AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

Ders Kuralları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Andréia Dorine
Profesör
 Profesör

RÜTBE : TILSIM & RAVENCLAW BİNA SORUMLUSU
Patronus : lama.
Karakter Yaşı : otuz altı.
Uyruk : ingiliz.
Gerçek İsim : miray.

MesajKonu: Ders Kuralları   Ptsi Tem. 21, 2014 12:32 pm

Ders Kuralları

Dersler offline olarak işlenecektir. Yani derse giriş ve çıkışınıza kadar geçen süreyi tek bir rpde anlatmanız gerekmektedir.

İsteyen her öğrenci derse yazabilir, başvuru yoktur.

Ödev verilmiş ise rp'yi yazdığınız zamanı takip eden 1 hafta içerisinde bana özel mesaj yoluyla göndermeniz gerekmektedir.

Dersler genel olarak uygulamalı ders niteliğinde olacaktır.
Ders içerisinde işlenen büyüyü yaratıcılığınızla sonuçlandırabilirsiniz. Büyünün başarılı olup olmaması önemli değil. Eğlenceli sonuçlar doğurabilirsiniz, çok da memnun olurum.

Beşinci sınıftan küçük pek öğrenci olmadığı için henüz ders açmayacağım fakat istek üzerine açabilirim.

Derslere katılım zorunlu değil fakat binanıza puan kazandırmak için yazmanız tavsiye edilir.

Ders anında ceza almanızı gerektirecek hal ve davranışlarda bulunmak istiyorsanız rpnizi yazmadan bana özel mesaj atarsanız, uygun bir cezayı kararlaştırırız ve rpnizde bunu işleyebilirsiniz.

Katılan her öğrenciye 15 puan verilecek olup, her rpye ayrı nedenlerden puan eklemeyi planlıyorum. Büyüyü işleyişteki başarınız, büyüyü mahvetmedeki başarınız, katıksız alaycılığınız ya da eğlenceli diliniz ile puanlar toplayabilir, hepimizi mutlu edebilirsiniz.

Ders Kuralları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» basketbolun kuralları
» Simli Resim Yapımı