AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Improper Action

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Burnell Brianth
Hufflepuff
Hufflepuff

I kissed a girl and i liked it, the taste of her cherry chapstick.

RÜTBE : VI. SINIF
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : on altı ama bazı konularda çok tecrübeliyim.
Gerçek İsim : burn.
Lakap : bambiş.

MesajKonu: Improper Action   Salı Ağus. 09, 2011 8:43 pm

Hogwarts’a bayılıyordum.
    Her yer fıstık gibi kızlarla doluydu. Gel beni ye diye adeta çığlık atan taş ötesi muazzam varlıklar. Tam yemelik. Tam içmelik. Gibileri fıstık, kimileri bir içim su. Hepsi küçük Burn için yaratılmıştı adeta. Okul daha yeni açılmıştı ama Küçük Burn yerinde duramıyordu. Hissedebiliyordum. Bir o yana, bir bu yana gidiyor, arada bir kafasını kaldırıp kızlara bakınıyordu. Portreden geçip ortak salonu terk ederken, portrenin kapısında bir kıza tosladım. Aslında bilerek yaptım bunu. Yolun ortasında duruyordu ve görmemiş ayağına sürtündüm ona. Küçük Burn’ün ban teşekkür edişlerini duyabiliyordum adeta. Kız arkasına dayanan sertliği hissedip bir hışıma bana döndüğünde, poposuna şaplak atıp kaçmıştım bile. Ahah. Kız neye uğradığını şaşırmışçasına arkamdan bağırıyordu. ‘sapık’ dediğini duydum kızım. Ben mi? Sapık mı? Aa, kız bunamış olmalıydı. Ben yaşımın gereğini yapıyordum canım. Erkeklik damarlarım doruğundaydı. Diğer erkekler rahip hayatı yaşıyorlardı bence. Böyle vücutlarla dolu okulda, kendininkileri nasıl kontrol edebiliyorlardı? Bence onlara bir ilah inmiş olmalıydı, yoksa merdivenden çıkarken bile görebildiğimiz popolar karşısında, kim dürtülerini durdurabilirdi ki? Biz durduramıyorduk mesela. Nerede çıtır vardı, diplerinde biz vardık. Ben ve bamya çetem. Yerim onları. Bamyalar demişken, ben çıkarken hala uyuyorlardı. Çok fazla uyumayan bir insandım ben. Birkaç saat uyku yetiyordu ve bu akşam rüyamda şifacı Adalicia’nın göğüslerine kafamı sokup yalamıştım. Bu yüzden dolu dolu geçmişti uykum. Gerçi uyanınca küçük Burn’ü sakinleştirmek zor olmuştu. Bu okulda Adalicia’yı görünce heyecanlandığı kadar, sadece başka bir kişide heyecanlanıyordu Slytherin’li kız Cashmere. Tanrım o nasıl bir seksilikti! Ve o kızı elde edememiştim, bir şekilde etmeliydim. Onu süpürge dolabına atmak, işte okuldaki en büyük isteğim buydu şu an. Ve onunla ilgili çok değişik fikirlerim vardı, bu yaz Muggle bir çocuktan öğrendiğim Kanada fantezileri. Ah o kızı bir yakalasam…

Fantezilere dalmışçasına merdivenleri çıkarken, ayaklarımın beni alışkanlıkla Süpürge Dolabı’na götürdüğünü fark ettim. Orada o kadar çok kızla bir şeyler yaşamıştım ki, en çok gittiğim yerdi orası. Oraya girmeden önce bir kızı da alsam iyi olacaktı fakat her yer sessiz görünüyordu. Sabahtı zaten. Sabah seksi seven pek insan tanımıyordum, her dakika sevişebilecek kaltak Maisie hariç. O kızı seviyordum. Valla. İstediğim zaman gidebilirdim ona. Keşke bugün için haberleşseydik. Kız o kadar yetenekliydi ki, sabahımın sultanı olurdu resmen. Küçücük ama zararlı derecede aşina süpürge dolabına girip kapıyı arkamdan kapattığımda, içerisi karanlığa gömüldü. İyiydi iyi. Planlarım için ideal bir ortamdı. Fazlasıyla tozlu süpürgeler, alçak bir tavan, daracık bir mekan. Elimi pantolonumdan içeri sokarak, şifacı hatunu düşündüm. Çıplaktı ve bana masaj yapmak için –yanlış anlaşılmasın tıbbi masaj- belimden aşağı doğru kaydırıyordu ellerini. Sonra Cashmere’i düşündüm, ellerimi kelepçeleyip, vücudumu yalıyordu. Sonra Audrey geldi aklıma, o sessiz sakin kız birden açılıp, tek vücut oluyorduk. Sonra Maisie, okul bahçesinde sevişiyorduk. Ve sonra Hogwarts’taki bütün kızlar çırılçıplak halde bana doğru geliyordu. Ah, tanrım, bu harika bir duyguydu! İnlemelerime engel olamıyordum, nedense.

____________________________________________________________________________________________________

naber:

En son Burnell Brianth tarafından Cuma Ağus. 12, 2011 2:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amy Caelvious
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Gerçek İsim : İnek değil.

MesajKonu: Geri: Improper Action   Salı Ağus. 09, 2011 9:29 pm

Dün akşam uyuduğunda saatin kaç olduğunun farkında değildi fakat kalın perdelerin altından içeri sızan ışığa bakarak havanın daha kararmış olduğunu söyleyebilirdi Amy. Yatakhane oldukça sessizdi fakat ders çıkışı ortak salona hücum eden öğrencilerden gelen sesler yüzünden çoktan başı ağrımaya başlamıştı bile, çantasına uzanıp uyku haplarından birini almış ve gözlerini yummuştu. Bu kadar erken kalkması da tam olarak dinlenmiş ve uykusunu alabilmiş olmasından kaynaklanıyordu. Ayrıca da May ile dünden sözleşmişlerdi, aslında uyanabileceğinden emin olmasa da ikizinin teklifini geri çevirememiş işini sadece şansa bırakmıştı. Onunla buluşmak için henüz erkendi gerçi, on beş-yirmi dakika içerisinde giriş katındaki çift kanatlı kapının önünde olması gerekiyordu sadece. Bu yüzden de biraz oyalanarak yataktan çıkmış, el yordamıyla yatağının ucundaki asasına uzanıp terliklerini ayağına geçirmişti. Bu saatlerde etrafta karşılaşabileceği çok fazla kişi olmayacağından dolabından rastgele bir şeyler seçip giymekte karar kılmış, saçlarına ise neredeyse hiç dokunmayarak aynanın karşısında vakit harcamadan elleri cüppesinin ceplerinde yatakhanedekileri uyandırmadan sessizce kapıdan dışarı süzülmüştü.

Amy şimdi adımlarını yavaşlatarak sakarlığı sebebiyle olası yuvarlanmaları engellemek adına dikkatlice kulenin merdivenlerinden aşağı iniyordu. Henüz güneş tamamen doğmadığından ortalık karanlık, loş bir havaya bürünmüş, meşaleler çoktan söndürülmüştü. Tavana dek yükselen geniş pencereler de olmasaydı Amy duvara yapışarak ilerlemek zorunda kalırdı herhalde. İç geçirerek koridora indi, süpürge dolabının yanından geçerken bir an duraksadı. İçeriden gelen boğuk seslere dikkat kesilerek dolaba girip girmemek konusundaki kararsızlığına son vermek için elini kapının koluna koyarak yalnızca birkaç saniye daha bekledi. Merakla kırışan alnını kapıya yaklaştırıp tokmağı bir kez çevirdi, şansına gülerek kilitli olmayan kapıdan içeri daldı. Asasını elinde hazır tutuyor, aptalca da olsa olası bir tehlikeye karşı önlem aldığını düşünüyordu tam da asasından yayılan ışık huzmesi odayı aydınlattığı sırada seslerin kimden ve de neden geldiğini görerek dudaklarının arasından kaçmak üzere olan küçük kahkahayı elleriyle örterek gizlemeyi başardı. Yine de bu aptal olduğu kadar çekici olan bamya üyesini göz ucuyla süzdükten sonra ona takılmayı da ihmal etmedi. “Ah, sen ve partnerin umarım kusuruma bakmazsınız. Bir şeyleri bölmek istemezdim.” Amy gerçekten de karşılaştığı manzarayla şok olmuş, kahkahalara boğulmakla oradan toz olmak arasında kalmıştı. Birkaç laf daha atıp gidecekti tabii, burada durup kendi elinden aldığı zevkle inleyen bir oğlanı izleyecek değildi.

____________________________________________________________________________________________________

Spoiler:

En son Amy Caelvious tarafından Çarş. Ağus. 10, 2011 10:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Burnell Brianth
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Improper Action   Salı Ağus. 09, 2011 9:48 pm

Hangi densiz olmuştu beni hayaller aleminden çıkaran?
    Yaptığım şeyin hiçbir utancını yaşamazdım, çünkü erkektim kardeşim. Doğamda vardı bunu yapmak. Herhangi bir erkek bunu yaptığını inkar ediyorsa, eh onun erkekliğinden şüphelenirdim o zaman. Her dakika kız bulamazdım sonuçta, kendi işimi kendim görmeyi bilmeliydim. Tabii yanımda bir kız olsa hiç fena olmazdı. Karanlıktan yüzünü göremediğim cisim bana doğru yaklaşırken, hayallerimin son kırıntılarıyla işime devam ediyordum. Ta ki cisim belirlenip, kız olduğu –ve oldukça taş olduğu- ortaya çıkıncaya kadar. Kızı tanıyordum, Amy. Poposunu cimciklemek, en büyük zevklerimden biriydi. Ve Tanrı onu buraya adeta benim için göndermişti. Teşekkürler Tanrım. Beni sevdiğini biliyordum. Küçük aptal kız, laflar atmıştı bana ve karanlığı geçerek daha da yakınıma geliyordu. Gryffindor oluşu her halinden belliydi, çünkü Abaza olduğu dünyanın en kesin şeyi olan bir erkekle, küçücük bir süpürge dolabında, neler olacağının bilincinde olsa da kendine güvenerek kalmıştı. Ah, yerim, tam sevdiğim kız tipi. Aslında bu tam doğru değildi, nefes alan her kızı seviyordum ben. Gerçi nefes almayanını da denemiştim, Muggle işi morglara girip yeni ölmüş çok taş bir kadını taciz etmiştim. Ama fazla alkollüydüm. Yoksa kesinlikle yapmayacağım bir şeydi, yani, sanırım. Zaten ölü kokusu hala burnumdaydı, iiiiiğrenç.

Kız bana yaklaşırken, elimi çektim içeriden. “Bölmüyorsun bebeğim emin ol. Ben de zaten seni ve o tatlı ikizini düşünüyordum. Çıplaktınız. Neler yaptığımızı öğrenmek ister misin?” Her bir sözümle kıza yaklaşıyordum. Ne ballıydım be! Masturbasyon yapmaya geldiğim şu yerde taşlık saçan bir kızla kalıyordum, hem de baş başa. “Daha doğrusu, görmek ister misin?” Kızın yanına tek bir hamleyle gidip, o daha ağzını açamadan, iki elimle poposunun iki yarısını yakalayıp, sıktım. Mal iyiydi doğrusu. Kaslı kollarımı konuşturarak onu kaldırıp, kendi boyuma gelene kadar yükselttim, sonra da duvara dayadım. Kız çırpınıyordu. Fakat onu o kadar sıkı tutuyordum ki, kaçabilmesi imkansızdı. Gözlerimiz aynı hizadaydı, fakat gözlerim ona bakmıyordu, göğüslerini kapatan gömleğinin düğmelerine bakıyordum. Bir tanesi açıktı, çatalı görebiliyordum, bir tanesini daha açtım, ağzımla. Ve göğüslerinden gelen şeftalimsi parfüm kokusunu burnuma çektim. “Kural bir seni cesur kız, kendi işini kendi gören azmış bir erkek görürsen, yanına çok yaklaşma!” Kızın suratına en adi gülümsemi gönderip, göğüslerine soktum kafamı. Ellerimse poposunu düzenli olarak okşuyordu. Tanrım, parfümü bayıltıcı derecede güzeldi. Yerim onu.

naber:

Amy Caelvious
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Improper Action   Çarş. Ağus. 10, 2011 1:04 am

Amy gözlerini, elini yavaşça kotunun içerisinden çıkarıp üzerine doğru ağır adımlarla yaklaşmakta olan çocuktan alamıyordu bir türlü. Hem şaşırmış hem de kendisine söylediği edepsiz şeyler yüzünden sinirlenmişti, yavaşça boynundan yukarı doğru tırmanan kırmızılık hem sinirinin hem de çocuğun temaslarının eseriydi, Burn’ün etkisini inkâr etmek yalnızca kendisine yalan söylemek olmuş olurdu. Tam dudaklarını aralayıp içinden geçirdiği tüm küfürleri çocuğun bu rezil fantezileri yüzünden dökecekti ki Burn adımlarını hızlandırıp aralarındaki mesafeyi bir-iki saniyede kapatıvermişti. Biraz sonra ise iğrenerek kurtulmaya çabaladığı güçlü kolları bedeninde hissediyordu, düştüğü bu durum karşısında ise tepki veremeyecek şekilde dumura uğramış, ne yapacağını bilemez hâlde avazı çıktığı kadar sadece bağırmakla yetiniyordu. Tabii Burn’ün dudaklarına kapanan ellerinden kurtulmak mümkün olmadığından, burada birazdan yaşanacak olanları düşünerek sinirinden gözyaşlarını akıtmamak için çaba harcıyordu. Hayır, kesinlikle aptal bir kız gibi ağlamayacaktı. Bu rezil çocuğun gözleri önünde olmazdı, kalçasında hissettiği eller yüzünden hem midesi bulanıyor hem de hormonları harekete geçip istemsizce inlemesine yol açıyordu.

Sırtı duvarın soğuk ve pürüzlü yüzeyine denk geldiğinde ise artık yapabileceği hiçbir şey yokmuş gibi kendisini çaresiz hissediyordu, ayaklarıyla tekmeler savurmak istese de üzerine kapanan çocuğun kendisinden başka hiçbir şey hissedemiyordu. Ne hareket edebiliyor ne de çığlık atıp yardım dileyebiliyordu, o çok inandığı tanrısına bildiği tüm küfürleri sıralayarak lanet etti. Bu sabah sadece May’in yanına gitmek istemişti, nereden bilebilirdi böyle bir orospu çocuğuyla karşılaşacağını? Eğer insan gibi yaklaşsa ve doğru sözcüklerle istediklerini belirtse bu durum çok daha heyecan verici ve hareketli bir şekilde yeniden denenebilirdi. Burn, kızın göğüslerinde oyalanmaya, oradan da köprücük kemikleri üzerinden eliyle bastırdığı dudaklarına doğru yavaşça ve salyalarını akıtarak ilerliyordu. Amy her ne kadar tahrik olduğunu hissetse de bunu karşısındakine fark ettirmemek için direniyordu sadece. Yaşadıklarına inanamıyordu, belki de hâlâ uyku haplarının etkisindeydi ve birazdan kendine gelecekti. Sahi, var mıydı böyle bir ihtimal?

Burn, kızın dudaklarını ısırabilmek ve diliyle soluk borusuna kadar inebilmek için ellerini Amy’nin yüzünden çekmiş ve kafasınının iki yanında sabitlemişti. Kız da bunu fırsat bilerek çığlığı koyverdi, küçücük odanın taş duvarları arasında yankılanan tiz ses kızın çaresizliğinin ve elle tutulur öfkesinin dışa vurumuydu adeta.

Spoiler:

En son Amy Caelvious tarafından Çarş. Ağus. 10, 2011 10:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Burnell Brianth
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Improper Action   Çarş. Ağus. 10, 2011 1:28 am

Kızın sonuç vermeyecek çabaları, adeta gülme krizine sokuyordu beni.
    Dilim göğüslerini turlarken, bir elimle bağırmasın diye ağzını kapatıyordum. Kızın vücudu altımda tir tir titrerken, kendini zor tuttuğu belliydi. Biraz daha ileri gidersem kız dayanaamayacak ve koyverecekti kendini. Anlamsız çırpınışları benim içimde acıma duygusu uyandırmak yerine, çok daha çoşkulandırıyordu. Hani yani bildiğin tecavüz ediyordum kıza. Ama kaltak Maisie’nin her zaman dediği gibi, tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakmalıydı. Yoksa bu işin sonu depresyonla biterdi. Yazık, gül gibi kız mahvolurdu. Ellerimi ağzından çekip dudaklarına doğru hamle ettiğimde, kız kulaklarımı sağır edebilecek bir çığlık kopardı. Çaresiz kız çığlığı. Dünyadaki en sevdiğim sesti bu. Küçük Burn yerinde duramayıp, artık pantolonumun içinden kafasını uzatmak istediğini belli edercesine dikleşmişti. Kızın dudaklarına dudaklarımı götürdüğümde, kızın artık kendini koyvermesini bekliyordum. Tecavüz etmek, epey bir kötü geliyordu kulağa. Evet, bu kadarını asla yapmazdım. Kendime gelmeliydim. Dürtülerimi pantolonumun içinde tutabilmem gerekirdi. Kızdan bir adım uzaklaştım istemsizce. Bunu ona yapmak, kesinlikle istiyordum ama rızasını almalıydım önce. Eğer alamazsam, olduğum yerden devam ederdim. Bir atmışlık boyuyla, bir seksenyedi benden kaçamazdı. Ni ha ha.

“Seni sıkmak istememiştim, üzgünüm.” dedim profesyonel bir yalancı olmanın getirdiği rahatlıkla. Kızı ikna edebilirdim, bende bu dil varken, İngiltere’de değil Afrika’da olduğumuza bile inandırabilirdim kızı. “Senden tek istediğim, karşılık vermendi, bütün o popona vurup kaçmalar ne sanıyordun? Seni istiyorum Amy. Hem de çok.” Romantik olmaya çalışmıştım, fakat benim olabileceğim bütün romantiklik buydu. Çünkü romantizm den nefret ediyordum. Mesela mum ışığında yenilen o uzun yemek süresince, ben kaç kızı elde ederdim be? Ne gerek vardı öyle saçma salak işlere? Kız da romantikliği zorladığımı fakat daha fazlasının çıkmadığının bilincinde olacaktı ki, cevap vermek için bana doğru geldi. Açıkçası sağlam bir tokat bekliyordum suratıma. Fakat kız gelip, ayak uçlarında yükseldiğinde, mesajı çoktan almıştım bile. O taş vücudunu bana dayadığında Küçük Burn adeta çığlık attı ve gitmesi gereken yeri kıyafetlerin üzerinde bile bulabildi. Amy dudaklarını dudaklarıma götürdüğünde, benim elim çoktan gömleğinin düğmelerini çözmeye başlamıştı bile. Gömleğini çıkardıktan sonra, kendi tişörtümü üzerimden atıp, kızı duvara sertçe yasladım. Bu kez istek dolu nidalar yükseliyordu. Küçük Burn ve onun organı kıyafetlerin üstünden birleşmişti, Tanrının yarattığı halleriyle birleşmelerine az kaldığını hissedebiliyordum. Kızın eteğinin fermuarını indirip, bir hışımla eteğini çıkardığımda, ikimiz de iç çamaşırlarımızla kalmıştık işte. Ve şunu söylemeliydim ki kız düşündüğümden de seksiydi. Kıyafetleri saklıyordu vücudunu. İşte bu yüzden kıyafetlerden nefret ediyordum. Mesela Amy gibi bir muazzamlığı saklıyordu bizden. Fakat şu an gözlerimin önündeydi. Dilimi göğüslerinden başlayıp aşağı doğru indirdiğimde, kız ardımda resmen inlemeye başlamıştı, zevkle.

naber:

Amy Caelvious
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Improper Action   Çarş. Ağus. 10, 2011 1:57 am

Amy çocuğun geri çekilmesini hayretle ve biraz da minnetle karşılarken titremesini bastırabilmek için tırnaklarını avuç içlerine gömmüş, hızlı hızlı soluk alıp veriyordu. Yaşadığı şoku üzerinden atamadan bir de hormonları su yüzüne çıkmış, aylardır kimseyle birlikte olmadığının farkında olan vücuduna söz geçiremez olmuştu. Yine de Burn’ün ağzından çıkanları dikkatle dinlemiş, çocuğun içindeki duygusallığın üzerinden şöyle bir geçişine tanık olmuştu her ne kadar zorlama ve amaca yönelik çalışıyor olsa da. İçindeki tatmin olma arzusu da ağır basmış ve genç cadı parmakları üzerinde yükseldiği an belini kavrayan güçlü kollara bırakmıştı kendini öyle ki bedenleri büyük bir açlıkla bir araya gelirken de sesini çıkarmamıştı. Artık karşısındaki çocuğu durdurmak istemiyordu, bir kez olsun kontrolünü kaybedip her şeyi akışına bırakmak, biraz sonra ne olacak diye düşünmekten vazgeçmek istiyordu. Gözlerini yumup Burn’ün erkekliğininin olması gereken yeri bulabilmesi için vücudunu biraz daha yukarı çekmiş, zevkle titretmeye ve dudaklarından çıkan ilkel seslere kulak asmamaya başlamıştı. Bu evreye nereden geldiklerini anlayamadan anlık heveslerin peşinde koştuklarını, ertesi gün hatta gün içinde bile birbirlerini gördükleri zaman kafalarını çevireceklerini biliyordu. Kim böyle ilişkiler kurmak isterdi ki?

Düşünceleri arasında boğulurken biraz önce hissettiği tedirginlik, korku ve cinsel açlığı birbirine girmiş Amy’nin gözlerini sızlatmaya başlamıştı. Burn’ün elleri üzerindekileri bir çırpıda çıkartıp atarken genç cadı da soyunmasına yardım etmiş, büyük bir hevesle karşısındaki çocuğu kendisine doğru çekerek tutkuyla öpmeye başlamıştı ve en sonunda Burn kızın sutyeninin kopçasını da kollarını iyice ona sarak tek hamlede açmış, neredeyse çırılçıplak kalmışlardı. Birden Amy’nin elleri istemsizce harekete geçerek çocuğun çenesini sıkıca tutup kendisine çevirdi, neredeyse dudaklarının arasında kaybolan bir fısıltıyla usulca “Neden böylesin?” diyerek sırtı duvara dayalı bir şekilde bulunduğu yere çöktü. Ellerini karnına çektiği dizlerine sararak kızarmış gözlerini dosdoğru karşısındaki duvara dikti.

Spoiler:

En son Amy Caelvious tarafından Çarş. Ağus. 10, 2011 10:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Burnell Brianth
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Improper Action   Çarş. Ağus. 10, 2011 2:19 am

Karşımdaki muazzam varlık, sadece küçücük kilotuyla kalmıştı işte. Amaçlarım gün boyu hiç bu kadar belirginleşmemişti. Amy bulabildiği her yerimi öpüp yalarken, ağzımdan o alışık olduğum iniltiler yükseliyordu. Pekala, çok tatmin edici değildi, Küçük Burn doruklara ulaşamamıştı ama bir sabah için mükemmel bir başlangıçtı. Kızın iç çamaşırını çıkarmaya hamle ettiğimde, Küçük Burn sevinçten ağlamaya başlamıştı. Fakat onu biraz daha kıvrandırmak istiyordum. İyice dayandım kıza. Bütün bedenini hissedebiliyordum. Çırılçıplak göğüsleri, kas yığını bedenimi okşarken, titrediğini hissedebildiğim organı, az sonra olacakları hissetmişçesine kıpırdanıyordu sanki. Ya da sadece hayal ediyordum. Fakat hayallerim kızın sorduğu salakça soruyla kesildi. Kız sorusunun ardından yere çöktüğünde, bizi upuzun bir konuşmanın beklediğini hissedebiliyordum. Pekala. Daha fazla zorlamayacaktım. Ama en azından okşamama izin verebilirdi. Kıza cevap vermeden önce, yanına oturdum, duvara yaslandım. Kızı tek kolumla kaldırıp, kucağıma oturttum. En azından bu pozisyonda konuşabilirdik bence. Bir elim bana uzak kalçasını okşarken, diğer elim sevişmemizin hızıyla dağılmış saçlarını düzeltiyordu. Bu sırada beynim vızır vızır çalışıyordu. Karşımdaki kız zekiydi, farkındaydım, ağzımdan çıkabilecek herhangi bir sözcüğü farklı şekilde yorumlayıp önüme de koyabilir, hatta beni insanlara yanlış tanıtmaya başlayabilirdi. Ve daha da önemlisi, çocukluğuma inmek ya da psikologluk oynamak istemiyordum. Sevişmek istiyordum ulan ben.

Gene de kızın üstüne gitmektense, sorusuna cevap vermeyi tercih ettim. Hem de zerre kadar yalana başvurmadan. “Çünkü böyleyim, sen kızsın, ben erkek, aramızda geçmesi beklenen diyaloglar, tamamen seks üzerine kurulmuş. Eğer öyle olmasa, erkek ve kız diye iki ayrı cinsiyet olmazdı.” Tam olarak kendimi ifade edememiştim ama beni anladığını düşünüyordum. Çünkü kızlarla genellikle konuşmazdım, yani sevişirken söylediğim yalan aşk sözleri harici. Fakat bu kız psikopat gibi beni karşısına oturtmuştu. Ben konuşmazdım nokta. “Ayrıca, psikopatsın biliyorsun değil mi? İşin en heyecanlı yerinde durup, muhabbet ediyoruz.” Aslında kızın hormonlarına söz geçirip bırakması çok olağanüstüydü. O aşamaya kadar gelen bir kız genellikle kendini durduramaz, her şey mantığının önüne geçer ve olması gerekenler olurdu. Bu kız durdurabilmişti ve bu hayranlık vericiydi fakat bunu ona söylemezdim. Ve o iri göğüsleri olan nefes alan zıt cinsiyetten başka bir şey değildi benimle arkadaşımmış gibi niye konuşuyordu ki? Sorunlu.

naber:

Amy Caelvious
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Improper Action   Çarş. Ağus. 10, 2011 10:21 pm

Amy verdiği tepkilerin dengesizliğine şaşırıyor, aynı zamanda sinirliyordu da. Normalde böyle değildi o, ne istediğini bilen ve bu kararsızlık denen hissi neredeyse tatmamış bir kızdı. Neredeydi gerçek Amy? Şu an, şu noktada duygusallaşıp küçük bir kız çocuğu gibi şımarıkça ve hatta huysuzca davranmasının nasıl bir açıklaması vardı? Yoktu elbette, sadece bu bamyaların ne bok oldukları konusunda hiçbir fikri olmamasına sinir oluyordu. Adamlar geldikleri günden itibaren o kız senin bu kız benim koridorlarda dolanıyor, önlerine gelen herkesi rahatsız ederek eğleniyorlardı. Amy birçokları gibi bu çocuklardan nefret etse de, içlerinden bir ya da iki tanesini çekici bulduğunu itiraf edebilirdi. Tabii ki kendi kendisine! Burn’ün kızcağıza yaşattıklarından sonra bu çocuğa içinden geçenleri dökecek hâli yoktu ya. Yine de genç adamın söylediklerinde samimi olduğunu biliyordu, yalan yoktu kelimelerinde fakat bu Amy’i tatmin ettiği anlamına da gelmiyordu. Aksine, genç cadı neredeyse iğrenmişti.

Çocuğun kendisini üzerine çekmesine izin vermiş, güçlü kollarıyla düşüncelerinden kurtulup çıplak vücudunu incelemeye başlamıştı. Gördüklerinden hoşnut bir şekilde hafifçe tebessüm ederek Burn’ün boxerının altından kımıldanan penisini vücudunda hissetti. Rahatsız olması gerekirken tam tersi olmuş, birkaç dakika önceki tutkulu hâline dönmüştü. Yüzünü hafifçe Burn’e doğru çevirip “Bugün kendimi pek iyi ifade edemiyorum sanırım. Biraz karmaşık bir durum.” dedi. Aslında konuşmak isteme sebebi sadece karşısındaki çocuğu anlayabilmek ve onun da kendisiyle insan gibi konuşabilmesini sağlamaktı. Tek istediği doğru düzgün bir muameleydi, böyle zorla bir yere varamazlardı. “Sorunlu falan değilim, senden tek beklentim bana insan gibi yaklaşman.

Spoiler:

Burnell Brianth
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Improper Action   Perş. Ağus. 11, 2011 9:26 pm

Kız insan olmamı bekliyordu. Ahahah, çok beklerdi, canım benim. Azmış anlarımdan birine denk gelmişti. Tamam, tecavüze yeltenmezdim ama yine de bugün o delikten geçecektim, geçmeliydim, çünkü kız karşımda sadece minicik kilotuyla dururken bunu yapmazsam, bamya tayfam beni dışlardı kahkahalar eşliğinde dalga geçerlerdi hayır bu kesinlikle olmamalıydı. Kıza biraz ılımlı yaklaşmaya çalışarak, çenesinden tuttum. Kendime doğru çevirip, gözlerimizi birbirine kenetledim. Gözlerinde o kadar çok şey vardı ki, şehvet, tutku, arzu ve biraz korku. Korkmasına gerek yoktu, ben milleti s*kip atmıyordum, tamam teknik olarak öyle yapıyordum ama hiçbir kızın arkasından da öyle konuşmazdım. Ve burada olanlar, sadece burada kalacaktı. Bir de tabi bambişlerim bilecekti çünkü birbirimize her şeyi anlatıyorduk biz. Gördüğümüz rüyadan tut, kaç dakika sıçtığımıza, isal olduğumuza kadar. O yüzden bu kızla olanlar direk onların kulaklarına gidecekti. Vercekleri tepkileri tahmin etmek zor değildi. Bor iki saat konuştuğumuz için salak olduğumu direk söyleyecekti, Bla ise insan olmama şaşıracaktı, Bry ise bir kızla konuştuğuma kesinlikle inanmayacaktı. Ben de inanamıyordum aslında. Ama karşımdaki kız kaşar değildi, aramızda geçen tek şeyin seks olmasını istemiyordu, muhabbet istiyordu bu da ön sevişmenin süresinden çalıyordu, olsun, işime yarardı, ne kadar çabuk o deliği bulursam, o kadar iyiydi. “Pekala küçük hanım, istediğiniz gibi olsun.” dedim dudaklarımız resmen birbirine değdiği yakınlıkta. Daha çok fısıltı gibiydi sesim. Sabırsızlığımı kesinlikle bastırabilmiştim, insan gibi davranacaktım ona, kadına aç bir öküz olmayacaktım, sadece bu geceliğine, her şeyi ağırdan alıp, onu kaçırmayacaktım. Dudaklarımız buluştu birbirine, zaten o kadar yakındı ki, bu pek zor olmadı. Çok nazik dokunuşlar yapıyordum. Bir elim göğüslerinde gezinirken, diğer elim kalçasındaydı fakat sadece değiyordum tenine. Dudaklarımızı zerre kadar ayırmadan yere yatırdım onu. Dilimi yüzünden başlayıp her yerinde gezindirirken, kızın inlemeleri dolduruyordu kulağımı. Kızın iç çamaşırını tek bir hamlede çıkarıp, dilimi olması gereken yere götürdüm. Kızın inlemeleri her hareketimle artıyordu. Ki bu ses dünyadaki en güzel sesti bence. Dilimi çekip, kızın yeniden üstüne çıktığımda “Hazır mısın?” dedim en tatlı sesimle. Nefes nefese kalmış kızın fısıldadığı bir evet, beni harekete geçirmeye yetmişti. Boxerımı çıkarıp, pozisyon aldığımda, Küçük Burn’ün aldığı hali gördüğümde kıkırdama nöbetine kapılmamak için kendimi zor tuttum. Uzun süredir o kadar dikleşmemişti. Kalçalarımız ritmik hareket ederken, gözlerimi ayırmıyordum kızdan. Karşımdaki kızın dengesiz olduğunu bildiğim için kararını değiştirmeden yapmak istiyordum ve ellerim boş durmasın diye kızın göğüslerini sıkarken, bir anda girdim içine. Kızın inlemeleri adeta çığlık olurken, ben de inlemelerimi bastıramıyordum. Tek vücut olmuştuk işte.

naber:

Amy Caelvious
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Improper Action   Perş. Ağus. 11, 2011 11:02 pm

Genç adamın söyledikleri Amy’nin kafasındakilerle örtüşmüyor olsa da acınası çabasının görülmeye değer olduğunu düşünüyordu genç kız. Gülerek çocuğun dudaklarını kendininkilere bastırmasına izin verdi, bundan sonra ne olacağı ortadaydı zaten ve bunu geciktirmek için de bir bahane bulup arkasına saklanacak hâli yoktu. Her şeyi akışına bırakmak istercesine Burn’ün güçlü kolları tarafından yavaşça ve hatta yumuşacık olarak niteleyebileceği bir şekilde sırtının soğuk zeminle bir araya gelmesine müsaade etti. Çocuğun elleri nazikçe vücudunda geziniyor, genç kızın her bir noktasıyla temas etmeye özen gösteriyordu sanki, derken Amy vücudunu örten son kumaş parçasının da bacakları arasından hızla kayıp gittiğini hissederek gelecek olana karşı kendini hazırladı.

Yine de böylesini kesinlikle beklemiyordu, nefesi kesilerek vücudundaki titremeye hâkim olmaya çalışırken çocuğun ılık ve hafif pürüzlü dili Amy’e zevkten çığlıklar attırmaya devam ediyordu. Tam Burn’ün fısıltısına belli belirsiz bir cevap vermişti ki, çocuk boxerını üzerinden çabucak atıp kendisine doğru hamle ettiğinde karşılaştığı manzarayla kendisini tatminle gülümsemekten alamamış, doğru kararı verdiğini düşünerek bu sefer kendisini gerçekten de hazırlamıştı. Şimdi ise vücutları uyumla ileri geri hareket ediyor, Amy hayatının en muhteşem dakikalarını yaşadığını düşünmeye başlıyordu. İnlemelerine engel olmayı ise çoktan bırakmış, tırnaklarını Burn’ün kalçalarına geçirerek neredeyse uçmak üzere olduğunu hissetmişti. Genç adamın pozisyonunu tam olarak ayarlamasıyla da beyninde çakan kıvılcımlarla sarhoş olduğunu düşünmüş, böyle giderse bayılacağını bilerek gözlerini yummuştu. Aradan ne kadar vakit geçtiğini bilmiyordu ancak Burn’ün daha fazla devam etmesini ne kadar çok istese de buna dayanabileceğini sanmıyordu, artık durması gerekiyordu gerçekten yoksa kızcağız yığılıp kalacaktı küçücük süpürge dolabının ortasında. Derken tam da o anda üzerindeki çocuğun birkaç saniyeliğine ağırlaşıp sonra da kendisini sağ tarafa bırakışını izledi, ağzından kaçan son bir inlemeyle vücudundaki artçı sarsıntıların geçmesini bekleyip yan tarafına döndü. Gözleri Burn’ün çıplak vücudu üzerinde gezinirken yüzündeki aptal sırıtışı silmeye dahi yeltenmedi, yaşadığı en muazzam seks için teşekkür edip çocuğun egosunu tavana vurdurmaktansa, onu bu sade gülümsemeyle ödüllendirmeyi tercih etti.

Spoiler:

Burnell Brianth
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Improper Action   Cuma Ağus. 12, 2011 5:11 am

İşim bitmişti. Normalde şu an yapacağım tek şey, kıza görüşürüz diyip gitmek olurdu. Fakat bu kız insan olmamı istemişti ve insan gibi görünmem lazımdı. Yoksa bu kızla bir daha şansım olmazdı ve bu mükemmel vücuttan olmak istemezdim açıkçası. Bu yüzden kızın yanına yatıp, en nefret ettiğim anları yaşadım. Abi sevişirsiniz, biter, nokta. Bunu sabaha kadar sarılıp uyuyarak ya da konuşarak neden bitiriyorlardı ki? Hiç anlamıyordum. Maisie ile öyle olmuyordu mesela, işimizi yaptıktan sonra gidiyorduk. Yollarımız ayrılıyordu. Belki de bu yüzden rakun gibi gözlerine rağmen seviyordum onu. Valla seviyordum. Çok işe yarar bir kızdı. Eğer o olmasa Küçük Burn çok zor günler geçirirdi. Fakat Amy’i de seviyordum, sabahıma bir güneş açmıştı adeta. Bu dolaptan gitmek istiyordum artık, bambişlerime olanları anlatmak istiyordum, çünkü Amy duvar gibiydi, hiçbirimizi yakınına sokmazdı. Bunu başardığımı anlatmak istiyordum ama kızla orada yatıp romantik anlar yaşamaya zorladım kendimi. Nazik olduğumu falan düşünüp, bir daha yapmayı kabul etmeliydi. Bu yüzden kullanacağım kelimeleri dikkatle seçmem, hatta onu pohpohlamam gerekiyordu. Hayatımdaki en iyi seks değildi ama en iyi listesinde yüze girerdi ki bu benim gibi onbir yaşında bekaretini kaybeden ve yaz tatillerinde günde üç ayrı kızla yapmayı adet edinmiş, okulda da kızları dolaplara atmak gibi hoş bir alışkanlığı olan çocuğun listesi için hoş bir dereceydi. Fakat ona bu rakamı söyleyip ürkütmektense, en iyilerimden biri olduğunu söylemeyi tercih ettim. “Gayet iyiydi.” Pekala, söylemeye çalıştığım şey bu değildi. Daha hoş bir cümle çıkmasını beklemiştim ağzımdan. Ama odunluk ve bamyalık karışınca, pek de hoş şeyler çıkmıyordu ortaya. Kızın havaya kalkan kaşları da buna örnekti işte. “Pürüzsüz bir tenin var.” diye durumu düzeltmeye çalıştım. Baş parmağını kızın yüzünde dolaştırarak, dudaklarını araladım. Küçük bir öpücük kondurdum o şehvetten kırmızılaşmış dudaklara. Ardından elimi kızın arkasına dolayarak, hafif bir dokunuşla kendime doğru ittim. Bedenlerimiz dip dibeydi ve vücudu bana dönüktü. Filmlerde görmüştüm bu sahneyi, daha önce böyle romantik şeyler yaptığımdan değil. Ben de ona doğru dönerek, sesimin arzu dolu çıkmasına özen göstererek konuştum. “İnsan teninin içinde kaybolabilecek gibi hissediyor.” dedim, bu sefer de boynuna bir öpücük kondurarak. Heyt be. Bu işi biliyordum ulan ben. Romantik de olabiliyordum demekki. Ve de çok iyi bir yalancıydım, tamam teni güzel falandı ama karşılaştığım en iyi ten de değildi, ama kesinlikle iyiydi. Böyle şeyler söylemek kitabımda kesinlikle yazmazdı ama bu kızı kaybetmemeliydim. Maisie kadar abartmazdım ama benim ‘fakbadim’ olabilirdi. Yani haftada bir en azından. Hem stres atardı. Ama bu konuyu nasıl açacağımı bilmiyordum. Okkalı bir tokat yiyip, gitmesini istemiyordum. Gözlerimi gözlerine sabitledim, romantizmin gereği olduğunu biliyordum, yoksa göğüslerinde kaybolmak isterdim yani.

naber:

Amy Caelvious
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Improper Action   C.tesi Ağus. 13, 2011 12:48 am

Çocuğun neredeyse komik olarak adlandırabileceği “övgü”leriyle kendisini gülümsemekten alamamıştı Amy. Herhalde karşılaştığı en aptalca girişimler bu duyduklarıydı, “pürüzsüz bir tenin var” da ne demekti? Yine de çocuğun dokunuşları genç cadının hoşuna gidiyor, kolaylıkla doğru noktaları bulması ise tecrübesini ortaya koyuyordu. Belki bir başkası olsaydı bundan rahatsız olabilirdi Amy ancak bu bamyalar kendi aralarında döndürdükleri muhabbeti başkalarına açmıyor ya da herhangi bir kötü yorumdan en azından söz ile taciz etmekten kaçınıyorlardı. Buna rağmen elleri kolları rahat durmadığından okuldaki birçok dişi de uygunsuz hareketlerinden nasiplenmiş, çocukların aldıkları uyarılar alıp başını gitmişti. Yine de okuldan hâlâ atılmamış olmaları şaşırtıcıydı.

Amy, taş zeminin üzerinde yattığı hâlde üşümüyor ya da en ufak bir rahatsızlık kırıntısı bile duymuyordu. Çünkü Burn’ün kolları vücudunu sarıp sarmalamış ve onu kendisine doğru çekip yeterince ısıtmıştı. Ayrıca bu denli bir kas yığınının böyle yumuşacık davranabilmesine şaşırıyordu, belki de bundan sonrakiler için uğraşıyordur, diye iç geçirdi cadı. Zaten aklına başka bir mantıklı açıklama da gelmiyordu, Burn neden ona böyle insancıl davransındı ki? Ne de olsa biraz önce Amy’nin rızası olmadan bedenine sahip olmaya yeltenmiş ve son anda geri çekilerek tatlı diliyle ortamı yumuşatmayı başarmıştı. Genç cadı böyle kolay lokma olmadığını kanıtlamak istercesine gözlerini Burn’e çevirdi ve “Bu yaşadıklarımızın kişisel olmadığının farkındasın değil mi? Uzun zamandır kimseyle birlikte değildim” dedi ve utanarak da olsa sessizce devam etti. “Yani senin sözüm ona çekiciliğinden etkilenmiş falan değilim, sen önüne gelen her kızı kullandığını düşünüyor olabilirsin,” derken sıkıntıyla dudaklarını ısırıp gözlerini tekrar karşısında duvara çevirdi. “Ama aslında bu gece tam tersi oldu veya en azından ikimiz de birbirimizi kullandık. Zevk alan tek kişi sen değilsin.” Oh, sonunda söylemişti işte, saçmalamıştı biraz ama Burn’ün bakış açısını değiştirmek istiyordu ve o çocuğun kendisine kullan-at şeklinde yaklaşmasını da kesinlikle istemiyordu. Çünkü o böyle bir kız değildi, canı ne zaman ne isterse yapabilirdi elbet ancak Amy’nin de sınırları vardı, onun kafasındaki özgürlük fikri bile belli bir çerçevenin içerisine alınmış, kalın, koyu renkli çizgilerle sabitlenmişti. Tüm bu ciddi konuşmaların Burn’ü sıktığını bilerek keyifle gülümsedi, çocuğun tepkisini merak ediyordu fakat dudaklarını öyle tatlı bir biçimde bükmüştü ki Amy küçük bir öpücük konduramadan edemedi.

Spoiler:

Burnell Brianth
Hufflepuff
Hufflepuff

MesajKonu: Geri: Improper Action   C.tesi Ağus. 13, 2011 4:43 pm

Bu kız psikopattı. Yemin ederim. Memnun etmek için ettiğim iltifatların içine sıçmıştı. Dedikleri önemsiz şeyler gibi de bir öpücük kondurmuştu dudağıma. Kadınları memnun etmek gerçekten zormuş, bunu anlıyordum. İlk defa bu kızı memnun etmeye çalışmıştım çünkü ona “hey benim seks partnerim olur musun?” demek hoş gelmiyordu. Bu kız diğer altıma girip bir daha çıkmayanlar gibi değildi. İsteksiz ya da istekli, belli etmeden, kendi karar verdiği dozda yaptırıyordu. Onunla haftada bir en azından, birlikte olmak istiyordum ama bunu yavaş yavaş söylemeliydim. Fakbadim ol diyemezdim ya. Belki romantik bir şeyler önerip kalbini alabilirdim. Ya da ondan hoşlandığım konusunda palavralar atabilirdim. Bilmiyordum. Duruma göre değişirdi artık. Kıza ne söyleyeceğimi kafamda toplarken, baş parmağımı dudakları üzerinde gezdirdim. Bir yandan da gözlerimle vücudunun her ayrıntısını beynime kazıyordum. Çok hoştu bu kız. “Acaba diyorum, daha sık mı takılsak?” Normal bir kız olsa karşımdaki, böyle bir şey sormayıp, aklıma esince bir köşeye sıkıştırırdım onu. Belki de bu kıza ciddi anlamda tecavüze yeltendiğim için, biraz daha ılımlı yaklaşmayı istiyordum. Pekala. Kendine yalan söylemeyi kes burn! Eğer ılımlı davranmazsam, kızın gideceğini bildiğim için, sadece elimde tutmak için böyle davranıyordum. Lanet olası kız. Fazla şımarıktı, kendi istediği olmazsa olmaz görüşünü benimsiyordu hep. Onun istediği gibi oynamaya mecburdum yani. Bunu kendime itiraf etmeyi pek sevmesem de. Kız tam ağzını açacaktı ki, büyük ihtimalle itiraz etmeye hazırlanıyordu. Dudaklarına kondurduğum uzun öpücükle lafı ağzına resmen tıktım. Dilini ısırıp, bir süre bunun acısıla konuşmamasını dilerken, uzun birkaç dakika bizi soluksuz kesen öpüşmenin ardından, geri çekildim. “Beynimde çok hoş manzaralar var, sen, ben, kara göl, ay ışığı, gece. Bu cümleleri birleştirince, zihninde canlanacak olan manzara.” Romantiktim be! Valla. En azından uğraşıyordum. Bu kız için yalan söylemeye değerdi ama. Çünkü gözümdeki tek manzara Küçük Burn’ün mutluluğa eriştiği anlardı. Aslında bu kadar uğraşmak saçmaydı. Mesela karşımda Maisie olsa, ona bir ders çıkışı, gece göl kenarında, demem yeterli olurdu. Tıpış tıpış gelir, Küçük Burn'ü daha önce hiç görmediğim yöntemlerle zevkin doruklarına çıkarırdı. Ama karşımdaki yelloz, kıvrandırıyordu beni. O delikten başka gün geçmeliydim. Geçmek zorundaydım. Hogwarts'taki kız sayısı sınırlıydı ve bu kız taşlar listesinde ilk ona girerdi, yani onu kaybetmemeliydim, dediklerime kesinlikle dikket etmeliydim.

naber:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Improper Action   

Improper Action
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası