AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

do it.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Adalicia Bérnard
Şifacı
Şifacı

RÜTBE : HOGWARTS
Patronus : deniz atı.
Karakter Yaşı : otuz altı.
Uyruk : fransız.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: do it.   Cuma Tem. 25, 2014 8:46 pm

hayat prensibim ^ bu arkadaşlar.
başlık ismim tezatlık olsun diye. i don't want to arkdşlr.
sanırım bazen yazıcam buraya hadi bakalm inş.

____________________________________________________________________________________________________

Méline Géroux
Slytherin
Slytherin

RÜTBE : V. SINIF
Patronus : serval.
Karakter Yaşı : on beş.

MesajKonu: Geri: do it.   Paz Tem. 27, 2014 2:44 pm

Ablamın nişanı yaklaşıyo, kafamda elbiseler menüler saç modelleri müzikler AĞLİCAM GLB dünyanın en saçma işi olabilir. maid of honour olmak kulağa çok güzel geliyodu ne biliyim bu kadar iş düşeceğini.... bu telaşın en güzel yanı cuma günü IKEA'ya gidiyor olmak glb. gitmişken odamı değiştirmek istiyorum ama no tabiki ablam için gidiyoruz uzaktan bakacağım........ en büyük hayalim erasmus'a gidip döndüğümde odamın değişmiş olduğunu görmek. prensesli tüllü bi yatağım olmadan ölmek istemiyorum arkdşlr. neyse konumuza dönersek tüm gün nişan için elbise beğenmeye çalıştım tabi ki internetten, dışarı çıkmayacak kadar üşengecim. kafamdakine benzer hiç bir şey yok. diktiricem sanırım. nişan müziklerinin son kontrolünü de yaptım bir şey eksilmiş oldu. bi yandan da erasmus belgelerimi falan düzenleyip yollaamam lazım, kasımmış son gönderim ama kesin yanlış yapcam uzun uzun uğraşmam lazım, ayrıca hala kalacak yer bulamadım evet ocak a çok var ama çok panikliyorum...... 12 sinde tatile gidip 22sinde dönücem ve 22'sinde staja başlicam bi de onun derdi var. istemiyorm ama babama bi kere daha erteletemem çok pis bakıyo. arkdşlr daha üçüncü sınfıa geçiyorum, staj seneye yapılır diyorum ama no şimdi de yapmalıymışım. ortalamam yetiyo seneye merkez bankası ve sayıştaya staj için başvurucam, bu tatilde işletme stajı yapasım var yaşasın çift anadal yapmak. galiba bi' şirketin muhasebe bürosunda yapıcam çok eğlenceli değil mi?? herkes ana bölümün iktisat git onla ilgili bişi yap diyo ama muhasebenin ne kadar eğlenceli olduğunu anlayamazsınız arkadaşlar. muhasebe kalp ben. zaten resmi stajımı ana dalımda yapıcam so leave me alone pls.
bi de çok alakasız olcak ama annem amerika-israil mallarını derin bir boykotta olduğu için evde DİDİ ÇAY VAR. ağlicam galiba içtiğim en kötü soğuk çay. ice tea siz yaşamayan biri olarak glb home made ice tea yapıcam. üşenmezsem tabi???
ayrıca yazmam gereken rpler boy boy birikirken burda saçmalamam.....nys bişi dmiyrm
hatırlıyorum da önceden rp sitelerinde günlüklere nasıl ciddi yazardım. zannedersin dünyanın en büyük dertlerini çekmiş acıların çocuğu gibi bişiyim. üzücü olmasa da ciddi yazıyodum büyüyünce ciddisizleştim glb ama bu halimi daha çok seviyorum.
yirmi yaşıma geldim hala lay lay lom oley.
nys yazdıkça yazıcam o yüzden gidiyorum

____________________________________________________________________________________________________

Ealis V. Nylund
Mortecalid
Mortecalid

RÜTBE : BAŞ ŞİFACI

MesajKonu: Geri: do it.   Ptsi Tem. 28, 2014 11:27 pm

yarın bayram ziyaretlerine gidiyomuşuz kanayan tiroit bezimi bahane edip evde kalmam lazım
i hate bayram glb
Luljeta Eutychia
Kurtkadın
 Kurtkadın

MesajKonu: Geri: do it.   Paz Ağus. 03, 2014 4:08 am

yaklaşık yedi saattir erasmusla ilgili şeylere bakıp bakıp duruyorum
önce university of latvianın tüm sitesini alt üst ettim
sonra riganın bakmadığım fotoğrafı kalmadı
bi ara kendime ev buldum
riga mapleri deşe deşe sokakları ezberledim
okumadığım blog kalmadı
en son tumblrda fotoğraflara bakıyodum https://31.media.tumblr.com/84c78a18b2a752deae2f2ab7ac64fdd1/tumblr_n9me01xZeS1snfpjko4_1280.jpg
bu kadar isteyerek başvurup, bu kadar mutlulukla kazanmıştım erasmusu ama içimde bi şey var gitmesemm mi diye. üşengeçlik mi bilmiyorum, kedimden ayrılmak mı zor gelir bilmiyorum, evcil bi insan değilim hohooo büyüyünce hiç tr de durmicam ülke ülke gezicem diyen ben, kedimden ayrılamicam diye acaba erasmusa mı gitmesem diyorum....ama o kadar salak ki yattı ayak ucuma mrrlıyo geceden beri
hof şehir çokzel arkdşlr gezme planları oluştu bile kafamda
en çok da stpetersburg a tren olmasına çok yakın olmasına sevindm glb
bi de estonyaya geçip baltık denizini gemiyle geçip helsinkiye inmek istiyorm
işte bi yandan böyle hayaller kuruyorum bi yandan da altı ay hofff çok uzun diyorum
napsam bilmiyorum ekim-kasım arası göndermem lazım evrakları fln o zamana kdr İNŞ CNM YA

Nydia Silvija
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : V. SINIF

MesajKonu: Geri: do it.   Salı Ağus. 26, 2014 8:31 pm

doğum günün kutlu olsun dylan. ♥
en ergen halimle seni seviyom.
bye

ay napıyo bu :d:

boş zamanlarımda kev ashe avlıyorum:

travis ile ben:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: do it.   

do it.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası