AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Yuuki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Yuuki S. Kitamura
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : V. SINIF
Gerçek İsim : Zen

MesajKonu: Yuuki   Cuma Ağus. 08, 2014 9:08 pm

Karakter Adı: Yuuri Snegurochka Kitamura
Karakter Yaşı: On beş
Kan Durumu:Melez
İstenilen Sınıf:V
Karakter Özeti*:Çoğu insana göre soğuk biridirim uzaktan. Cana kana bürünmüş bir buz dağı veya bir ucube.  Ruhum ten rengim kadar soğuktur derler. Başka insanların ruhunu kitaplardan okuduğum ilginç karakterler aracılığı ile biliyorum biraz. Evet… Onlara göre sanırım soğuk bir ruhum var ancak onların önemsemediğim duygularından üstün içimde binlerce kıvılcım var.Hastalığım zayıf fiziğim,sürekli sanki saklanması gereken bir vampir gibi güneşe çıkamamam ve küçüklüğümdeki durdurulamaz koklama arzum, bunların hepsi anormal bir küçüklük geçirmeme yol açtı. İyikide öyle oldu, eğer bunlar olmasa şimdi sıradan bir insan olacaktım.Dünyayı yeni tanırken koku konusuna takıntılı olsam bile artık bir kilometre ötedeki yemekhaneden yeni çıkan ekmeği kokusunu almak işime yarıyor.  İnsanların uzak kalmasına bir dönem üzülsem bile sonradan bu durumun benim için daha iyi olduğunu düşündüm fazla yakınımın olmasını istemiyorum. Abim benim için yeterli. Gerisi sadece gizliliğimin bozulmasına yol açar. Bense kafamı gereksiz şeylerlerle doldurmak istemiyorum. Mümkünse şan ve şöhret istemiyorum hatta olmamaları daha iyidir istediğim şey ise sonsuz bilgi.

İnsanlara fazla güvenmem.  Olayları değerlendirirken yalan ve yanlış aktarma kavramlarının üzerinde dururum ihtimalleri ve ihtimallerini ihtimallerini düşünürüm.  Abimle annem babam aynı ancak soy adlarımız farklı. Onu seviyorum. Hatta hayatta birtek onu seviyorum. Yani zaten ucube olarak bilindiğimi biliyorum ama beklide onunla ilgili hislerim biraz… Neyse.  Ancak neden bir şeytanın soy adında kaldığını anlayamıyorum. Babamdan nefret ediyorum ve onun gibileri yani suçluları yanlış işler yapanları birer birer ortaya çıkaracağım. Beni bulmak isteyenler olacak ama asla bulamayacaklar. Arayanlar olacak ama kendimi asla ortaya çıkarmayacağım. Diğerleri ile ilgili ise içimde bir boşluk hissi var.  Abimi biliyorsunuz, suçlular cezalandırılmalı, diğer insanlarsa kafamda tam bir boşluk. İnsanlardan hoşlanmıyorum ama onların bana baktığı gibi de bakmıyorum. Sadece tamamen bir hissizlik. Kaçmıyorum ancak ortak salonda kahvaltıda biraz ıssız bir yere oturunca kafamı her daim örttüğüm kapişonumla birlikte, kafamı daha iyi toplayabiliyorum. Neyse bu notu okuduktan sonra benimle ne kadar ilgilenirsin bilemem ancak denizden bulduğun bu ıslak kağıdı okuyacak kadar iyi bir gözlemci ve meraklı bir insan isen adım Yuuki Snegurochka Kitamura.Ve beni bulursan sevinirim.

Örnek Rol Oyunu: Yazarın isteği ile kaldırıldı.
Venomous
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Gerçek İsim : Tolgabi.

MesajKonu: Geri: Yuuki   C.tesi Ağus. 09, 2014 1:43 pm

V. SINIF SLYTHERIN!
In Noctem RPG keyifli rol oyunları diler.

____________________________________________________________________________________________________

Yuuki
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası