AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

blessed

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Priscilla Derichs
Cadı
Cadı

RÜTBE : BİTKİBİLİMCİ
Gerçek İsim : s

MesajKonu: blessed   Ptsi Tem. 21, 2014 11:16 am

“One day I will find the right words, and they will be simple.”

coffeemania'da oturmuş tuğçe, barış, barış ve dora'yı bekliyorum. hava çok sıcak. gelseler de başlasak oyuna artık. ÇOK SICAAAKK. laptopumu ortalıkta bırakıp sigara almaya gitmeliyim. rüyamda dora beni ece'yle aldatıyordu ve iğrençti. puh. ondan önceki gün de rüyamda dora'yla evlenmek üzereydim gelinliğim vardı ve ağlıyordum bayağı kabus falandı. BUNLAR BİRER İŞARET Mİ? neyse çok sıcak. akşam olsun da yeni takım yapayım. konu başlığı da lucia'nın background başlığı oldu ama hadi neyse aklıma bir şey gelemiyor.

____________________________________________________________________________________________________
Lucille Jankovics
Hufflepuff
Hufflepuff

RÜTBE : V. SINIF
Gerçek İsim : s

MesajKonu: Geri: blessed   Cuma Tem. 25, 2014 12:26 am

yine ufak ufak gözüm dışarda sanırım ya. çok mutlu süper harika bir ilişkim var falan ama artık sıkıcılaştığımız için gidip eskiden sevgili olmamıza ramak kalmış, sonra "hmmh ben öyle işler yapmam takılalım işte" dediğim ve iki hafta geçmeden çat diye ilişkimi kestiğim çocuğun ev arkadaşıyla oynaşacağım adeta. azıcık korkunç.

ama aqmun çocuğu nereye gitsem kiminle buluşsam benimle gelmek istiyor, delireceğim adeta. zaten şimdi buluşacak olduğumdan da zamanında hoşlanıyordum falan, bakalım.. of. kendimden nefret ettim ve bundan haberi olursa doracığım çok üzülür diye şu anda çok üzülüyorum. ama yine de yaparım sanırım. kader.

____________________________________________________________________________________________________

::angelic::

blessed
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası