AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Selam falan.^^

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Liezel Kersey
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : haticesultan.
Lakap : Lii.

MesajKonu: Selam falan.^^   Salı Eyl. 06, 2011 12:01 am

Merhabalar. Ben Hatice Vera. Yaklaşık 6-7 sene olmuştur rp yapalı. Kıdemliyim, ama beni kolay kolay kimsecikler tanımaz. Hep kendimi gizlemişimdir felan. Yaşımı aslında söylemeyi sevmiyorum. Ama bu sefer söyliim hadi. Yirmili yaşlardayım. Ben yirmi deyim, siz onsekiz deyin .p Gerçi ben bunu problem etmiyorum ve rpye hiç yansıtmıyorum. Hatta çok yaşlı karakterler yönetmeyi severim. Bu sitede de öyle bir şey yapmayı düşünüyorum, bakalım. Hatta bir tane birinci sınıf karakteri de almaya niyetli gibiyim. Bir de ben herkes hissettiği yaştadır anlayışını güdenlerdenim, ben mesela kendimi onbeş gibi görüyorum .p Her neyse.. Belki hatırlayacaklar için söyliim; biobarışı ya da eren'i tanıyanlarınız varsa eğer.. onların yaptığı sitelere üyeydim bir zamanlar. Aslında beni tanıyamamanızın bir nedeni de hemen hemen her siteye farklı nickle üye olmamdan dolayı olabilir. Her siteye farklı bir kurguyla giriş yapma isteği doğuyor içimde.. öle işde..Daha başka diyeceklerim.. Imm. Yay burcuyum, çok yönlüyümdür falan. Yüzmeyi severim.. Filmkoliğimdir tam anlamıyla; korku, gerilim, bilimkurgu, fantastik tarzı filmler vazgeçilmezimdir.. Nese şimdilik bu kadar aklıma gelenler.. Bu arada sitenin temasına da aşık oldum demeden geçemicem..^^
Cashmere Caileigh
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : onyedi.
Gerçek İsim : deniz.

MesajKonu: Geri: Selam falan.^^   Salı Eyl. 06, 2011 8:11 am

Merhabalar bende deniz. Siteye hoşgeldin. Şahsen ben yaş konusunda gittikçe takıntılı bir ruh haline bürünüyorum. -tam yirmi sayılırım heralde. - Belki yaşadığım hayatı sevmediğimden ötürü böyle, şimdi şu anki tecrübelerim ile iki üç sene önceye dönsem belki güzel olabilirdi herşey. -tamamsöylenmeyebaşlamıyorum. - Bir kaç sene daha rp'ye devam edersem ki ederim bence, ben de senin gibi yapıcam artık on sekiz bilin siz ya modu. Çünkü onsekiz cooldur. ^^
Bio'dan barışı tanıyorum, ilk okul arkadaşım. Erenle de bir rp yapmıştık sanırım. Jensen kullanıyodu çünkü hihoha. Keşke böyle barışı tanıyorum ama bioyu öyle çok bilmiyorum demek zorunda kalmasaydım. Gerçi bioda vardım galiba, Celestial League - böylemiyazılıyodutabikibilmiyorum- kurgusu bionundu heralde. Bi de onlar artık çokça kaynaşık bir grup oldukları için ben pek başkası ile tanışmamıştım o tayfadan. Öyle, sonra zaten kısa sürmüştü site. Bi de çok deli manyak rpler yazıldığı için insan ister istemez ben bi köşede durayım ya, burdan izlemek de güzel olayına mantıklı bakmaya başlıyo adkgj.
Memnun oldum tanıştığıma.^^

____________________________________________________________________________________________________
Liezel Kersey
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : haticesultan.
Lakap : Lii.

MesajKonu: Geri: Selam falan.^^   Salı Eyl. 06, 2011 8:52 am

Memnun oldum Deniz'cim ve bu arada söylediklerine katıldığımı bildirmeden edemicem. Hatta +1000000 diye de ifade edebilirim yani. İçten içe ben de zamanı geriye almak istiyorum aslında. Günler, aylar su gibi akıp gidiyor.. HP oyuncuları nasıl gözlerimizin önünde büyüdü yirmili yaşlarına geldii.. Ben hala onları onüç ondört hissetsem bile, yok anacım emmawatson bile yirmibir yaşını bulmuştur. tomfelton benden iki yaş büyük zaten.. ama aslında aynılar gibi.. Bir yandan takıntı etmiim diyorum, ama biraz da cinsiyetimden kaynaklanan bir durum sanırım, bayanların yaşı sorulmaz hesabı.. Ama artık rahatım gibi ya.. Yine de öyle işde. Rahatım, rahat olucam, hem bu şekilde interneti de daha sağlam kullanıyorum. Artık tecrübeliyim diyebilirim.

Barış ve Eren konusuna gelince. Eheh, ben de onlarla rp yapmıştım. Hatta Eren'in bi Wentworth Miller takıntısı vardı ünlü olarak genelde onu kullanıyordu. Archie Ryan falan diye kullanıcı ismi vardı sanırım. Bak onları unutmamışım.. Hatta Barış'ı da hatırlıyorum Sebastian Andrews'du o da. Her ne kadar internet alemi olsa da duygulanmadan edemiyor insan.. Neydik ne olduk misali.. RP'nin bana katkıları çok, bunu inkar edemem.. Şu anda senarist olma yolunda attığım adımı rplerime, kurgularıma borçluyum mesela..^^ Rp'yi tamamen bırakacak olursam da dört-beş seneyi bu ancak bulur sanırım.. Tabi kaliteli siteler devam ederse, yıkılmazsa falan..
Adonia Mia McIntyre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : .

MesajKonu: Geri: Selam falan.^^   Salı Eyl. 06, 2011 8:56 am

Merhabaaaa bende Gaye. *-* Ehehe ben 15 yaşındayım ama hala kendimden yaşça küçük olan çocuklarla oturup evcilik oynayabilecek gibi hissediyorum ve oynuyorumda, gerçekten dediğin gibi insan kendini kaç yaşında hissediyorsa öyledir. *-* Yayyy yüzmeyi bende çok severim, cıp cıp cıp! *cıpcıpcıpa kahkaha efekti* Bende filmkoliğiiim, genelde bilim-kurgu, fantastik izliyorum galiba. Korku filmini tercih etmem sık sık ama izlediğim zamanda çok haz alırım. Memnun oldum. (:
Aleksa Stanlavis
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : Gamze

MesajKonu: Geri: Selam falan.^^   Salı Eyl. 06, 2011 9:59 am

Merhaba hatice, Ben de Gamze. Çevremdekiler on altı diye düzeltiyor ama on yedi yaşındayım ben de asdfasdf. Fantastik filmleri ben de severek izlerim ama nedense son zamanlarda fantastil filmler yerine aksiyon filmleri izlemeyi tercih ediyorum. Vurdulu kırdılı. Very Happy Hoşgeldin siteye.

____________________________________________________________________________________________________

mutlu son yoktur:

öyle işte naparsın!:

Cathazel Roulin
Cadı
Cadı

RÜTBE : RESSAM
Özel Yeteneği : Görücü
Patronus : margay.
Karakter Yaşı : yirmi üç.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Geri: Selam falan.^^   Salı Eyl. 06, 2011 5:07 pm

Merhabaa, Miray ben de. Ne Deniz'i ne de seni anlamlandıramıyorum, yahu keşke yirmi olsam hatta otuz olsam! Büyüsem, yaşlansam, saçlarım beyazlasa istiyorum. Sıkıldım da biraz artık. On yedimdeyim ben de, sınav maduru falan. Senin yaşında olsam üniye girmiş falan filan olurdum oh, yer değişebiliriz yani =D Neyse. Hoşgelmişsin yeniden, iyi eğlenceler sitedee. Not. Rp'nin yaşı yoktur.

Tolga I love you
Mariana Vera Lefebre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : H. Vera

MesajKonu: Geri: Selam falan.^^   Salı Eyl. 13, 2011 2:49 pm

@Gaye: Karakter olarak bendensin diyorum sana. Benim gibi bir yüzücüyle tanışmak da mutluluk verici ayrıca.^^
    @Gamze: Hoş bulduk canım. Eh, arada ben de aksiyon dolu filmlere bakmıyor da değilim hani. Film, sinema vs. deyince akan sular duruyor ben de ne de olsa. .D
    @Miray: Böyle düşünmene çok sevindim açıkçası. Evet gerçekten de RP’nin yaşı yoktur. Bu sözleri senden okumak beni çok mutlu etti bilemezsin. ^^

muggleicadıdahaçabuköldürür(:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Selam falan.^^   

Selam falan.^^
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzaylı Falan Olabilir.