AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Profesör Rodeline

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Minerva Rodeline
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 30
Gerçek İsim : Hazal

MesajKonu: Profesör Rodeline   Çarş. Ağus. 03, 2011 9:56 am

Uzun zamandır rp ypmadım ve her an hamlamaya meyilliyim. Ah tabi bunlar sizi hiç ilgilendirmiyordur. Smile
Kimin nesisin diye sorarsanız, ben Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulunun Müdür yardımcısı ve Tılsım dersi profesörüyüm. Ne o? Çok mu yaşlı geldim size? Smile Ah evet, oyuncuların çoğunun öğrenci olduğunu varsayarsak bu karakter çoğuna despot ve 'içi geçmiş' görünecektir. Ama önyargıları yıklamı ve buraz yakından bakmalıyım diye düşünen herkesi beklerim Smile Ne melankolik bir tabir oldu bu! Very Happy

Ne aradığım belli! Arkadaş tabi ki! Fakat unutmayın, arkadaşlıkta tarafların yaş ve tecrübeleri değersizdir. Şimdiye kadar profesörlük yaptığım zamanlarda öğrencilerimle arkadaş olmayı başarmış biri olarak kendimle gurur duyuyorum. Wink Hadi bakalım kurgularınızı bekliyorum
Very Happy

Minerva Rodeline.

____________________________________________________________________________________________________

Pavel Ivanov
Sihir Bakanlığı
Sihir Bakanlığı

RÜTBE : SİHİRLİ OYUNLAR VE SPORLAR DAİRESİ ÇALIŞANI
Patronus : çita.
Karakter Yaşı : yirmi bir
Gerçek İsim : miray

MesajKonu: Geri: Profesör Rodeline   C.tesi Ağus. 06, 2011 11:31 pm

Ben bu karakterimle yazıyorum ama bu karakterle istemiyorum kurguyu duhdsas. bakınız: karakter değiştirmeye üşenmek.
Adalicia Bérnard, Hogwarts Şifacısı. İkimiz de Hogwarts'ta olduğumuza göre ve Hogwarts'taki yetişkin sayısı az olduğu için bence biz dost falan olabililriiz. Hatta rp yaparız. Kurgu ilerletiriz. evet, yapmalıyız bunu.

____________________________________________________________________________________________________

Minerva Rodeline
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Profesör Rodeline   Paz Ağus. 07, 2011 8:31 pm

Buna çok sevinirim. Müsait olduğun bir zaman rp yapalım ve dostluğumuzu pekiştirelim Smile

Petra A. Myllys
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : yirmi altı.
Gerçek İsim : m.

MesajKonu: Geri: Profesör Rodeline   Çarş. Ağus. 10, 2011 3:14 am

Ayarlayabilir miyiz ki bir kurgu?

Minerva Rodeline
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Profesör Rodeline   Çarş. Ağus. 10, 2011 1:36 pm

Neden olmasın ? Smile

Eleutherios Vepritskiy
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : 35
Gerçek İsim : Çağkan

MesajKonu: Geri: Profesör Rodeline   C.tesi Eyl. 03, 2011 9:05 am

Belki Hogwarts zamanından belki de dışaradan arkadaş olabilirim. Farklı kurgular ararsan partnerdi gibi onlarda olabilir tabii ama arkadaş dediğin için arkadaş olsun Smile

-

-
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Profesör Rodeline   

Profesör Rodeline
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası