AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

corinna'ya arıyoruz-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: corinna'ya arıyoruz-   Ptsi Ağus. 29, 2011 7:13 pm

Çok hırslı, cesaretli, kendinden emin biri Corinna. Derslerine önem verir. Ukala değildir, öyle olanları sevmez. Dürüst biri, kimsenin arkasından konuşmayı sevmez. Kitap okumaya bayılır. Arkadaşlarına değer verir. Güvenini kazanmak hiç kolay değildir, şüpheci bir tarafı vardır. Yaşadığı olaylarda zaman zaman zekası ve mantığı ön plana çıksa da, cesareti çoğu zaman baskındır.

Annesi safkan, babası muggle. Annesi büyücü olduğunu her ne kadar kocasından saklamaya çalışsa da, Corinna henüz beş yaşındayken her şey ortaya çıkıyor. Babası bırakıp gidiyor onları. Bir daha da arama zahmetinde bulunmuyor. Corinna bir yandan babasına hak verse de, yıllardır onu aramamasının verdiği bir öfke var ve bu öfke zamanla nefrete dönüşüyor. Bu yüzden annesine çok bağlı.

Annesi, Gryffindor mezunu, çalışmıyor, ailesinden kalan büyük bir servete sahip.

Böyle demiştim başvuruda, aslında gündüz fazlasıyla uzun bir yazı yazdım ama yanlışlıkla kapatınca üşendim, karakter hakkında sorularınız olursa sorun, en kısa zamanda lejant açmak istiyorum ama önce biraz kurgu bulalım dimi yeağ.

Belirli olarak aradığım bir şey yok şu an, tipik şeyler zaten, sevgili, arkadaş, çok yakın dostlar, kuzenler. Aile kurgusunu belirginleştirmek istiyorum bir yandan. Gelin konuşalım işte böbeyim.
Damon Ruskin
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : 17 küsür.
Gerçek İsim : Deniz

MesajKonu: Geri: corinna'ya arıyoruz-   Cuma Eyl. 02, 2011 8:41 pm

Çok yakın dost uygun bence. Öyle takılırlar. Çok da karmaşık bir şey gelmedi şu an aklıma. ^^
C. Fia Esperanza
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : .

MesajKonu: Geri: corinna'ya arıyoruz-   C.tesi Eyl. 03, 2011 8:52 am

Hırs, cesaret, kendinden eminlik... Fia ilen benzeşiyorsunuz aslında. Bir kurgu yapmak isterim şincik ama aklıma hiç bişey gelmedi birden. :ş

____________________________________________________________________________________________________

Sponsored content

MesajKonu: Geri: corinna'ya arıyoruz-   

corinna'ya arıyoruz-
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası