AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Büyülü Dans

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aiden Maéleth
Hufflepuff
Hufflepuff

RÜTBE : VI. SINIF
Karakter Yaşı : On yedi
Uyruk : İngiliz
Gerçek İsim : CI

MesajKonu: Büyülü Dans   Paz Ağus. 17, 2014 10:10 pm

| Aiden Maéleth & Emma L. Bowen |
♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫

____________________________________________________________________________________________________
i'm gonna give you my love:

Aiden Maéleth
Hufflepuff
Hufflepuff

RÜTBE : VI. SINIF
Karakter Yaşı : On yedi
Uyruk : İngiliz
Gerçek İsim : CI

MesajKonu: Geri: Büyülü Dans   Paz Ağus. 17, 2014 11:14 pm

Fularını çekiştirip dururken gözüne giren saç tutamlarını ufak bir baş hareketiyle kaşının üstüne attırdıktan sonra derin bir nefes aldı büyücü. Gözünden kaçan bir iki düğmeyi de titrek ellerle iliklediği sırada gözleri süpürgesine dalmış şekilde Emma'yı düşündüğünün farkında değildi. Tanıştıklarının, konuşmaya başladıklarının, kızın kuzeni yüzünden sevgiliymiş gibi rol yapmalarının üstünden tam dört ay geçmişti ve genç büyücünün çekingenliği hâlâ üzerine yapışık haldeydi.  Aslında Emma'ya karşı sergilediği cesur tavırlar, çekingenliğine meydan okumuş ve hakimiyeti ele geçirmişti çoktan. Onu öptüğü ilk gün gözünün önünde ağır çekimde canlanırken istemsizce dudaklarında yer edinen tebessüm oldukça içten olup fazla uzun kalmamıştı. Kendine gelip boğazını temizledi ve yüzüne ciddi bir ifade çöktükten sonra arkaya doğru esnedi ve ısınmaya çalıştı. Kafasını çevirdiğinde telaşla eşyalarını toplayan binadaşına doğru seslendi. “Neal, dostum, bu acelen nedir?” Kendisini duymayan büyücünün omzuna dokunup aynı cümleyi tekrarladığında nihayet bir cevap alabilen Aiden'in bakışlarına yerleşen merak ifadesi, artışını durdurdu.
“Ben mi? Ah, Emma benden dans konusunda yardım istedi ve ben çok geç kaldım.”
“Dans mı?”
“Baloda rezil olmaktan korktuğunu ve kendisine yardım edebileceğimi söyledi. Ben de kabul ettim.”
“Bugün bir değişiklik yapalım. Sen benim yerime antrenmana gir, ben de Emma'ya dans öğretmeye gideyim.”
“Ama...”
“Teşekkürler, Neal.”
Binadaşının omzuna dostça bir yumruk çaktıktan sonra tekrar önceki kıyafetlerini giyerek binaya doğru hızlı adımlarla ilerledi.

Balo Salonu'nun kapısını gıcırtıyla araladığında salonun ortasında arkası dönük bir şekilde gramofonu inceleyen genç cadıyı gördüğünde gülümsedi ve ona doğru yürüdü. Kalbinin bu kadar hızlı atmasını sağlayan heyecanına ket vurmaya çalışarak cadının arkasında adımlarına son verdiğinde bal rengi saçlardan yayılan çiçek kokusunu burnuyla yakalayıp ciğerlerine kadar çekti.

____________________________________________________________________________________________________
i'm gonna give you my love:

Büyülü Dans
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası