AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Adalicia.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Susan White
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

I heard that you like the bad girls honey, is that true?

RÜTBE :
Karakter Yaşı : Yirmi altı buçuk.
Gerçek İsim : Miray

MesajKonu: Adalicia.   Salı Ağus. 02, 2011 10:19 pm

Ben çok taş bir hatunum öncelikle. Ama öyle kaşarlaşmış taşlardan değilim. Gayet cicili bicili, iyi aile kızıyım. Aile demişken, önce ailemden başlayayım anlatmaya. Bérnard ailesi, Fransa'nın safkan ailelerinde başı çeker. Ve safkanlık takıntısı olan bir safkan ailedir bu. Zamanında -okuldayken- Muggle Doğumlu bir çocukla çıktım diye, beni aile mirasından çıkarıp, ciddi ciddi reddettiler. Zaten bizim ailede mirastan çıkarmak, reddetmekden de büyük bir olaydır. Neyse. Bunu pek tınlamadım, ailemin anlamsız safkanlık takıntısı yüzünden zaten onlardan soğumuştum biraz. Evet, karanlık bir ailem vardı. Ki ben de yıllarca karanlığı savunmuş -hala da içten içe savunan- bir insanım ama o zamanlar aşık olduğum çocuk yüzünden kan durumu önemli bir statü değildi gözümde -hala da çok mühim değildir yani. Neyse gereksiz aşk hayatım dışında, ben nasıl biriyim? Dediğim dedik, kendini beğenmiş, zeka fışkırtıları saçan, her konuda fikri olan bir kadınım. Sivri dilliyimdir, bunu inkar edemem. Çabuk parlarım. Ve genellikle dediklerimin nereye gittiğini kestiremem. O değil de, kendimi çirkef nalet bi' kadın gibi anlattım ama aslında iyi huylarım da var. Çok iyi dinleyiciyimdir, çok fena sırdaş olurum falan. Ama sadece yakınlarıma karşı. Beni tanıyana kadar, uzaktan sadece soğuk ama taş bir kadın görürsünüz. Beni tanıyın bu yüzden. Cidden.

Neler arıyorum ben?

x. Eski sevgili arıyorum sadece bir tane -hayır bir kişiyle çıkmadım ama bununla kurgumuz olucak.- Henüz yeni ayrılmışız ama kavga etmişiz. Bu yüzden yara daha taze. Bir yerde karşılaşıcaz ve hala içimizdeki sevgiyi ve nefreti kusucaz, kavga edicez -saç baş değil, laf dalaşı.
Sebastian Bonham.

x. Çok yakın bir dostum olsun, otuz yaşına yaklaşmanın verdiği bunalımı takılalım falan.
Olympus P. Knight; en değerlilerimden biri o. Ama bir sırrım var ki, bilmiyor bunu. Bilirse, bittik bence.

x. Arkadaşlar, muhabbet ortamı falan filan.

x. Akrabalar -sadece Fransızsanız ya da Fransa'yla bağınız varsa.-

x. Küçükler. İdolünüz olabilirim, platonik olabilirsiniz, sık sık yanıma gelebilirsiniz. Hogwarts'ta çok dolaşırım ben.
Aerys Orchalon; Küçük sapık. Niyetlerinden haberdarım ama küçük çabalar falan eğleniyorum ben. Onun yüzünü haftada bir revir de görmeye çok alıştım.

x.Partner.
Joshua Chauncie ; YİRİM ONU.

x. Özel Kurgular.
Darja Romanova; hayatta kimseye düşman kesilmemiştim, sen hariç. Her zaman farklı ırkları anlamaya çalışsam da, ikizimi, hayattaki en değerlimi o daha küçükken öldürdüğün için, ölmeyi hak ediyosun bitch.
Ve her türlü özel kurgunuz kabulümdür.
xoxo Gossip Girl falan duhdaadssa.

En son Adalicia Bérnard tarafından Paz Eyl. 04, 2011 12:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Darja Romanova
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Özel Yeteneği : -
Gerçek İsim : Zeynep.

MesajKonu: Geri: Adalicia.   Salı Ağus. 02, 2011 11:09 pm

İkizini yanlışlıkla öldürdüm vs. biliyorsun beni de ekle düşmanlara falan. Very Happy

____________________________________________________________________________________________________

işte o tarihi an:

Susan White
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Adalicia.   Salı Ağus. 02, 2011 11:13 pm

Eklediiim.
Olympus P. Knight
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 25
Gerçek İsim : -Ahmet
Lakap : Knight, Peanexilon

MesajKonu: Geri: Adalicia.   C.tesi Eyl. 03, 2011 4:24 pm

Eklersen sevinirim =D
Eleutherios Vepritskiy
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

Karakter Yaşı : 35
Gerçek İsim : Çağkan

MesajKonu: Geri: Adalicia.   C.tesi Eyl. 03, 2011 6:21 pm

Kavgalı eskisi olabilirim?

____________________________________________________________________________________________________
-

-
Lumen Paderou
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII. SINIF
Karakter Yaşı : 18
Gerçek İsim : Tolga1.

MesajKonu: Geri: Adalicia.   C.tesi Eyl. 03, 2011 9:35 pm

Oha partner hala boş gözüküyo. Yazsağa kızım Joshuayı.

Spoiler:

Susan White
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Adalicia.   Paz Eyl. 04, 2011 12:32 pm

Eklediiiim I love you
Aerys Orchalon
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :
Karakter Yaşı : 17'ye gün sayıyor.
Gerçek İsim : B.

MesajKonu: Geri: Adalicia.   Paz Eyl. 04, 2011 12:37 pm

Sık sık yanına mı gelsem ne? Karakterime ara sıra çapkınlıklar yaptırmayı düşünüyorum. Bazen okulun -Adriana Lima için başka bir kelime bulunamaz- taş Şifacısı üzerinde denemeler falan yapabilir bu yüzden Aerys? Ama platonik tarzı bir şey değil tabii bu, daha çok şansını denemek Very Happy

Susan White
Rütbe Almamış Üye
Rütbe Almamış Üye

RÜTBE :

MesajKonu: Geri: Adalicia.   Paz Eyl. 04, 2011 12:41 pm

Ahah tamam ekledim =D
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Adalicia.   

Adalicia.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası