AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ACCIO WIDGET!        
Yönetim
Puanlar
Enler
Pano

Paylaş | 

oldershaw

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ramsay Oldershaw
Ravenclaw
Ravenclaw

RÜTBE : VII. SINIF
Özel Yeteneği : -
Karakter Yaşı : -
Gerçek İsim : -

MesajKonu: oldershaw   Çarş. Tem. 09, 2014 2:54 am

Karakter Adı: ramsay oldershaw
Karakter Yaşı: on yedi
Kan Durumu: GALİBA melez. babasını tanımıyor çünkü.
İstenilen Sınıf: son
Karakter Özeti*: sakin bir kişiliğe sahip ramsay. dikkatli, titiz, düzenli. kusursuza ulaşmak ister, hata yapmamak için çok çalışır. arkadaş çevresi konusunda seçicidir ve o çevreyi genişletmeye eğilimli değildir. ona bir iki dost yeterlidir. ancak insanlarla arası her zaman iyi olmuştur, kaynaşma kısmında sorun yaşasa da. morali bozukken içine kapanır, insanlara duygularından bahsetmeyi sevmez ancak bunları belli etmemek konusunda da pek başarılı değildir. zekidir, sürekli pratik çözümler ortaya koyar. pozitif düşünür, insanların içindeki kötülüğü görmezden gelir. bunun yüzünden edindiği tecrübeler de onda bir güven sorunu oluşturmuştur. iyi bir hayal gücüne sahip. izlediği film ve dizilerin etkisinde kalır uzun bir süre. red wedding'den beri düğüne gitmeye korkuyor mesela. ŞAKA ŞAKA. ramsay kin tutmaz. yoksa tutar mı. belki tutmam der ama tutar. ister istemez. intikam duygusu güçlü maalesef, bilmiyorum, sinir sorunu var yapıyordum hep eskiden bunu, zaman gösterecek burada da öyle olup olmadığını. BU KADAR. ek olarak mavi rengi sever. za.
Örnek Rol Oyunu: nolan

Marauder
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Gerçek İsim : Tolgaki

MesajKonu: Geri: oldershaw   Çarş. Tem. 09, 2014 2:58 am

VII. Sınıf Ravenclaw!
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.

____________________________________________________________________________________________________

oldershaw
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası