AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

miyavslee.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aphria Alloian
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : On yedi.
Gerçek İsim : Başak.
Lakap : Aph.

MesajKonu: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 5:57 pm

Şimdiii zibilyon tane karakterim var hepsini sıradan geçirmeyi planlıyorum.
x Aphria Alloian; Gryffindor VI. Sınıf. Bu kızceğiz böyle çok muzur eğlenceli bi tip. Öyle hebeley hebeley şaka yapıyim, ona buna bulaşıyım, milletin saçına sakız yapıştırıyım, içeceğine iksir katıyim diye dolanıyo. Kafası çok rahat, hiç bişeyi büyütmüyo, arsız bi şekilde umursamaz. Dünya yansa umrunda olmaz o derece hasjkdfa. Bunceğizime bi tane Gry erkek kanka arıyorum beyle elektrinklenirler belki ilerde falan, herkesle çok iyi anlaştığı için zaten kankaları özellikle yazmıyorum ama siz yine de uğrayın bi mihmih. Tabbisi cesur, yırtık dondan fırlar gibi her şeye burnunu sokuyo, mesela birilerinin bi başkasına hayvanlık yaptığını görse direk karışma potansiyeli var. Sinir bozucu da birazcık hani öyle yani.

x Hysteria Pandreath; Slyhterin VI. Sınıf. Adından da belli olucağı üzere bu birazcık hasta. Bildiğiniz histerik, yani farkında bile olmadan ruh hali değişiklikleri yaşıyo, her hareketi abartılı, sakinliği abartılı, ağlaması, gülmesi her bi boku abartılı afedersiniz. Halinden hiç memnun değil ama, çünkü bu değişiklikler onu çok yoruyo. Kendini yanındayken iyi hissetceği bi kişi lazım bunceğizime de tercihen Rav olabilir ama çok da fark etmez, biraz böyle nazik bi tip olursa daha iyi olur, Hissy'nin iyi tarafını gören ona yardımcı olmak isteyen bi tip falan. Bi de buna olsa olsa düşman arayabilirim kimse takılmaz zaten asjdkfa. =D Belki güzel falan diye oğlanlar gelebilir ama öyle duygusal bişey olamaz çünkü mal birazcık.

x Lyria Rutherbold; Hufflepuff VI. Sınıf. Bu da hafiften kaşar olmaya meğilli, yani içiyim dağıtıyım, ver elini partiler gelsin erkekler diye dolanıy. Bunun dışında iyi bi kız, biraz ukala hafiften, sivri dilli bi de ikizini obsesiflik derecesinde seviyo ona tokananı yakıyo falan belki bi Sly'lıyla böyle kurgu olabilir meselam ikizine takar bu da ya herrü ya merrü diye kavga çıkarır bilemiyorum işte. Buna sevgili arıyorum çok duygusal bi kız değil ama cinsellikle ilgili problemleri var yakınlaşamıyo erkeklere hani işini biliyo ama işe de gitmiyo bi yerde ilginç bi şekilde fobik biraz. Bi de kız kankalar arıyorum takılmalık çünkü bu o parti senin bu parti de benim, hadi dağılın kafasında olduğu için arkadaş lazım hani bol bol. =D

x Roxanne V. Dixon; Vampir. Yeey, buna hastayım pislik, acımasız, şırfıntı, kaltak bi kadın bu. Vampir olmuş ama istemeden olmuş, hani bunu dönüştürdüklerinde haberi bile yokmuş yavrumun yazık ama sonradan çok hoşuna gitmiş güç, kandan aldığı zevk falan kafayı sıyırmış o yüzden. Pis işlere bulaşmaya bayılıyo, nerde bi götlük bizimki orda anlıycağınız. Erkeklere bayılıyo, bi sürü sevgilisi var, her limanda bi tane misali her gittiği yerde muhakkak birilerini götürüyo, çok severse öldürüyo çünkü sapık hehe. Akıllı bi kadın ama aşırı kurnaz kıçınızdan donunuzu alır valla siz anlamadan öyle de eli çabuk bi tip yani ama bu yalnızlığı tabi ki içten içe onu öldürüyo vese vese ama buna çok güvendiği bi vampir kadın arıyorum böyle kendini iki gözü olmasa da tek gözü kapalı emanet edebilceği biri. Onun dışında düşmanlar, iş veren, kurbanlar, nefret edenler falan filan da olabilir.
İşte bu kadar hayvanlar gibi yazmışım resmen, benim aklıma gelmeyen kurgular filan varsa çok açık bi insanımdır ben öyle şeylere deyiverin RP yapalım biraz, farklı insanlarla takılıyım istiyorum çünkü mihmih. Erkek olur kız olur fark etmez, kanka olur sevgili olur o da fark etmez, dost olur düşman olur, her şey olur yani takılak. I love you

____________________________________________________________________________________________________

♦ ♦ ♦ Living is easy with eyes closed; misunderstanding all you see.
Adonia Mia McIntyre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : .

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 6:10 pm

Oha şimdi Roxanne V. Dixon ile çok Rp yapmak isteyesim geldi. *-* Kurduğum cümleye yani. Benimki vampir değil ama bildiğin vampir gibi acımasız, erkeklere ölebilen ama değer vermeyen, önüne gelenle dalga geçebilecek, vurdum duymaz bir tip. Benimki (benimki nedir ya? sevgilimden bahseder gibi?) yani Mia, işini yaptırıp mendil gibi insanları attığından/harcadığından arkadaşı yok. Ona göre herkes tek kullanımlık asdfgj. Hmm kurban olabilirim, ya da sapıklık yapacak biri olabilirim, size kalmış efm, isterseniz. Ehehe ama öğrencilikten vampirliğe geçebilir muyum acaba asdf?
Aphria Alloian
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 6:17 pm

haha öğrenciyken seni dönüştürebilir mi hiç bilmiyorum ya ama rütbe değişimi mevcut sanırım. Very Happy bunun dışındaa roxy'nin öğrencilerle çok işi olmaz ama sen böyle karanlık yerlerde takılmayı seviyo olabilirsin başın belaya girebilir, sırf sly'sın diye sana bi iyilik çakabilir roxy sonra sen onu sever gibi olursun o da seni sever gibi olur belki. bilemedim ki. Very Happy

____________________________________________________________________________________________________

Cashmere Caileigh
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : onyedi.
Gerçek İsim : deniz.

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 6:34 pm

merhaba. ben cashmere.

Adonia Mia McIntyre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 6:38 pm

Yess karanlık, pisliklerin takıldığı bir yerde başına bela örmüş olabilir. (Ki bu masum ayaklarına sık sık yatan kızımız *oyuncu yapısını da araya sıkıştırır* kendisi bela olduğu için belaya da karışabilitesi vardır.) Bu sever gibi olma olayını sevdim. *-* Bunu kurgu yapabiliriz belki belki. *havuç arayan tavşan bakışları atar*
Aphria Alloian
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 7:11 pm

o zaman istersen sen başla şimdi kaşınıyomuş zaten avuçların, böyle başın niye belaya giriyosa. belki senin ailenle çalıştığım için seni tanıyorumdur, yani bi kaç kere görmüşümdür, belki seni kurtardım diye para kaparım maksadıyla yardım ederim sana ama sonra seni severim filan falan olsun mu böyle, olsunsa başlarsın belkim mihmih. Very Happy

Adonia Mia McIntyre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 7:16 pm

Yayy aklıma şey geldi birden, aile konusu açılınca! Benim babam beni bırakıp gitmiş küçükken, ben babamı bulmaya çalışmışım, sonra bir haltlar olmuş, ben sizi birlikte görmüşüm, sonra sen bunun kanını tüketmişsin falan, ben bunu görmüşüm, kaçarken olmayacak bir yere gitmişim, orada başım derde girmiş, sapıklar yakalamış falan beni. Sonra sen görmüşsün, sen zaten benim resmimi babamda da görmüşsün. Öeh aklıma gelen şeyi anlatamadım bile, gırrr! Sen okey dersen, zaten avuçlarım kaşınıyor başlarım ben. *Böyle tatlımsı tatlımsı gaye bakışlarından atar*

-Şimdi tekrar okudum mesajımı da cidden ne biçim anlatmaya çalışmışım.-

Ya da dur ben seninkini daha çok sevdim galiba. Annemle ya da beni bırakan babamla çalışmışsındır falan.
Aphria Alloian
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 7:20 pm

ahah benim için fark etmez her türlü uyarımsle ben. Very Happy sen başla bana da at akalım sonra eheh. Very Happy

Adonia Mia McIntyre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 7:26 pm

Eheheh tamam o zaman ben dedektifçilik oynayayım. Boş boş oturuyordum zaten, boşluktan boşluğa bile- ne diyorum ben?? Tamam o zaman, gidip yazayım ben, PM olarak atarım. (:
Cashmere Caileigh
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : onyedi.

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 7:44 pm

beni beğenmedin mi.

Roxanne V. Dixon
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yaşlı işte.
Lakap : Roxy.

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 7:50 pm

senin için özel roksi alıp geldim bebişim nası beğenmem. gif'im nası lan vıcı Very Happy

Someone call the ambulance, there's gonna be an accident.
Spoiler:

Adonia Mia McIntyre
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: miyavslee.    C.tesi Eyl. 03, 2011 7:58 pm

Sen Roxanne olan hesabında mıydın?? *kahkaha efekti* Ben bu konuyu açtığın hesabına gönderdiim yazdığım rp'msi şeyi. Girince bakarsın. (:
Illyria Rutherbold
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : onaltı olsa gerek.

MesajKonu: Geri: miyavslee.    Paz Eyl. 04, 2011 8:46 am

Matt'i adamdan saymıyo musun.

bence çok zarif olmuş, tolgaya teşekkürler. kalp.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: miyavslee.    

miyavslee.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası