış olabilirler. *Kurgu kıtı olan insanın hali* Güzel kurgular çıkabilir bence ama şimdi öyle pat diye çokta bir şey gelemedi aklıma. :/
Pavel Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : SİHİRLİ OYUNLAR VE SPORLAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Patronus : çita.
Karakter Yaşı : yirmi bir
Gerçek İsim : miray

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   Paz Eyl. 11, 2011 9:53 am

On dört buçuk yaşındasın manevi kardeşim ol böyle sevgililerinin ağzıyla yüzünün yerini değiştireyim, her şeyine karışayım, hiç bi zaman olmayan kız kardeşim ol benim, sev beni abi de demiyorum ama bi' abi-kardeş şeysi olsun aramızda bence <3

Megan April Wasser
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   Paz Eyl. 11, 2011 10:26 am

Aww karış benim her şeyime asdfg. Çok tatlı olur bence, çok güzel olur bence, olur bence. <3 *Kapıya bırakılmış masum bebek bakışlarıyla etrafını süzer*
Sponsored content

MesajKonu: Geri: MAW || P a n o   

MAW || P a n o
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası