AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Godric.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Khufu Godric
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : VII. SINIF
Gerçek İsim : Duyg.

MesajKonu: Godric.   Ptsi Eyl. 08, 2014 4:42 pm

Khufu Godric
19
Melez
7
Kadınlarla eğlenmeyi sever, sigarayı sever. Hayalet gibidir, her yerden çıkabilir. Rol yapar kanmayınız.

Tremendous
Vampıre

Fangtasia ~ Okula dönüş.

Fangtasia, efendimin yeri. Yoklukla varlığın birleştiği yer. Ölüm ile yaşam. Hayatı veren tanrılar ile nefesi alan vampirler. Yuvanın asıl anlamını bulduğum yer. Çokça anlam verebildiğim kan dolu bir dünyanın ortası. Zevk, şehvet, kan ve para tabii bir de sigara. Hepsinin tek bir bedende buluştuğu bir dünya... Hayal ile gerçeği çok iyi ayırt ettirebilen bir dünya. Yeni bir göze, altıncı hisse sahip bedenler. Kanla seksle dolan geceler. Hepsini tek bir nefesle içime çekmek istiyordum. Hepsi sadece bir ısırık kadar uzağımdaydı. Eqiraun, babam. Manevi babam, kimsenin yarışamayacağı gerçek bir baba ama aslında bir efendi. Bense bir kulum. Bir oğulum. Zamanını iyi değerlendirmiş, her fırsattan yaralanmıştım. Gerektiğinde kan bile içmiştim. Sadece ona layık olabilmek için. Her şeyi deniyor, her sunulan kana evet diyordum. Her çeşit kadınla yatmış, çoğunu benzetmiştim. Bazı insanlara, kurtadamlara işkence yapmış, bazılarının ölümüne neden olmuştum. Geçmişim hatırlanmaya değerdi en azından. Geleceğimin henüz inşası bitmemişti. Tabular ile doluydu. Çokça düşman edinmiş, çokça güçlü dosta sahip olmuştum bunun sonu neydi peki? Vampir mi? İnsan mı? Ölü mü? Beni neden dönüştürmüyordu acaba? Hata bende miydi? Eqiraun kanımı okuduğunda yeteneğimi kaybedeceğimden bahsetmişti. Öyleyse beni sadece yeteneğim için mi tutuyordu? Babam olarak gördüğüm adam beni bir kukla misali kullanıyordu. İyiymiş.

Barın arka kısmındaki ormana daldım kestirmeden gitmek, aydınlık yoldan gitmekten daha kolaydı. Güzelliğiyle -karanlığıyla- ünlü Lafayet Ormanı. Lafayet Ormanı sakladığı güzelliklerini herkese göstermez. Orası büyülü bir ormandı kötülüğün aydınlıkla yürüttüğü orman. Botlarımın ezdiği dallar, yapraklar ve kim bilir belki de büyüler üzerinde yürüyordum. Yürüdüğüm yollar bana tanıdık kokuyordu. Belki ölümü koklayanlardık. Siyaha bürünen içicilerdik. Kimliğimiz sonradan konulmuştu. Bu her ne ise geçmişim ile ilgiliydi. Eqiraun’ a verdiğim ilk kan damlası, ilk kokumla ilgiliydi. O zamandan beri ne zaman karanlıkla ilgili bir şeyler koklasam bana tanıdık geliyordu. Beni ailem gibi karşılıyor, zarar vermeden aradan sıyrılmamı sağlıyordu. Bu özellik tanrının yarattığı en ilginç şeydi.

İlk gecemi hatırlıyordum. Bu gece hatıralar beni yalnız bırakmıyordu. Biraz ürkütücüydü aslında bu. Hatırlamak istemediğim anılar her an beni bulup, kıçıma bir tekme yapıştırabilirdi. Bu aklıma gelip beni dur durak bilmeyen acılara sürükleyen acılarım ise Eqiraun ile tanışmamdı. Zaman dilimleri icat edilmemişti bence o zamanlarda çünkü bitmek bilmeyen acılar kadar sürmüştü tanımlamak istemediğim sahneler. Acılarım, umutlarım bitmek bilmeyen işkenceler. Tanımadığım pürüzlü dilleri vücudumun her yerinde hissediyordum. Sıcak ama tüyler ürpertici. Ardından göbek deliğimin üstünde yuvalanan dişler. Ağızlarıyla örtülüp öpücükle son bulan ısırıklar. Tanımadığım bilmediğim. Aslında bildiğim yok olduğum yer. Eski Khufu orada ölmüştü. Yokluk varlık birbirine geçmişti. Her ısırıkta vücudumu beynimi şok dalgaları ele geçiriyordu. Vücudum kaskatı olmuş tavana bakıyordum. Sanki gök yüzünü görebiliyor gibi. Her ısırık sonrası vücuduma yeni tanıklar yeni masallar giriyordu. Hepsinden bir parça, her birinin acısı, mutluluğu zevki bana tekrar tekrar enjekte ediliyor gibiydi. Vücudumda ki kan miktarını bilmiyordum. Bitmiş miydi? Yoksa tanrının gönderdiği ilahi kanla tekrardan mı doluyordu? Hiçbir şey bilmiyordum kim olduğum dışında. Şayet ondan bile emin değildim çünkü çoklukla dolmuş, onlarla boşalmıştım. Her gözeneğim nefes alma yetisini kaybederken ben acıma odaklanıyordum. Sert bir zemin boyunca uzanmış bir beden ve dişler. Adeta yutulmayı bekleyen koca bir yudumdum. Hazmedilmek için büzüştürülüyordum. Fakat o anda ben kurtarıcımı bekliyordum. Babamı. Hani herkesin zor günün de yanında olan baba denilen et parçası. Gülmüştüm.

Gülmemle karnımda hareketlerini, istiflerini hiç bozmayan dişler duraksadı. Sanırım bir kaçıkla birlikte olduklarını düşünüyorlardı. Lanet olsun. Dişler ahengini bozmuş tıslamalarla uzaklaşıyorlardı. Hareket edemiyordum. Dönemiyordum. Göremiyordum ama duyabiliyordum. Birisi vardı. Sanırım o da bir dişti çünkü diğer dişler geriye çekiliyor. Yeni gelenlere yol veriyorlardı. Öyle mi bilmiyordum ama kapanan kapı sesleri ve birkaç çığlık duydum. Sonrası sessizlik. Yokluk, boşluk. Sonsuzmuş gibi geçen zamanın ardından ayak sesleri duydum. Yaklaşan ama acelesi olmayan ayak sesleriydi bunlar. Neden hızlansın ki? Kurban zaten yerde yatıyordu. Kaçamazdı. Gözlerime doğru eğildi. Nefesi nefesime karışıyordu. Saçları tenimi gıdıklıyordu. Beklemediğim şeyler zincirine bir yeni daha ekleniyordu çünkü karşımdaki erkek diş dudaklarını dudaklarıma bastırıyordu. Dişleriyle ağızımı araladı. Zevkle titredi. Bir erkeğin benim yüzümden zevkle titrediğini göreceğimi sanmıyordum oldu. Ardından benim yarı çıplak bedenimin her karesini öptü, öptü ve öptü. En son çıplak kaldığımı hatırlıyorum. Beni ters çevirdiği be üstüme oturduğunu hatırlıyorum. Ağırdı ama soğuktu da. Yanan bedenimi bu sefer soğukla tekrar yakıyordu. Acıyordu. Çok. Bitmek bilmeyen yanmanın sonunda, yani beni düzdükten sonra artık onun olduğumu başkasını aramamamı söyledi. Bir tek onundum. Bir tek o.

Sonradan anladım ki beni satanın insan olan babam olduğunu. O saatten sonra pek birini aramak istemedim zaten. Efendim, babam olarak kaldı benim için. Seks yaptığım ilk kişi babamdı.

thanks ♡♡♡
Soñador
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

RÜTBE :
Gerçek İsim : Nagehan

MesajKonu: Geri: Godric.   Cuma Ekim 03, 2014 5:06 pm

VII. Sınıf, Slytherin!
İyi rpler, hoş geldiniz!

____________________________________________________________________________________________________

Godric.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası